Gdańsk: czwartek, 13 czerwca 2024
AKTUALNOŚCI

Liga BetONów: Wracamy do ekstraklasy, typuj derbowy mecz

15 maja 2024

W tej kolejce padło najlepsze z możliwych rozwiązań tematu awansu Lechii do najwyższej klasy rozgrywkowej.

To sami piłkarze zdobywając komplet punktów w Krakowie postawili kropkę nad i. Aż miło było oglądać grę Lechistów. Mimo, że dwukrotnie to Wisła wychodziła na prowadzenie Lechia miała grę pod kontrolą. To nasza drużyna pokazała dojrzałość i doświadczenie (mimo młodego wieku piłkarzy). Oby tak było w pozostałych dwóch meczach do rozegrania w 1 lidze.

Zwłaszcza najbliższe derby będą sprawdzianem. Wierzymy, że ten mecz będzie zwycięski, a przy zwycięstwie Gieksy z Wisłą porażka drużyny zza Sopotu doprowadzi ich kibiców do palpitacji w następnej kolejce. Zmierzą się wówczas z GKSem Katowice w meczu o bezpośredni awans i wcale nie będą pewni wygranej.

Ostatnia kolejka była pogromem dla uczestników naszego typowania. Mnóstwo punktów ujemnych, bardzo mało trafnych typów. Dość powiedzieć, że zwycięzca uzyskał zaledwie 9 punktów. Zapraszamy typera "Narodowiec"do kontaktu lechiagda1@gmail.com w celu odbioru nagrody ufundowanej przez sponsora naszej zabawy kino Cinema1 z gdańskiej Moreny.

Jak już pisaliśmy dwie pozostałe kolejki są już od tygodnia uruchomione. W najbliższej oprócz meczu derbowego typujemy mecz GKS Katowice vs Wisła Kraków, Polonia Warszawa vs Odra Opole, Termalica vs GKS Tychy oraz Śląsk Wrocław vs Radomiak Radom.

Zapraszamy do typowania 14. kolejki

Partner Ligi BetONów CINEMA 1 W GALERII MORENA
(greg / lechia.gda.pl) 15 maja 2024, 08:33
REKLAMA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012