Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Trzech piłkarzy Lechii w jedenastce kolejki

8 listopada 2021

Mateusz Żukowski, Michał Nalepa i Marco Terrazzino znaleźli się w jedenastce 14. kolejki Ekstraklasy. Lechia w ostatniej chwili przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę, dzięki dwóm golom Terrazzino.

Dwóch obrońców oraz pomocnik Lechii znaleźli się wśród wyróżnionych piłkarzy ostatniej kolejki Ekstraklasy. Na szczególną uwagę zasługuje fakt wyróżnienia Terrazzino, który pojawił się na boisku dopiero w 54. minucie, ale zdołał dwukrotnie pokonać Dominika Hładuna.

Jedenastka 14. kolejki:
Biegański - Żukowski, Nalepa, Abramowicz - Sitek, Gol, Czyż, Yeboah - Piasecki, Exposito, Terrazzino

Lechia po 14. kolejkach zajmuje drugie miejsce w tabeli Ekstraklasy. Z liderem, czyli Lechem Poznań, przegrywa jedynie bilansem spotkań bezpośrednich. W najbliższym tygodniu nie będzie meczów Ekstraklasy z powodu przerwy reprezentacyjnej. Po powrocie Lechiści zmierzą się ze Stalą Mielec, która w 14. kolejce pokonała drużynę mistrza Polski Legię Warszawa 3:1.
(kg / Ekstraklasa S.A.) 8 listopada 2021, 11:17