Gdańsk: piątek, 20 maja 2022
AKTUALNOŚCI

Lipski musi szukać pracy

11 stycznia 2022

Patryk Lipski nie spełnił oczekiwań w kolejnym klubie. Po Lechii, która pozbyła się go bez żalu - teraz pomocnik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowej drużyny od Piasta Gliwice.

Patryk Lipski jest jednym z 4 zawodników, których pozbywa się Piast. Na tej liście tej są także: Tiago Alves, Dominik Steczyk i Nikola Stojiljković. Otrzymali wolną rękę w szukaniu sobie nowych klubów, ponieważ nie spełnili oczekiwań trenerów i klubowych włodarzy.

Patryk Lipski do zespołu Piasta dołączył w sierpniu 2020 r. przychodząc z Lechii Gdańsk. Do Gliwic ściągał go sam Waldemar Fornalik, który pamiętał go z dobrych występów, jeszcze gdy był trenerem Ruchu Chorzów. 27-latek dostawał sporo szans na zaprezentowanie swoich umiejętności, ale liczby ma kiepskie. Dwie strzelone bramki we wszystkich rozgrywkach to za mało jak na oczekiwania władz klubu i trenerów.

Wcześniej podobne rozczarowanie grą Lipskiego było w Gdańsku. Pozyskano go z nadzieją, że na długie lata pozostanie liderem drużyny. Tak się jednak nie stało.
(ssl / lechia.gda.pl) 11 stycznia 2022, 18:34
REKLAMA
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035