Gdańsk: niedziela, 24 października 2021

Liga Juniorów Młodszych 2004/05, gr. jesienna

terminarz

Terminarz
 |   |   |   |   | 
1. kolejka (21 sie / 22 sie 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaCanal+3:1  (0:0)
ChojniczankaPogoń4:0  (0:0)
GryfPolonia6:2  (0:0)
PomezaniaUnia2:0  (0:0)
MGKS ArkaWierzyca1:2  (0:0)
KaszubiaBrzeźno2:4  (0:0)
SopotCartusia1:0  (0:0)
WisłaLechia2:0  (0:0)
2. kolejka (25 sie 2004)szczegóły
LechiaMGKS Arka2:0  (0:0)
PoloniaKaszubia3:4  (0:0)
Canal+Brzeźno2:1  (0:0)
UniaChojniczanka1:2  (0:0)
WierzycaGryf1:2  (0:0)
SWSiEMP ArkaPomezania2:1  (0:0)
PogońSopot0:3  (0:0)
CartusiaWisła4:0  (0:0)
3. kolejka (29 sie 2004)szczegóły
BrzeźnoPolonia3:1  (0:0)
KaszubiaWierzyca1:4  (0:0)
ChojniczankaSWSiEMP Arka1:0  (0:0)
SopotUnia5:1  (0:0)
MGKS ArkaCartusia3:1  (0:0)
WisłaPogoń4:0  (0:0)
GryfLechia5:3  (0:0)
PomezaniaCanal+4:2  (0:0)
4. kolejka (4 wrz / 5 wrz 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaSopot1:2  (0:0)
PomezaniaChojniczanka3:2  (0:0)
PogońMGKS Arka1:2  (0:0)
UniaWisła3:1  (0:0)
CartusiaGryf0:2  (0:0)
LechiaKaszubia6:1  (0:0)
Canal+Polonia3:1  (0:0)
WierzycaBrzeźno1:1  (0:0)
5. kolejka (11 wrz / 12 wrz 2004)szczegóły
SopotPomezania2:2  (0:0)
MGKS ArkaUnia3:0  (0:0)
PoloniaWierzyca1:1  (0:0)
GryfPogoń8:0  (0:0)
BrzeźnoLechia1:0  (0:0)
ChojniczankaCanal+3:0  (0:0)
KaszubiaCartusia2:2  (0:0)
WisłaSWSiEMP Arka0:2  (0:0)
6. kolejka (15 wrz 2004)szczegóły
Canal+Wierzyca4:4  (0:0)
UniaGryf0:2  (0:0)
PomezaniaWisła3:1  (0:0)
ChojniczankaSopot1:0  (0:0)
LechiaPolonia5:1  (0:0)
PogońKaszubia1:4  (0:0)
SWSiEMP ArkaMGKS Arka0:1  (0:0)
CartusiaBrzeźno3:2  (0:0)
7. kolejka (18 wrz / 19 wrz 2004)szczegóły
SopotCanal+5:2  (0:0)
MGKS ArkaPomezania1:2  (0:0)
GryfSWSiEMP Arka0:0  (0:0)
BrzeźnoPogoń2:0  (0:0)
WierzycaLechia3:2  (0:0)
PoloniaCartusia0:4  (0:0)
WisłaChojniczanka1:1  (0:0)
KaszubiaUnia1:2  (0:0)
8. kolejka (25 wrz 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaKaszubia3:3  (0:0)
UniaBrzeźno1:2  (0:0)
ChojniczankaMGKS Arka2:0  (0:0)
SopotWisła1:2  (0:0)
Canal+Lechia1:3  (0:0)
PomezaniaGryf3:2  (0:0)
PogońPolonia1:3  (0:0)
CartusiaWierzyca1:1  (0:0)
9. kolejka (2 paź / 3 paź 2004)szczegóły
MGKS ArkaSopot0:1  (0:0)
GryfChojniczanka2:0  (0:0)
KaszubiaPomezania3:2  (0:0)
LechiaCartusia4:1  (0:0)
WierzycaPogoń9:0  (0:0)
BrzeźnoSWSiEMP Arka2:2  (0:0)
PoloniaUnia4:1  (0:0)
WisłaCanal+0:0  (0:0)
10. kolejka (9 paź / 10 paź 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaPolonia1:1  (0:0)
UniaWierzyca0:4  (0:0)
PogońLechia0:8  (0:0)
PomezaniaBrzeźno3:1  (0:0)
ChojniczankaKaszubia1:0  (0:0)
SopotGryf0:0  (0:0)
Canal+Cartusia3:0  (0:0)
WisłaMGKS Arka1:2  (0:0)
11. kolejka (16 paź / 17 paź 2004)szczegóły
LechiaUnia2:2  (0:0)
MGKS ArkaCanal+0:1  (0:0)
GryfWisła4:0  (0:0)
BrzeźnoChojniczanka2:0  (0:0)
KaszubiaSopot1:2  (0:0)
CartusiaPogoń4:0  (0:0)
WierzycaSWSiEMP Arka3:0  (0:0)
PoloniaPomezania0:4  (0:0)
12. kolejka (23 paź / 24 paź 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaLechia1:1  (0:0)
UniaCartusia1:5  (0:0)
PomezaniaWierzyca2:3  (0:0)
MGKS ArkaGryf0:0  (0:0)
ChojniczankaPolonia0:0  (0:0)
SopotBrzeźno3:1  (0:0)
Canal+Pogoń4:1  (0:0)
WisłaKaszubia1:0  (0:0)
13. kolejka (29 paź / 30 paź 2004)szczegóły
LechiaPomezania3:0  (0:0)
PogońUnia2:1  (0:0)
BrzeźnoWisła1:1  (0:0)
KaszubiaMGKS Arka3:1  (0:0)
PoloniaSopot1:0  (0:0)
GryfCanal+3:0  (0:0)
WierzycaChojniczanka3:0  (0:0)
CartusiaSWSiEMP Arka1:0  (0:0)
14. kolejka (6 lis / 7 lis 2004)szczegóły
SWSiEMP ArkaPogoń4:0  (0:0)
MGKS ArkaBrzeźno3:2  (0:0)
PomezaniaCartusia6:1  (0:0)
ChojniczankaLechia0:2  (0:0)
SopotWierzyca0:2  (0:0)
Canal+Unia3:0  (0:0)
WisłaPolonia0:0  (0:0)
GryfKaszubia5:1  (0:0)
15. kolejka (13 lis / 14 lis 2004)szczegóły
BrzeźnoGryf1:2  (0:0)
KaszubiaCanal+2:2  (0:0)
UniaSWSiEMP Arka0:1  (0:0)
LechiaSopot1:1  (0:0)
PogońPomezania0:8  (0:0)
CartusiaChojniczanka1:3  (0:0)
WierzycaWisła5:0  (0:0)
PoloniaMGKS Arka1:0  (0:0)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064