Gdańsk: poniedziałek, 25 maja 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Omran Haydary w niezręcznej sytuacji

12 maja 2020

Afgański skrzydłowy Lechii, Omran Haydary przechodzi kwarantannę, ale to nie jest największy z jego problemów...
Wszyscy piłkarze Lechii wrócili już do treningów. Oprócz jednego. Omran Haydary wyjechał nieopatrznie z kraju, dlatego jeszcze przez tydzień musi pozostać w izolacji.

I tak nie byłoby z niego wiele pożytku, bo jako wierzący i praktykujący muzułmanin obchodzi teraz Ramadan, trwający przez miesiąc od 23 kwietnia. Teraz, będąc niczym Kevin sam w domu, Haydary ma dużo czasu do namysłu.

Może się zastanawiać jak jego menadżerowi pójdzie zarządzanie Arką Gdynia. Tak się bowiem składa, że właściciel agencji KFM Jarosław Kołakowski kupił klub z północy Trójmiasta. Na papierze właścicielem Arki jest jego syn Michał, ale nie urodziliśmy się wczoraj...

Konflikt interesów? W pierwszym meczu po przerwie w rozgrywkach Ekstraklasy, Lechia Gdańsk zmierzy się z Arką Gdynia. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 31 maja o 17.30.
(MiKe / lechia.gda.pl) 12 maja 2020, 10:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006