Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

III liga
2004/05, gr. II

terminarz

1. kolejka (7 sie / 8 sie 2004)
Lech IIWarta0:0   (0:0)
Unia T.Lechia2:3   (1:3)
ChemikMieszko2:0   (2:0)
TKPFlota2:1   (1:1)
Unia J.Amica II3:1   (1:1)
KotwicaTur1:0   (0:0)
OdraObra0:3   vo.
KaszubiaPogoń II6:3   (5:2)
2. kolejka (14 sie / 15 sie 2004)
Pogoń IILech II4:1   (2:1)
Amica IIKaszubia2:0   (1:0)
WartaTKP0:2   (0:1)
MieszkoUnia T.0:1   (0:0)
ObraLechia2:1   (0:1)
TurChemik1:1   (1:1)
Unia J.Odra1:0   (0:0)
FlotaKotwica4:0   (2:0)
3. kolejka (21 sie / 22 sie 2004)
ChemikFlota3:1   (2:0)
TKPPogoń II4:1   (2:0)
Unia J.Obra2:1   (0:0)
KaszubiaOdra2:1   (0:0)
KotwicaWarta1:0   (1:0)
LechiaMieszko1:0   (0:0)
Lech IIAmica II0:5   (0:2)
Unia T.Tur0:1   (0:1)
4. kolejka (28 sie / 29 sie 2004)
Pogoń IIKotwica2:4   (1:3)
WartaChemik0:0   (0:0)
FlotaUnia T.1:1   (1:0)
Unia J.Kaszubia4:2   (3:1)
TurLechia0:1   (0:0)
Amica IITKP2:1   (2:0)
ObraMieszko2:2   (2:1)
OdraLech II0:1   (0:1)
5. kolejka (1 wrz 2004)
ChemikPogoń II3:0   (0:0)
Unia T.Warta0:6   (0:4)
KaszubiaObra3:0   vo.
KotwicaAmica II1:0   (0:0)
LechiaFlota0:1   (0:1)
Lech IIUnia J.3:2   (0:1)
MieszkoTur1:2   (0:2)
TKPOdra3:0   (0:0)
6. kolejka (4 wrz / 5 wrz 2004)
WartaLechia5:1   (2:0)
FlotaMieszko4:0   (1:0)
OdraKotwica2:0   (2:0)
Unia J.TKP1:2   (1:2)
KaszubiaLech II5:0   vo.
Pogoń IIUnia T.5:0   (3:0)
Amica IIChemik2:0   (0:0)
ObraTur0:0   (0:0)
7. kolejka (11 wrz / 12 wrz 2004)
TKPKaszubia5:0   (3:0)
Unia T.Amica II1:0   (0:0)
ChemikOdra2:0   (1:0)
KotwicaUnia J.2:0   (0:0)
LechiaPogoń II2:0   (1:0)
MieszkoWarta0:0   (0:0)
TurFlota2:1   (0:1)
Lech IIObra2:1   (0:0)
8. kolejka (18 wrz / 19 wrz 2004)
KaszubiaKotwica3:2   (1:1)
ObraFlota3:0   (1:0)
OdraUnia T.4:0   (0:0)
Unia J.Chemik3:0   (0:0)
Lech IITKP3:4   (2:2)
WartaTur1:1   (1:1)
Amica IILechia1:3   (0:0)
Pogoń IIMieszko2:1   (1:1)
9. kolejka (25 wrz 2004)
ChemikKaszubia2:1   (1:0)
FlotaWarta1:0   (0:0)
Unia T.Unia J.0:2   (0:0)
KotwicaLech II4:1   (3:0)
LechiaOdra1:0   (0:0)
MieszkoAmica II2:1   (0:0)
TKPObra1:1   (1:0)
TurPogoń II4:2   (0:1)
10. kolejka (2 paź / 3 paź 2004)
Lech IIChemik0:0   (0:0)
TKPKotwica3:2   (1:1)
Unia J.Lechia5:4   (1:2)
ObraWarta3:1   (3:0)
OdraMieszko1:0   (1:0)
KaszubiaUnia T.2:1   (1:0)
Amica IITur1:1   (1:0)
Pogoń IIFlota0:3   vo.
