Gdańsk: poniedziałek, 11 grudnia 2023
AKTUALNOŚCI

T. Kaczmarek: Bardzo dobry mecz dla nas jako drużyny, dla klubu, dla kibiców

3 października 2021

- Szkoda, że nie udało nam się zagrać na zero z tyłu, ale taka jest piłka. Troszeczkę zabrakło nam koncentracji. Bardzo dobry mecz - mówił po meczu trener Lechii Tomasz Kaczmarek.

Tomasz Kaczmarek:

- Bardzo dobry mecz dla nas jako drużyny, dla klubu, dla kibiców. Olbrzymi komplement dla drużyny za dobry mecz i wynik. W pierwszej połowie graliśmy bardzo dobrze, graliśmy piłką i do przodu. Kontrolowaliśmy prawie wszystkie fazy meczu. Oprócz dwóch sytuacji, kiedy przeciwnik nam uciekł. Mimo wszystko mogliśmy z naszej przewagi stworzyć więcej szans. W szatni nastawiliśmy się na drugi mecz. Wiedzieliśmy, że przeciwnik wyjdzie innym składem i przewidywaliśmy, że będą chcieli nas zdominować. Udało nam się grać piłką, dobrze bronić i reagować. Szkoda, że nie udało nam się zagrać na zero z tyłu, ale taka jest piłka. Troszeczkę zabrakło nam koncentracji. Bardzo dobry mecz.

- Na pewno jest ważne, żeby do przeciwnika podchodzić ze strachem. zawsze należy podchodzić z szacunkiem. Nie zawsze decydująca jest ilość zawodników ofensywnych, a częściej ich zachowanie wobec siebie, reakcje itd.

- Dużo wygranych pojedynków i dobrej pracy. Jeżeli ofensywni zawodnicy mają zaangażowanie i świadomość tego, że jeśli jest dobra praca to możemy zagrać odważniej to jest podstawą naszego podejścia do meczu. Przed każdym meczem są decyzję.
>
(raz / lechia.gda.pl) 3 października 2021, 20:21
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033