Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za mecz z Górnikiem

21 lutego 2021

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii Gdańsk za wygrany 2:0 mecz z Górnikiem Zabrze. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 3 Trzeba przyznać, że nie był zbyt często zatrudniany do pracy przez rywali. Swoją robotę wykonywał pewnie i to przeciwnicy nie dali mu okazji do podwyższenia oceny.

Bartosz Kopacz: 3+ W ataku nie był przesadnie aktywny, ale w obronie swoją prace wykonywał znakomicie. Nie miał problemów z zatrzymywaniem ataków rywali.

Kristers Tobers: 4 Kolejny mecz na środku obrony i znów było dobrze. Współpraca z Nalepą naprawdę mu się układa.

Michał Nalepa: 4+ W zasadzie nie przegrywał pojedynków w obronie. Jemu również służy współpraca z Tobersem.

Rafał Pietrzak: 3+ Wyglądało to, jakby boczni obrońcy otrzymali założenia taktyczne takie, by skupić się głównie na tyłach. Z tego Rafał również się dobrze wywiązywał.

Jan Biegański: 5 Ależ on nam się podoba! Bynajmniej nie wynika to z nowoczesnego zainteresowania mężczyznami, tylko z faktu, iż świetnie prezentuje się na boisku. Potrafi odebrać piłkę, pomóc kolegom w obronie, dobrze ją rozegrać, a do tego dysponuje naprawdę dobra techniką użytkową.

Jarosław Kubicki: 4+ Tym razem to nie on był pierwszoplanową gwiazdą, ale po raz kolejny zagrał na naprawdę wysokim poziomie. Liczymy, że każdy kolejny mecz będzie tak wyglądał.

Kenny Saief: 4+ Często zdarzało mu się przesadzać, co nam się nie podobało. W tym meczu był jednak jednym z liderów. Potrafił tak zakręcić obrońcami, że ci zapominali swoich danych osobowych.

Maciej Gajos: 4+ Sami nie wierzymy, że to piszemy, lecz Gajos w tym meczu był świetny. Dobrze operował piłką, a ponadto potrafił się odnaleźć w polu karnym i zdobyć bramkę.

Joseph Ceesay: 5 Przyszedł do Lechii jako piłkarz nieznany i ewidentnie chce pracować na swoje nazwisko. Uwielbiamy patrzeć na jego dryblingi i pojedynki. Oczywiście mamy nadzieję, że trener Stokowiec zafunduje mu solidną dawkę treningów strzeleckich po wiadomej zmarnowanej okazji.

Flavio Paixao: 5+ Wreszcie oglądaliśmy starego dobrego Flavio. Pracował na boisku, pokazywał się kolegom, no i najważniejsze - zdobył bramkę i zaliczył asystę. Bardzo brakowało nam takiego meczu w jego wykonaniu.

Zawodnicy rezerwowi zagrali zbyt krótko, aby ich ocenić.

Najlepszy zawodnik meczu według lechia.gda.pl: Flavio Paixao
(rafz / lechia.gda.pl) 21 lutego 2021, 17:20
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034