Gdańsk: czwartek, 26 listopada 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Arak wraca do gry

21 listopada 2020

Kontuzjowany przez wiele miesięcy napastnik Jakub Arak jest coraz bliżej powrotu do pierwszej drużyny. Zagrał 90 minut w wygranym meczu rezerw z Gromem i strzelił bramkę.
Arak usiadł na ławce rezerwowych pierwszej drużyny w pucharowym meczu z Olimpią. Ze Śląskiem na zapleczu go zabrakło ale zagrał za to w rezerwach z Gromem Nowy Staw,

Zdrowotne kłopoty Araka rozpoczęły się w przegranym meczu z Cracovią w kwietniu 2019 roku. Zerwał wówczas więzadło krzyżowe. Choć przerwa w grze trwała do jesieni - wracając był pełen optymizmu.

To zerwanie więzadeł krzyżowych to tak naprawdę moja pierwsza kontuzja. Wcześniej unikałem nawet mikrokontuzji. Od 18 roku życia była to moja jedyna przerwa poza opuszczeniem jednego meczu w Ruchu Chorzów. Zdrowie zawsze przy mnie było ! - mówił napastnik, wracając do pierwszej drużyny.

Ale potem było równie trudno. Zawodnik trenował, siadał na ławce rezerwowych, grał 1-2 mecze, po czym znowu przytrafiała mu się kontuzja lub choroba. Tak było w październiku ubiegłego roku, potem w styczniu 2020, w maju i teraz w listopadzie.

Teraz piłkarz liczy, że będzie inaczej, a sztab medyczny i trenerski od kilku tygodni bardzo powoli wprowadza go do normalnych obciążeń. Nie będzie mu łatwo wywalczyć miejsce w składzie, bo świetnie grają Paixao i Zwoliński.
(ssl / lechia.gda.pl) 21 listopada 2020, 21:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.009