Rafał Pietrzak: Wierzę, że trener zostanie

19 marca 2023

Obrońca Lechii porozmawiał z dziennikarzami po porażce z Wartą Poznań.

O meczu:
Wyglądało to jak wyglądało. Gdzieś tam w pierwszej połowie zakładaliśmy sobie co innego, wychodziło zupełnie co innego. Nie potrafiliśmy zmienić gry z piłką, bo to nam dzisiaj sprawiało najwięcej problemów. Warta strzeliła gola, schodzimy do szatni. Mówimy, żeby grać inaczej, a znowu gramy tak samo. Chyba za bardzo uwierzyliśmy po 4-0 z Miedzią, że wszystko jest poukładane. Teraz mamy przerwę na reprezentację i trzeba zrobić wszystko, żeby wrócić.

O kluczowych momentach, które zmieniły spotkanie:
Przegrywaliśmy dużo długich piłek, a Warta żyje z tego. Przy stracie drugiej bramki zgasła nadzieja. Przy 1-0 jeszcze mecz nie był skończony. Szkoda drugiej bramki.

O bramkach po błędach indywidualnych:
Gdyby nie było błędów, to nie byłoby bramek. Nie ma co teraz o tym rozmawiać, będzie analiza tego meczu. Trzeba o tym jak najszybciej zapomnieć, potrenować w przerwie na kadrę. Przed nami ważne mecze.