Gdańsk: poniedziałek, 4 marca 2024
AKTUALNOŚCI

Jaki skład na Chrobrego Głogów?

8 grudnia 2023

Jaką przewidujemy jedenastkę na mecz z Chrobrym Głogów? Nie spodziewamy się, że trener Szymon Grabowski będzie specjalnie kombinował.

W Lechii nie ma nowych urazów, nikt nie będzie pauzował za kartki, a na Luisa Fernandeza i Conrado drużyna będzie musiała jeszcze trochę poczekać. W Meczykach trener Grabowski przyznał, że powrotu Hiszpana można spodziewać się w okolicach lutego, a Brazylijczyka dopiero w kwietniu. W dodatku drużyna w ostatnich kolejkach solidnie punktuje, więc nie wydaje nam się, że konieczne są zmiany w zespole. Co prawda Jakub Sypek i Dominik Piła dali dobry impuls z ławki w ostatnim ligowym starciu, ale naszym zdaniem jest to za mało, aby wyjść na Chrobrego od pierwszej minuty. Stąd też spodziewamy się takiego samego zestawienia jak w rywalizacji z Miedzią Legnica.

Zresztą wydaje się, że Szymon Grabowski znalazł optymalny skład. Nie licząc derbowego starcia z Arką, gdzie musiał dokonać dwóch wymuszonych zmian (Iwan Żelizko i Tomasz Neugebauer pauzowali za nadmiar żółtych kartek), to od meczu z GKS-em Tychy Biało-Zieloni wychodzą w tym samym zestawieniu.

Przewidywany skład na mecz z Chrobrym Głogów:

Bogdan Sarnawski – Dawid Bugaj, Andrei Chindris, Elias Olsson, Miłosz Kałahur – Iwan Żelizko – Camilo Mena, Tomasz Neugebauer, Rifet Kapić, Maksym Chłań – Tomas Bobcek
(damnit / lechia.gda.pl) 8 grudnia 2023, 16:01
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029