Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czas wyborów

23 czerwca 2020

28 czerwca odbędzie się I tura wyborów prezydenckich. W związku z tym BETFAN przygotował sporo zakładów specjalnych związanych z wydarzeniem, którym powoli zaczyna żyć już cała Polska.
DUDA CZY TRZASKOWSKI?

Od razu rozpocznijmy od tego, co najważniejsze. U tego legalnego polskiego bukmachera możecie typować, kto wygra wybory. Faworytem jest oczywiście Andrzej Duda, który praktycznie w każdym sondażu zajmuje pierwsze miejsce. Jednak od kiedy Rafał Trzaskowski zmienił Małgorzatę Kidawę-Błońską, to poparcie dla kandydata wystawionego przez Platformę Obywatelską znacznie wzrosło. Do tego stopnia, że w niektórych prognozach wyprzedza on nawet obecnego prezydenta. Co prawda nieznacznie, ale jednak.
Analitycy BETFAN uważają, że na 54% zwycięży Duda. Szanse Trzaskowskiego oceniane są na około 44%. Choć Szymon Hołownia czy Władysław Kosiniak-Kamysz mogą liczyć na około 10% poparcia, to nie mają praktycznie żądnych szans na to, by znaleźć się nawet w II turze. Podobnie jak Krzysztof Bosak, Robert Biedroń czy chociażby Stanisław Żółtek. Choć ten ostatni dzięki programowi „Menelowe+” może finalnie zgromadzić jakieś dwa punkty procentowe. A po „Hejt Parku” w Kanale Sportowym może zyska jeszcze jakichś fanów.

JAKIE WYNIKI KANDYDATÓW W WOJEWÓDZTWACH?

Legalny polski bukmacher daje jeszcze możliwość typowania, jaka będzie frekwencja w I turze wyborów, ilu kandydatów łącznie uzyska przynajmniej 10.01% poparcia a także jakie będą wyniki wszystkich osób ubiegających się o rolę głowy państwa. Wiadomo, że niemal na pewno odbędzie się II tura. Co ciekawe, już teraz możecie typować, jaki wynik uzyskają w niej Duda oraz Trzaskowski, którzy niemal na pewno się w niej znajdą.

Podsumowując: wszystkie zakłady, które chcielibyście znaleźć na temat wyborów prezydenckich, a o które baliście się poprosić, znajdziecie w BETFAN. Pełna oferta jest TUTAJ. A jeśli to dla Was za mało, możecie również typować W TYM MIEJSCU , jakie poparcie odniosą główni kandydaci na prezydenta we wszystkich województwach. Zdecydowanie jest w czym wybierać. Od was już zależy, na co finalnie się zdecydujecie.

ZAREJESTRUJ SIĘ. Z KODEM LECHIAGDA ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 100 zł
(greg / lechia.gda.pl) 23 czerwca 2020, 11:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006