Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Zaległe pensje wypłacone, porozumienie w Lechii blisko

9 maja 2020

Lechia Gdańsk wciąż nie ogłosiła informacji o efektach rozmów w sprawie obniżenia kontraktów na czas epidemii koronawirusa.
Jak informuje Gazeta Wyborcza Trójmiasto część piłkarzy już porozumiała się w tej kwestii z zarządem klubu. W tej grupie są m.in. Dusan Kuciak oraz Mario Maloca.

W ostatnich dniach kwietnia w związku z terminem uzyskania licencji Lechia spłacił zobowiązania zeszłoroczne, w tym premie za zdobycie Pucharu Polski oraz 3. miejsce w lidze. W sumie zawodnicy mogli otrzymać po 100 tys. zł.
Spłacono także pensje za styczeń i luty.

Warunkiem piłkarzy, żeby w ogóle mogły rozpocząć się rozmowy w sprawie obniżenia kontraktów na czas epidemii koronawirusa (o 50 procent za kwiecień, maj oraz czerwiec), było uregulowanie zaległości właśnie za styczeń i luty.

Całość na Wyborcza Trojmiasto
(raz / Gazeta Wyborcza) 9 maja 2020, 10:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007