Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Młodzi Lechiści na zgrupowaniu Talent Pro w Hiszpanii

12 stycznia 2021

Antoni Mikułko, Bartosz Brylowski i Bartosz Borkowski przebywają w Hiszpanii na zgrupowaniu kadry Talent Pro. Jednym z trenerów jest Sebastian Mila.
Najstarszym zawodnikiem przebywającym w Hiszpanii jest Bartosz Brylowski. Defensor zespołu Lechii U-18 ma 16 lat. O rok młodszy jest bramkarz Antoni Mikułko, który ma już za sobą pierwsze treningi z ekstraklasowym zespołem Lechii. Najmłodszy - 14-letni - jest Bartosz Borkowski.

W sztabie szkoleniowym, który pojechał do Hiszpanii jest m.in. były piłkarz Lechii Sebastian Mila, czy znany bramkarz Arkadiusz Onyszko. Niedawno młodych piłkarzy odwiedził bramkarz PSG Marcin Bułka, który przebywa na wypożyczeniu w hiszpańskiej FC Cartagena. W najbliższych dniach na zgrupowaniu ma się pojawić Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski.
(kg / lechia.gda.pl) 12 stycznia 2021, 15:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.007