Gdańsk: środa, 23 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Conrado ma siłę na połówkę

14 września 2020

Po dobrych 45 minutach brazylijski skrzydłowy Conrado zszedł z boiska.
Gdy na boisku byli Conrado i Kenny Saief gra Lechii w przegranym 0-3 meczu z Górnikiem Zabrze jeszcze jakoś wyglądała. Potem wszystko się posypało. Dlaczego Conrado musiał opuścić boisko po połowie spotkania, mimo że był jednym z najlepszych w biało-zielonych szeregach?

- Conrado nie jest gotowy na więcej czasu gry. Ma za sobą kontuzje mięśniowe, nie przepracował okresu przygotowawczego, to było przygotowane - powiedział po meczu trener Piotr Stokowiec.

Miejmy nadzieję, ze będziemy oglądać Conrado w coraz większym wymiarze czasowym. Jest tajemnicą poliszynela, że to Brazyliczyk był w okresie przygotowawczym zarażony koronawirusem przez co stracił sporo czasu. Mecz z Górnikiem był jego pierwszym w tym sezonie. W poprzednim 12 razy zagrał w lidze (jeden gol) i trzy razy w Pucharze Polski.
(MiKe / lechia.gda.pl) 14 września 2020, 11:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.008