Gdańsk: czwartek, 26 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łukasz Zwoliński strzelił swoją 10. bramkę w Lechii

20 listopada 2020

Jednym z bohaterów meczu przyjaźni Lechia - Śląsk został Łukasz Zwoliński. Napastnik, który wszedł na murawę w 69. minucie, zdołał pokonać Matusa Putnocky'ego, zdobywając tym samym 10. bramkę w barwach Lechii Gdańsk w Ekstraklasie.
Zwoliński przyszedł do klubu 10 lutego 2020 roku. Już przy pierwszej okazji Piotr Stokowiec zdecydował się wprowadzić napastnika do drużyny i w spotkaniu z Piastem 4 dni później Zwoliński zmienił Kacpra Urbańskiego. Pierwszego gola "Zwolak" strzelił dla Lechii w wyjazdowym meczu z Zagłębiem Lubin w marcu 2020. Do końca rundy wiosennej wpisał się na listę strzelców jeszcze 6 razy.

Sezon 2020/2021 Zwoliński rozpoczął od zdobycia bramki w meczu pucharowym ze Stalą Stalowa Wola oraz w pierwszej kolejce Ekstraklasy z Wartą Poznań. Po miesiącu dołożył trafienie w meczu z Podbeskidziem, a w spotkaniu ze Śląskiem strzelił trzecią bramkę w rozgrywkach Ekstraklasy w tym sezonie.

Łukasz Zwoliński łącznie strzelił dla biało-zielonych 11 bramek, z czego 10 w Ekstraklasie. Do zdobycia pierwszej dziesiątki wystarczyły mu zaledwie 1144 minuty. Jest to najlepszy wynik w historii Lechii.

Okazję do poprawy swoich osiągnięć Zwoliński będzie miał już w poniedziałek, kiedy Lechia zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Gliwice.
(MiKe / lechia.gda.pl) 20 listopada 2020, 22:24
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.009