Gdańsk: niedziela, 24 stycznia 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dusan Kuciak przedłużył kontrakt do 2023 roku

13 stycznia 2021

Jeden z najlepszych bramkarzy Lechii Gdańsk w historii Dusan Kuciak podpisał nowy kontrakt z Biało-Zielonymi. Na mocy obowiązującej umowy Słowak będzie reprezentował Lechię do czerwca 2023 roku.
Kuciak występuje w Lechii od 2017 roku. Dołączył do klubu z Gdańska po nieudanej przygodzie w angielskim Hull City. Wcześniej przez 4,5 roku grał w Legii Warszawa.

W Lechii zagrał w 123 meczach ligowych, 3 spotkaniach Pucharu Polski oraz w finale Superpucharu Polski. Reprezentował Lechię na arenie międzynarodowej, grając dwukrotnie w spotkaniach el. do Ligi Europy z Broendby. Podczas pobytu w Lechii wielokrotnie uchronił Biało-Zielonych przed utratą bramki.

Kuciak jest 11-krotnym reprezentantem Słowacji. W barwach narodowych po raz ostatni wystąpił w październiku 2020 roku, kiedy wrócił do kadry po 7,5 latach przerwy.
(kg / lechia.gda.pl) 13 stycznia 2021, 20:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034