Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Byli Lechiści zagrają w ten weekend

12 lutego 2021

Piłkarze, którzy w swoim CV mają Lechię, pojawią się w ten weekend na europejskich boiskach. W piątkowy wieczór wielu fanów zerkać będzie na murawę w Serie A, gdzie być może zadebiutuje Kacper Urbański.
Ostatnie transfery z klubu to przejście Urbańskiego do Bolonii oraz skrócenie wypożyczenia Jaroslava Mihalika i przejście Słowaka do Sigmy Ołomuniec.

Drużyna Urbańskiego zmierzy się w piątkowy wieczór z Benevento, w którym występuje m.in. Kamil Glik. W składzie Bolonii jest również polski akcent. Golkiperem drużyny Kacpra jest Łukasz Skorupski.

Kurs NobleBet: zwycięstwo Bologna 1.85

Sigma Ołomuniec swoje spotkanie rozegra w niedzielne popołudnie. O godzinie 14.00 drużyna Mihalika rozpocznie mecz z Bohemians w stolicy Czech.

Kurs NobleBet: zwycięstwo Sigmy 3.25

Przed sobotnim spotkaniem z Rakowem kibice Biało-Zielonych mogą przyjrzeć się dyspozycji prawego obrońcy, który z zespołem Lechii zdobywał Puchar Polski w 2019 roku. Joao Nunes gra obecnie w Puskas Academy na Węgrzech. W tabeli ligowej zespół Portugalczyka plasuje się na drugim miejscu, natomiast w sobotę o 14.45 powalczą o kolejne zwycięstwo w pojedynku z Paks.

Kurs NobleBet: zwycięstwo Puskas Academy 2.00

ZAREJESTRUJ SIĘ. Z KODEM LECHIAGDA MOŻESZ DOSTAĆ NA START DO 2961 ZŁ (600 ZŁ BEZ RYZYKA, 2 331 ZŁ BONUSU OD DEPOZYTU + 30 ZŁ DARMOWYCH ZAKŁADÓW)
(kg / lechia.gda.pl) 12 lutego 2021, 15:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022