11. kolejka (9 paź / 10 paź 2004)
ChemikTKP1:2   (1:0)
FlotaAmica II2:1   (1:1)
Unia T.Lech II2:2   (1:1)
TurOdra4:0   (1:0)
WartaPogoń II2:1   (1:1)
MieszkoUnia J.0:0   (0:0)
KotwicaObra3:1   (1:0)
LechiaKaszubia1:1   (0:1)
12. kolejka (16 paź / 17 paź 2004)
TKPUnia T.1:1   (0:1)
Unia J.Tur1:1   (1:0)
KotwicaChemik2:0   (1:0)
ObraPogoń II3:1   (1:0)
OdraFlota0:3   (0:1)
KaszubiaMieszko5:2   (2:0)
Amica IIWarta1:1   (1:0)
Lech IILechia1:4   (0:2)
13. kolejka (23 paź / 24 paź 2004)
ChemikObra3:0   (2:0)
Unia T.Kotwica2:3   (1:0)
FlotaUnia J.1:0   (0:0)
LechiaTKP3:3   (1:1)
MieszkoLech II2:2   (0:1)
TurKaszubia1:1   (0:0)
Pogoń IIAmica II3:2   (1:1)
WartaOdra8:0   (4:0)
14. kolejka (30 paź 2004)
Lech IITur2:3   (1:0)
ChemikUnia T.4:0   (0:0)
Unia J.Warta3:3   (2:0)
KaszubiaFlota4:2   (2:1)
KotwicaLechia3:2   (1:0)
ObraAmica II2:1   (0:1)
OdraPogoń II3:0   (1:0)
TKPMieszko2:0   (2:0)
15. kolejka (6 lis / 7 lis 2004)
FlotaLech II2:1   (0:1)
Unia T.Obra3:0   (2:0)
LechiaChemik3:1   (3:0)
MieszkoKotwica3:6   (2:5)
WartaKaszubia2:1   (1:0)
Amica IIOdra5:0   (2:0)
TurTKP2:1   (1:0)
Pogoń IIUnia J.0:4   (0:2)
16. kolejka (13 kwi 2005)
Amica IIUnia J.0:2   (0:1)
FlotaTKP2:1   (1:0)
LechiaUnia T.5:0   (2:0)
MieszkoChemik1:0   (1:0)
ObraOdra5:2   (2:1)
Pogoń IIKaszubia0:0
TurKotwica3:1   (0:1)
WartaLech II1:0   (1:0)
17. kolejka (25 maj 2005)
ChemikTur0:1   (0:1)
KaszubiaAmica II3:0   (1:0)
KotwicaFlota5:4   (3:3)
LechiaObra2:1   (2:1)
Lech IIPogoń II2:2   (0:0)
TKPWarta2:2   (2:0)
Unia J.Odra1:0   (1:0)
Unia T.Mieszko1:4   (0:4)
18. kolejka (25 mar / 26 mar 2005)
Amica IILech II0:0
OdraKaszubia0:1   (0:1)
WartaKotwica3:0   (0:0)
FlotaChemik1:1   (0:0)
MieszkoLechia2:2   (1:1)
ObraUnia J.0:1   (0:0)
Pogoń IITKP0:2   (0:0)
TurUnia T.2:0   (1:0)
19. kolejka (2 kwi / 3 kwi 2005)
Unia T.Flota0:0
ChemikWarta1:1   (0:0)
TKPAmica II3:1   (0:1)
KaszubiaUnia J.1:1   (0:0)
KotwicaPogoń II2:3   (0:3)
LechiaTur1:0   (1:0)
MieszkoObra2:0   (1:0)
Lech IIOdra3:0   vo.
20. kolejka (9 kwi / 10 kwi 2005)
WartaUnia T.4:1   (2:0)
LechiaFlota2:0   (0:0)
ObraKaszubia0:2   (0:1)
TurMieszko2:1   (0:1)
Unia J.Lech II1:2   (0:2)
Amica IIKotwica2:0   (0:0)
Pogoń IIChemik2:0   (1:0)
OdraTKP0:2   (0:1)
21. kolejka (16 kwi / 17 kwi 2005)
Unia T.Pogoń II2:2   (0:0)
ChemikAmica II2:0   (1:0)
KotwicaOdra3:0   vo.
