Gdańsk: niedziela, 9 sierpnia 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

200 tys euro za awans drużyny Sobiecha

31 lipca 2020

200 tys. euro otrzyma dodatkowo Lechia za awans Artura Sobiecha i jego Fatih Karagumruk do tureckiej ekstraklasy - wynika z kontraktu zapisanego przy sprzedaży piłkarza.
Taki zapis istnieje w umowie między klubami. Cieszę się, jeśli będę mógł pomóc Lechii podreperować budżet. Mimo niezbyt przyjemnych okoliczności w jakich odchodziłem, nie obraziłem się na Lechię i jej działaczy. Temat jest zamknięty, życie toczy się dalej i trzeba patrzeć do przodu - przyznał jeszcze przed meczem Sobiech w rozmowie z Super Expressem.

Artur Sobiech po tym jak zimą trafił do Turcji, w 16 meczach zdobył 7 bramek, a Fatih Karagumruk awansował z 11. lokaty na 5. miejsce, które dało mu prawo gry w barażach.

W półfinale pokonał w dwumeczu Akhisarspor.

Sobiech w czwartkowym meczu finałowym rozgrywanym na neutralnym stadionie w Ankarze, grał do 64. minuty. Polaka przy stanie 1:0 zmienił Innocent Emeghara a chwilę później rywale doprowadzili do remisu.

Po bezbramkowej dogrywce rozstrzygnęły rzuty karne, które Fatih Karagumruk wygrał 6:5.
(ssl / lechia.gda.pl) 31 lipca 2020, 11:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086