Gdańsk: poniedziałek, 10 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lipski jednak w Piaście Gliwice?

29 lipca 2020

Jak bumerang powracają plotki o odejściu Patryka Lipskiego. Czy tym razem jest w nich ziarno prawdy?
Według portalu meczyki.pl Lipski ustalił warunki kontraktu z Piastem Gliwice. Pomocnik od dawna jest w orbicie zainteresowań Waldemara Fornalika z którym pracował w Ruchu Chorzów. Klub próbował ściągnąć go do siebie już zimą. Piłkarz był po słowie, ale ostatecznie Lechia nie puściła zawodnika.

Czas w Gdańsku to dla 26-latka sinusoida. Za nim bardzo przeciętny sezon, w którym nie błyszczał aż do finału Pucharu Polski z Cracovią, w którym zdobył bramkę. To jednak „Pasy” wygrały 3:2 i cieszyły się z trofeum.

W lidze zagrał jednak tylko w siedemnastu spotkaniach. Jedynie w jedenastu z nich w podstawowym składzie. Zaliczył asystę. Do siatki rywali nie trafił ani razu.

Lipskiemu kończy się za rok kontrakt z Lechią. Portal meczyki.pl Biało-zieloni otrzymają za pomocnika 600 tysięcy złotych, ale coś nie bardzo chce nam się w to wierzyć.
(MiKe / lechia.gda.pl) 29 lipca 2020, 17:48
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007