Gdańsk: poniedziałek, 22 kwietnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

Klasa B
2004/05, gr. II

terminarz

1. kolejka (4 wrz / 5 wrz 2004)
BłyskawicaTorpedo5:2
JantarOrzeł3:3
Oruński KPWisła6:3
Champion IILechia II1:7
EX SiedlcePKS Stogi2:3
KamionkaMorena3:2
2. kolejka (11 wrz / 12 wrz 2004)
Lechia IIEX Siedlce4:2
Oruński KPBłyskawica2:2
OrzełKamionka4:0
PKS StogiJantar2:0
TorpedoChampion II4:4
WisłaMorena0:2
3. kolejka (18 wrz / 19 wrz 2004)
JantarLechia II4:4
BłyskawicaWisła4:2
Champion IIOruński KP1:0
EX SiedlceTorpedo3:0
KamionkaPKS Stogi2:6
MorenaOrzeł1:2
4. kolejka (26 wrz 2004)
BłyskawicaChampion II3:0
Lechia IIKamionka4:0
Oruński KPEX Siedlce2:2
PKS StogiMorena4:2
TorpedoJantar0:7
WisłaOrzeł0:2
5. kolejka (2 paź / 3 paź 2004)
JantarOruński KP5:3
Champion IIWisła2:0
EX SiedlceBłyskawica2:2
KamionkaTorpedo0:3
MorenaLechia II4:2
OrzełPKS Stogi1:3
6. kolejka (9 paź / 10 paź 2004)
Oruński KPKamionka7:0
BłyskawicaJantar1:0
Champion IIEX Siedlce2:1
Lechia IIOrzeł4:0
TorpedoMorena0:4
WisłaPKS Stogi2:2
7. kolejka (16 paź / 17 paź 2004)
JantarChampion II5:2
MorenaOruński KP1:5
PKS StogiLechia II0:3
EX SiedlceWisła1:1
KamionkaBłyskawica1:7
OrzełTorpedo3:1
8. kolejka (23 paź / 24 paź 2004)
Champion IIKamionka1:7
Oruński KPOrzeł5:0
BłyskawicaMorena5:0
EX SiedlceJantar3:5
TorpedoPKS Stogi0:2
WisłaLechia II0:4
9. kolejka (30 paź 2004)
JantarWisła4:1
KamionkaEX Siedlce3:2
MorenaChampion II0:3
OrzełBłyskawica0:6
PKS StogiOruński KP2:3
Lechia IITorpedo8:0   (2:0)
10. kolejka (6 lis / 7 lis 2004)
JantarKamionka2:1
Oruński KPLechia II2:2
BłyskawicaPKS Stogi3:0
Champion IIOrzeł2:2
EX SiedlceMorena1:3
WisłaTorpedo2:1
11. kolejka (11 lis 2004)
Lechia IIBłyskawica4:2
MorenaJantar1:6
OrzełEX Siedlce0:1
PKS StogiChampion II2:5
TorpedoOruński KP1:12
KamionkaWisła1:5
12. kolejka (2 kwi / 3 kwi 2005)
Lechia IIChampion II9:0
MorenaKamionka6:1
OrzełJantar0:2
PKS StogiEX Siedlce3:2
TorpedoBłyskawica0:3
WisłaOruński KP1:6
13. kolejka (9 kwi / 10 kwi 2005)
EX SiedlceLechia II2:4
BłyskawicaOruński KP2:4
Champion IITorpedo0:1
JantarPKS Stogi3:1
KamionkaOrzeł1:3
MorenaWisła2:0
14. kolejka (16 kwi / 17 kwi 2005)
Lechia IIJantar1:0
Oruński KPChampion II4:0
OrzełMorena1:2
PKS StogiKamionka3:2
TorpedoEX Siedlce0:2
WisłaBłyskawica2:1
15. kolejka (23 kwi / 24 kwi 2005)
KamionkaLechia II4:5
Champion IIBłyskawica1:6
EX SiedlceOruński KP1:3
JantarTorpedo4:3
MorenaPKS Stogi1:0
OrzełWisła3:1
16. kolejka (3 maj 2005)
Lechia IIMorena3:1
BłyskawicaEX Siedlce4:0
Oruński KPJantar2:2
PKS StogiOrzeł3:2
TorpedoKamionka5:2
WisłaChampion II0:0
17. kolejka (7 maj / 8 maj 2005)
OrzełLechia II1:5
EX SiedlceChampion II2:1
JantarBłyskawica0:2
KamionkaOruński KP0:3   vo.
MorenaTorpedo6:1
PKS StogiWisła1:1
18. kolejka (14 maj / 15 maj 2005)
Lechia IIPKS Stogi14:0   (6:0)
BłyskawicaKamionka5:1
Champion IIJantar0:4
Oruński KPMorena3:4
TorpedoOrzeł9:0
WisłaEX Siedlce4:1
19. kolejka (21 maj / 22 maj 2005)
Lechia IIWisła10:1
JantarEX Siedlce9:0
KamionkaChampion II0:6
MorenaBłyskawica2:0
OrzełOruński KP1:2
PKS StogiTorpedo0:3   vo.
20. kolejka (28 maj / 29 maj 2005)
TorpedoLechia II1:5
BłyskawicaOrzeł4:0
Champion IIMorena0:0
EX SiedlceKamionka3:0   vo.
Oruński KPPKS Stogi6:1
WisłaJantar0:3   vo.
21. kolejka (4 cze 2005)
TorpedoWisła2:3
KamionkaJantar0:3   vo.
Lechia IIOruński KP1:5   (0:1)
MorenaEX Siedlce0:0
OrzełChampion II3:0   vo.
PKS StogiBłyskawica0:3   vo.
22. kolejka (11 cze 2005)
BłyskawicaLechia II3:0   vo.
Champion IIPKS Stogi4:0   vo.
EX SiedlceOrzeł0:3
JantarMorena0:4
Oruński KPTorpedo5:2
WisłaKamionka3:0   vo.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.780