Gdańsk: poniedziałek, 11 grudnia 2023
AKTUALNOŚCI

P. Stokowiec: Zamierzamy dobrze wykorzystać 3 tygodnie

3 października 2020

Lechię Gdańska czeka teraz 3-tygodniowa przerwa od meczów ekstraklasy. Drużyna w niedzielę rozegra grę wewnętrzną, a następnie zawodnicy otrzymają 2 dni wolnego.

W sobotę Lechia trenowała przy Traugutta 29. Po zajęciach trener Piotr Stokowiec obserwował z trybuny mecz ekstraligi kobiet (AP Lotos - SMS Łódź).

- Przełożenie meczu z Wisłą na pewno nieco zaburza nam nasz rytm pracy, zwłaszcza, że nasza forma zaczęła zwyżkować. Czasy są jednak bardzo specyficzne, dlatego musimy umieć się dostosować do różnych, nieprzewidywalnych sytuacji. Na pewno nie będziemy szukać wymówek, tylko zamierzamy wykorzystać najbliższe tygodnie jak najefektywniej. Będziemy pracować nad elementami, które mogą funkcjonować w naszym zespole jeszcze lepiej. W pierwotnym dniu meczu planujemy wewnętrzną grę kontrolną. To powinno nam pomóc utrzymać właściwy rytm meczowy. Po niedzielnym meczu zawodnicy otrzymają 2 dni wolnego na regenerację i spotkamy się ponownie w środę popołudniu- mówił Stokowiec dla oficjalnej strony,
(greg / lechia.gda.pl) 3 października 2020, 15:22
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030