TKPUnia J.0:1   (0:1)
TurObra1:1   (0:1)
LechiaWarta2:0   (0:0)
MieszkoFlota1:0   (0:0)
Lech IIKaszubia2:2   (1:1)
22. kolejka (23 kwi / 24 kwi 2005)
WartaMieszko0:0
FlotaTur1:0   (0:0)
ObraLech II1:0   (1:0)
Unia J.Kotwica3:0   (2:0)
KaszubiaTKP1:0   (0:0)
Amica IIUnia T.6:1   (4:0)
Pogoń IILechia0:3   vo.
OdraChemik0:3   vo.
23. kolejka (30 kwi 2005)
TurWarta0:1   (0:0)
ChemikUnia J.0:0
Unia T.Odra3:2   (0:1)
FlotaObra2:0   (2:0)
TKPLech II1:3   (1:0)
KotwicaKaszubia2:0   (0:0)
LechiaAmica II1:0   (0:0)
MieszkoPogoń II0:0
24. kolejka (3 maj 2005)
Amica IIMieszko1:0   (1:0)
Lech IIKotwica3:5   (2:3)
OdraLechia0:4   (0:1)
Unia J.Unia T.7:1   (4:1)
WartaFlota3:2   (2:1)
KaszubiaChemik2:0   (2:0)
ObraTKP1:0   (1:0)
Pogoń IITur1:2   (1:1)
25. kolejka (7 maj / 8 maj 2005)
WartaObra3:0   (3:0)
Unia T.Kaszubia1:3   (0:3)
FlotaPogoń II5:0   (1:0)
KotwicaTKP1:2   (1:2)
LechiaUnia J.0:2   (0:1)
MieszkoOdra4:1   (1:0)
TurAmica II2:1   (1:0)
ChemikLech II0:1   (0:1)
26. kolejka (14 maj / 15 maj 2005)
KaszubiaLechia0:2   (0:0)
TKPChemik3:1   (1:1)
ObraKotwica1:1   (0:0)
Unia J.Mieszko1:1   (1:0)
Lech IIUnia T.5:4   (2:0)
Amica IIFlota2:0   (1:0)
Pogoń IIWarta1:3   (0:1)
OdraTur2:3   (0:1)
27. kolejka (18 maj 2005)
Unia T.TKP0:4   (0:3)
ChemikKotwica1:0   (0:0)
FlotaOdra2:0   (0:0)
LechiaLech II3:1   (2:1)
MieszkoKaszubia1:0   (1:0)
Pogoń IIObra2:0   (1:0)
TurUnia J.0:2   (0:0)
WartaAmica II2:2   (0:0)
28. kolejka (21 maj / 22 maj 2005)
TKPLechia0:1   (0:0)
KaszubiaTur1:0   (0:0)
KotwicaUnia T.3:1   (0:0)
ObraChemik1:1   (1:0)
Unia J.Flota1:0   (1:0)
Amica IIPogoń II1:1   (1:0)
Lech IIMieszko0:0
OdraWarta0:1   (0:0)
29. kolejka (28 maj 2005)
Amica IIObra3:0   (2:0)
FlotaKaszubia4:1   (3:0)
LechiaKotwica1:0   (0:0)
MieszkoTKP0:1   (0:1)
Pogoń IIOdra1:3   (1:2)
TurLech II0:0
Unia T.Chemik3:2   (1:0)
WartaUnia J.2:1   (0:1)
30. kolejka (4 cze 2005)
ChemikLechia0:3   vo.
KaszubiaWarta1:3   (0:2)
KotwicaMieszko1:1   (1:0)
Lech IIFlota4:2   (2:0)
ObraUnia T.6:0   (2:0)
OdraAmica II1:3   (0:2)
TKPTur2:0   (1:0)
Unia J.Pogoń II2:0   (0:0)
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.116