Gdańsk: sobota, 13 sierpnia 2022
AKTUALNOŚCI

Rafał Pietrzak: Spokojnie jesteśmy w stanie wygrać oba mecze.

7 lipca 2022

W wywiadzie dla serwisu weszlo.com Rafał Pietrzak podsumował miniony sezon, opowiedział o przygotowaniach do zbliżającego się dwumeczu z Akademiją Pandev oraz co sądzi zmianach właścicielskich w Lechii.

Rafał przyznał, że nie wszystko w zeszłym sezonie układało się po myśli Lechii. Przyznał, że postawa Biało-Zielonych w meczach wyjazdowych, czy w drugich połowach spotkań była dla nich powodem do przemyśleń. Z tego powodu bardzo się ucieszył, że mimo tych problemów ostatecznie udało się awansować do eliminacji europejskich pucharów.

Pietrzak powiedział, że choć pierwszy rywal Lechistów w Europie nie jest najlepszą drużyną, to nie mogą się nastawiać na łatwy awans. Ma nadzieję na zwycięstwo w obu spotkaniach, ale wie, że nie mogą podejść do przeciwnika lekceważąco.

Wyraził też nadzieję, że Lechię przejmą poważni inwestorzy:

W szatni chodzą plotki z Twittera, ale na co dzień zbyt mocno tymi tematami nie żyjemy. Zaliczyłem w tym względzie przetarcie w Wiśle Kraków, która miała być przejmowana przez jakichś znikających ludzi. Śmialiśmy się z Michałem Buchalikiem, że gdyby przyszedł do nas Vanna Ly, to ja od razu poszedłbym rozwiązać kontrakt. Wierzę jednak, że właściciele Lechii wiedzą, co robią i przekażą klub w dobre ręce, o ile oczywiście w ogóle dojdzie do sprzedaży. Na razie nie ma żadnego oficjalnego komunikatu, więc nie ma tematu. Skupiamy się na boisku, to są rzeczy zależne od nas.

Cały wywiad, w którym Rafał podsumowuje swoją formę w zeszłym sezonie, marzy o grze w reprezentacji, odnosi się do zarzutów wobec Piotra Stokowca i opowiada o współpracy z Tomaszem Kaczmarkiem, można przeczytać na stronie weszlo.com
(bart / Weszlo.com) 7 lipca 2022, 13:04
REKLAMA
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2022. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018