Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Flavio wyjaśnia brata

31 lipca 2020

Szkoda, że bracia Paixao rozmawiają w necie, ale przynajmniej coś się dzieje.
Wczoraj Marco Paixao dał kolejny krytyczny wywiad wobec Piotra Stokowca, nazywając trenera Lechii rasistą.

Na odpowiedź Flavio na facebooku nie trzeba było czekać. Publikujemy ją poniżej, chociaż trochę nam przykro, że bracia i to bliźniacy nie mogą ze sobą dojść do ładu i używają mediów do komunikacji.

"Cóż, dziś jestem na wakacjach, ale muszę coś napisać, bo jestem w szoku...Niestety, są ludzie, którzy są chorzy na głowę, którzy mogą mieć problemy z umysłem lub może potrzebują wizyty u dobrego lekarza, aby sprawdzić, czy ich mózg jest w dobrym stanie. To złe, gdy ludzie publicznie mówią coś tak nierealnego i tak złego. Naprawdę nie mogę uwierzyć, że niektórzy ludzie mają nawet odwagę napisać lub powiedzieć tyle gówna publicznie przeciwko innym ludziom. Wdzięczność, szacunek i uczciwość to bardzo drogie słowa, niestety są ludzie, którzy nawet nie znają tych słów. Tak źle, że mówisz coś przeciwko komuś, ale jest jeszcze bardziej niewiarygodne, że gdyby nie Lechia Gdańsk, pewnie niektórzy graliby w 3 lidze kilka lat temu. Ale, jak powiedziałem, wdzięczność, szacunek i uczciwość to bardzo drogie słowa. Bądź pokorny, szanuj innych i rozwijaj się. Pamiętajcie zawsze o jednej rzeczy, w życiu wszyscy wchodzimy po schodach, ale pewnego dnia też musimy zejść. Szanuj innych i rozwiązuj swoje problemy głową.
Pamiętajcie, w Lechii Gdańsk w ostatnich 2 latach wygraliśmy: Puchar Polski, Superpuchar i 3 miejsce w lidze (najlepszy rok w historii Lechii).

Jestem dumny, że pracuję w Lechii Gdańsk z ludźmi, którzy codziennie uczą mnie dyscypliny oraz tego jak rozwijać się jako osoba i zawodnik.
Dziękuję FP28
(MiKe / Facebook) 31 lipca 2020, 09:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007