Gdańsk: środa, 23 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Stokowiec: Pokazaliśmy za mało. Górnik zagrał swoje

13 września 2020

Trener Piotr Stokowiec po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze (0:3).
- Myślę, że zasłużona wygrana Górnika, zagrali z większym zębem i determinacją. Myśmy pokazali za mało. Dwie-trzy sytuacje to jest zdecydowanie za mało, nie poradziliśmy sobie z agresywnie grającym Górnikiem, widać że czeka nas dużo pracy. Mieliśmy określony sposób, żeby wychodzić spod wysokiego pressingu.

- Było kilka momentów tego spotkania, które zaważył na jego wyniku. Na pewno takim momentem był rzut karny. Nie chcę oceniać pracy sędziego, ale było kilka momentów bardzo kontrowersyjnych i na tym poprzestanę.

- Górnik nas nie zaskoczył, zagrał swoje, to my zaskoczyliśmy sami siebie, było za dużo nerwowości, nie potrafiliśmy uspokoić grania, wymienić kilku podań, za dużo było gry długa piłką.

- Conrado nie jest gotowy na więcej czasu gry. Ma za sobą kontuzje mięśniowe, nie przepracował okresu przygotowawczego, to było przygotowane.
(greg / lechia.gda.pl) 13 września 2020, 21:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018