Gdańsk: niedziela, 14 sierpnia 2022
AKTUALNOŚCI

Dominik Piła: Lechia jest najlepszym miejscem do mojego dalszego rozwoju

18 czerwca 2022

Dominik Piła, którego transfer został już potwierdzony zimą, ale który dołączył do Lechii dopiero w obecnie trwającym okresie przygotowawczym, udzielił wywiadu klubowemu kanałowi YouTube.

Piłkarz, który strzelił jedną z bramek eliminujących Arkę Gdynia z walki o Ekstraklasę, podzielił się swoimi pierwszymi wrażeniami po przyjściu do zespołu walczącego o europejskie puchary.

Dominik powiedział jak wyglądały jego pierwsze dni w klubie, podsumował swój czas w Chrobrym Głogów i przyznał, że cieszy się, że trafił do tak dobrego klubu jak Lechia. Ma nadzieję, że pomoże Biało-Zielonym w osiągnięciu tegorocznych celów.

- Zaczęliśmy przygotowania od testów szybkościowych oraz testów mocy. Nastąpiła pierwsza aklimatyzacja, poznałem chłopaków z drużyny. Zespół przyjął mnie dobrze.

- Po meczach barażowych (o ekstraklasę z Arką i Koroną - przyp. red.), w których dobrze się pokazaliśmy dostałem kilka wiadomości od kibiców Lechii, które mnie podbudowały.

- Cieszę się że tu jestem. Lechię zawsze kojarzyłem z wielkim klubem. Chcę się zapisać w historii Biało-Zielonych, dam z siebie wszystko, aby być częścią tego zespołu.

- Poprzedni sezon był dla mnie dobry. Zdobyłem kilka bramek, miałem asysty. Taki sezon na pewno buduje zawodnika.

– Lechia jest najlepszym miejscem do mojego dalszego rozwoju, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Duże wrażenie zrobiła na mnie organizacja klubu, ludzie, których poznałem, ale też ogromna determinacja Lechii, abym trafił właśnie do Gdańska …


Całą wypowiedź Dominika Piły możecie obejrzeć pod tym linkiem
(bart / lechia.gda.pl) 18 czerwca 2022, 18:39
REKLAMA
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032