Gdańsk: poniedziałek, 4 marca 2024

Słabe zakończenie rundy przez juniorów

4 grudnia 2023

Drużyna do lat 17 przegrała swoje spotkanie z niżej notowanym rywalem w Centralnej Lidze Juniorów.

Sobotnie południe w Poznaniu upłynęło młodym piłkarzom Lechii pod znakiem meczu w 17. kolejce Centralnej Ligi Juniorów U-17. Mierzyli się w nim w GESem Poznań, który do tej kolejki zajmował miejsce w strefie spadkowej.

GES lepiej wszedł w spotkanie i zdobył bramkę w 9 minucie. Pod koniec pierwszej połowy wyrównującego gola strzelił Wojciech Madej. Niestety, w drugiej połowie obejrzeliśmy już tylko bramki gospodarzy. Lechia Gdańsk uległa GESowi Poznań 1-3 i w kiepskich nastrojach kończy rundę.

Drużyna po 17. rozegranych kolejkach ma 20 punktów i zajmuje 10. miejsce. Trzeba jednak zaznaczyć, że juniorzy mają rozegrany mecz mniej od części oponentów — zeszłotygodniowy mecz przeciwko Warcie Poznań został odwołany przez opady śniegu.
(kajox01 / lechia.gda.pl) 4 grudnia 2023, 20:04
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.