Gdańsk: środa, 23 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Co ze stadionem w Letnicy?

15 września 2020

Za kilka tygodni wygasa umowa o nazwę gdańskiego stadionu. Co dalej?
Portal Trójmiasto.pl wystosował sążnisty artykuł na temat naszego stadionu. Oto najciekawsze fragmenty:

Jak słyszymy - zarówno ze źródeł oficjalnych, jak i zakulisowych - negocjacji nie ułatwiły wydarzenia ostatnich miesięcy dotyczące fuzji Energi i Lotosu z Orlenem, która wywołała spór władz miasta z rządem i spółką skarbu państwa, kierowaną przez Daniela Obajtka. Potwierdzają to głosy dochodzące z samej spółki.

- Energa podchodzi do przedłużenia tej umowy bez większego entuzjazmu i nie wyklucza, że w ogóle jej nie przedłuży. Operator stadionu - na długo przed pandemią, nie robił żadnych dużych imprez, a teraz już w ogóle nie ma co na nie liczyć. A nawet kiedy odbywa się tam mecz Lechii, to i tak rzadko kiedy można usłyszeć, że to Stadion Energa Gdańsk. Dodatkowo miasto prowadzi regularną wojnę ze spółkami skarbu państwa typu właśnie Energa czy Orlen, publicznie krytykując ich ruchy. A to na pewno nie sprzyja temu, by dofinansowywać miejskie inwestycje - mówi nam anonimowo jeden z pracowników spółki.
(MiKe / Trojmiasto.pl) 15 września 2020, 14:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.008