Gdańsk: środa, 23 września 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

K. Saief: Jeśłi wygramy 2 mecze to odzyskamy pewność

15 września 2020

W meczu z Górnikiem Zabrze wystąpił po raz pierwszy w tym sezonie w barwach Lechii Kenny Saief. Biało-Zieloni przegrali na wyjeździe 0:3.
Saief został w drugiej połowie zmieniony przez Jaroslava Mihalika.

- Porażka w takim rozmiarze to okropne uczucie, ale nie ma co wytykać teraz nikogo palcami

- Bardzo chciałem tu wrócić. W zeszłym sezonie zajęliśmy w podobnym składzie czwarte miejsce w ekstraklasie i nie widzę powodów, abyśmy nie mieli poprawić tego wyniku. Jeśli wygramy dwa kolejne mecze, odzyskamy pewność siebie i nabierzemy rozpędu

- To był bardzo fizyczny mecz. Często tak się dzieje, gdy mecz nie idzie po twojej myśli i nie masz piłki. Ja czuję się gotowy na grę przez 90 minut, ale na pewno potrzebuję jeszcze czasu, aby pokazać pełnię możliwości. Myślę, że nikt na tym etapie sezonu nie powie, że jest w topowej formie. Kluczowe jest to, aby wypracować ją, gdy sezon rozkręci się na dobre i utrzymać do samego końca.


Więcej na Trojmiasto.pl
(greg / Trojmiasto.pl) 15 września 2020, 20:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020