Lechia - Cracovia. Wynik na żywo i relacja live

9 czerwca 2020

Od godziny 18 mecz 29. kolejki: Lechia Gdańsk - Cracovia. Zapraszamy do śledzenia wyniku i relacji live.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

90' Koniec meczu. Lechia przegrywa 1:3.
90' Cztery minuty doliczone
89. 1:3...
88' Już wiemy po co trenerowi Probierzowi whisky po meczu. On zwyczajnie w ten sposób leczy zdarte gardło.
84' Filip Mladenović bawi się dziś w Paula Scholes'a z crossami przez całe boisko.
83' Żółta kartka dla Nalepy.
81' Arak zmienia Mihalika
74' Brawo dla Fili za walkę i rozpoczęcie kontry!
73' Mocny strzał Gajosa zza pola karnego.
71 Ze Gomes zmienia Saiefa, a Gajos wchodzi za Kubickiego
67' Ajajaj.... Ależ blisko był Zwoliński...
65' Lechiści przeprowadzili ładną akcję, lecz niestety zabrakło dobrego podania Karola Fili
61' Mimo wszystko trzeba oddać Biało-Zielonym, że w drugiej połowie są innym zespołem.
55' Żółta kartka dla Kubickiego.
51' Niestety nie cieszyliśmy się długo... W 51 minucie było 1:2 po samobójczym golu Malocy...
46' I podziałało błyskawicznie!!!!! ŁUKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAASZ ZWOOOOOOOOOOLIŃSKIIIIIIIIIIIIIII!!!!! JEST 1:1!
46' Zaczynamy II połowę! Lechia atakuje na bramkę pod młynem!
45' Koniec I połowy. Lechia zasłużenie przegrywa 0:1.
36' Lechia po raz PIERWSZY zagroziła bramce Cracovii, lecz Flavio zbyt długo zwlekał ze strzałem i stracił piłkę.
34' Lechia - Cracovia 0:1...
27' Cóż. Widywaliśmy lepsze mecze w wykonaniu Lechistów.
23' Biało-Zieloni jakby bardziej starali się odebrać piłkę gościom. Niestety za staraniami nie idą konkretne efekty.
17' Lechiści delikatnie mówiąc średnio weszli w mecz. Są wolni i przewidywalni, a do tego nie potrafią utrzymać się przy piłce.
14' Prawdopodobnie rozpoczniemy zaraz przyjmowanie zakładów, do kogo sędzia będzie dziś częściej podchodził - Dusana Kuciaka, czy Michała Probierza?
13' Chwaliliśmy już dziś Dusana? Do tej pory same dobre interwencje!
11' Zaczynamy się poważnie zastanawiać, czy sędzia zabrał dzisiaj jakikolwiek gwizdek.
6. Świetna interwencja Kuciaka!
5' W pierwszych minutach Cracovia mocno napiera na pole karne Lechii. Przed chwilą Kuciak dobrze bronił strzał głową po rzucie rożnym.
1'Zaczynamy emocje związane z meczem Lechia-Cracovia!

Niewiele ponad tydzień temu derby, dziś mecz z Cracovią. Mamy nadzieję, że Biało-Zieloni ustrzegą się dziś błędów w obronie, strzelą kilka ładnych bramek, a my będziemy o tym mogli Państwu z radością napisać!

LECHIA GDAŃSK - CRACOVIA 1:3
Zwoliński 46' - Pelle 34' 89' , Maloca 51's
LECHIA:Kuciak - Fila, Nalepa, Maloca, Mladenović - Mihalik (81' Arak), Makowski, Kubicki (70' Gajos), Saief (70' Gomes) - Zwoliński, Paixao
Rezerwowi: Alomerović, Tobers, Gajos, Kobryń, Egy MV, Gomes, Lipski, Arak, Pietrzak

Cracovia: Pesković - Rapa, Dytiatiev, Jablonsky, Pestka - Dimun - Thiago (66' Gol), Loshaj (77' Fiolić), Pelle (89' Vestenicky), Hanca – Lopes
Rezerwowi: Hrosso, Siplak, Gol, Lusiusz, Fiolić, Rakoczy, Strózik, Ferraresso, Vestenicky
(greg / lechia.gda.pl) 9 czerwca 2020, 17:16