Gdańsk: czwartek, 26 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Piotr Stokowiec zadowolony po zwycięstwie ze Śląskiem

21 listopada 2020

Trener Lechii Piotr Stokowiec w dobrym humorze pojawił się na konferencji prasowej po meczu ze Śląskiem. Biało-zieloni wygrali spotkanie ligowe 3:2 po dobrej drugiej połowie meczu.
- Śląsk pokazał swoją jakość, którą potwierdził umiejętnym wykorzystaniem sytuacji, które miał. My jednak bardziej skupialiśmy się na sobie i wielkiego zaskoczenia nie było, ale doceniam ich klasę, bo na pewno jest to drużyna z czołówki Ekstraklasy - stwierdził Stokowiec.

Zdecydowanym bohaterem Lechii był Conrado Buchanelli Holz, który strzelił jedną bramkę oraz zanotował dwie asysty.

- Conrado jest jednym z tych zawodników, który koronawirusem zakaził się wcześnie, bo jeszcze na początku sierpnia. Teraz był w pełnym treningu i widać, że to mu służy. To jest zawodnik o wytrzymałości szybkościowej, musimy uważać na strukturę jego mięśni, bo u takich zawodników jest więcej szybkokurczliwych włókien mięśniowych. Takich zawodników się ceni najbardziej i cieszymy się, że wytrzymuje, co potwierdza, że nasza praca przynosi efekty - podsumował występ w wykonaniu Brazylijczyka trener Lechii.

W bramce drużyny z Gdańska wystąpił Zlatan Alomerović. Co prawda kilkukrotnie pokazał swoje umiejętności, ale zdecydowanie więcej mógł zrobić podczas sytuacji, w których Lechia straciła bramki.

- Na gorąco mogę powiedzieć, że przy tej interwencji na pewno mógł się lepiej zachować. Pamiętajmy jednak, że była grupa zawodników, która przechodziła koronawirusa i jednym z nich był Dusan Kuciak.W tym momencie spojrzałem na tę sytuację z tej perspektywy, że Zlatan cały czas trenował, mocno pracuje i dostał swoją szansę gry. Nie zapominajmy, że też jest świetnym bramkarzem, który dwukrotnie doprowadził nas do finału Pucharu Polski i cały czas jest w dobrej dyspozycji. Błędy popełniamy wszyscy, być może mógł się zachować lepiej, na pewno będziemy to jeszcze analizować z trenerem bramkarzy.
(MiKe / lechia.pl) 21 listopada 2020, 21:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020