Gdańsk: niedziela, 25 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mecz Lechii z Pogonią Szczecin bez publiczności?

15 października 2020

Wiele wskazuje, że Gdańsk znajdzie się w "czerwonej strefie" co oznacza zamknięcie obiektów dla kibiców.
Podopieczni Piotra Stokowca znaleźli się w bardzo nietypowej sytuacji, ostatni mecz ligowy rozegrali trzy tygodnie temu - 26 września wygrali 4-0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Kolejne spotkanie z Wisłą Kraków zostało przełożone na 28 października z racji licznych zarażeń koronawirusem w Wiśle, potem nastąpiła przerwa na reprezentację.

Kolejne spotkanie Lechia rozegra 19 października u siebie z Pogonią Szczecin, w poniedziałek o 20.30 - 23 dni po poprzednim meczu ligowym.

Wiele wskazuje na to, że mecz ten zostanie rozegrany bez udziału publiczności. Od najbliższego weekendu Gdańsk znajdzie się zapewne w tzw. "czerwonej strefie" epidemicznej. W takiej znajduje się już Sopot co sprawia, że mecze siatkarzy i koszykarzy w Ergo Arenie są rozgrywane bez publiczności. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji, ale wydaje się że nie ma możliwości, by na mecz z Pogonią weszli kibice.
(MiKe / lechia.gda.pl) 15 października 2020, 11:50
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012