Gdańsk: niedziela, 25 października 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Kalkowski: na Lechię się nie obrażam

17 października 2020

W ostatnich dniach klub opublikował komunikat o rozstaniu z Maciejem Kalkowski, wychowankiem Lechii i przez długie lata drugim trenerem Biało-Zielonych.
Maciej Kalkowski w rozmowie dla Trojmiasto.pl: Nie mam żalu do Lechii. Zdawałem sobie sprawę jak wygląda sytuacja w klubie. Jest pandemia, są cięcia budżetu. Mi skończyła się umowa i domyślałem się, że klub może jej nie przedłużyć.

"Kalka" miał propozycję, aby zostać w klubie i pracować na rzecz Akademii. Wybrał jednak pracę na włąsny rachunek: Długo myślałem nad propozycją klubu i pracą w akademii. Miałem na to cały sierpień, bo przez pewien czas nie było na miejscu prezesa, daliśmy sobie czas. Byłem zainteresowany propozycją, ale to wszystko jakoś się rozmyło i podjąłem decyzję, że spróbuję zrobić coś na własny rachunek. Pożegnaliśmy się jak ludzie.

Kalkowski posiada licencję UEFA Pro i może prowadzic zespoły ligowe na najwyższym poziomie. Może kiedyś otrzyma propozycję powrotu do klubu, w którym był od dziecka:
- Ja na Lechię się nie obrażam, byłem tu od 9. roku życia. To mój klub. Jeśli będę Lechii kiedyś potrzebny i dostanę telefon z ofertą to nie zapytam za ile pieniędzy, a za ile minut mam być na stadionie.

Cała rozmowa
(MiKe / Trojmiasto.pl) 17 października 2020, 10:05
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.009