Gdańsk: sobota, 23 października 2021

Liga Juniorów Starszych 2005/06, gr. jesienna

terminarz

Terminarz
 |   |   |   |   | 
1. kolejka (20 sie / 21 sie 2005)szczegóły
CartusiaArka SSA0:3   vo.
DebiutantSWSiEMP Arka1:1  (1:0)
RodłoPolonia1:1  (0:0)
GryfWierzyca5:1  (0:0)
PiastCanal+0:3  (0:2)
SopotBałtyk4:4  (2:3)
MUKS ŻakiChojniczanka2:5  (2:2)
LechiaPomezania4:0  (0:0)
2. kolejka (24 sie 2005)szczegóły
ChojniczankaRodło0:2  (0:2)
Canal+Sopot1:3  (1:0)
SWSiEMP ArkaArka SSA3:0   vo.
BałtykGryf1:1  (0:1)
PomezaniaPiast5:1  (1:0)
WierzycaCartusia3:0   vo.
DebiutantMUKS Żaki1:0  (0:0)
PoloniaLechia0:4  (0:1)
3. kolejka (27 sie / 28 sie 2005)szczegóły
MUKS ŻakiSWSiEMP Arka3:0  (1:0)
RodłoDebiutant1:0  (0:0)
PiastPolonia3:1  (3:0)
Arka SSAWierzyca3:3  (0:2)
SopotPomezania1:4  (1:1)
CartusiaBałtyk0:3   vo.
GryfCanal+2:1  (0:0)
LechiaChojniczanka3:1  (0:1)
4. kolejka (3 wrz / 4 wrz 2005)szczegóły
DebiutantLechia0:0  (0:0)
MUKS ŻakiRodło0:0  (0:0)
PoloniaSopot2:0  (2:0)
Canal+Cartusia1:3  (0:3)
SWSiEMP ArkaWierzyca0:1  (0:0)
BałtykArka SSA4:1  (2:0)
PomezaniaGryf8:4  (3:0)
ChojniczankaPiast3:1  (0:1)
5. kolejka (10 wrz / 11 wrz 2005)szczegóły
Arka SSACanal+3:4  (1:1)
CartusiaPomezania0:4  (0:0)
WierzycaBałtyk0:3  (0:0)
LechiaMUKS Żaki5:1  (0:0)
GryfPolonia4:2  (0:0)
PiastDebiutant0:3  (0:0)
SopotChojniczanka3:1  (2:1)
RodłoSWSiEMP Arka0:0  (0:0)
6. kolejka (17 wrz / 18 wrz 2005)szczegóły
DebiutantSopot1:3  (0:0)
MUKS ŻakiPiast1:2  (0:1)
RodłoLechia0:2  (0:0)
Canal+Wierzyca5:2  (0:0)
PoloniaCartusia1:4  (0:0)
SWSiEMP ArkaBałtyk2:1  (0:0)
PomezaniaArka SSA2:0  (0:0)
ChojniczankaGryf1:5  (1:1)
7. kolejka (21 wrz 2005)szczegóły
GryfDebiutant4:0  (0:0)
SopotMUKS Żaki2:2  (0:0)
LechiaSWSiEMP Arka3:1  (1:0)
WierzycaPomezania3:1  (0:0)
Arka SSAPolonia0:0  (0:0)
CartusiaChojniczanka5:3  (0:0)
PiastRodło2:2  (1:1)
BałtykCanal+4:1  (0:0)
8. kolejka (24 wrz / 25 wrz 2005)szczegóły
DebiutantCartusia2:1  (0:0)
MUKS ŻakiGryf1:2  (0:0)
PoloniaWierzyca0:3  (0:0)
LechiaPiast9:1  (0:0)
RodłoSopot2:2  (0:0)
SWSiEMP ArkaCanal+2:2  (0:0)
PomezaniaBałtyk0:1  (0:0)
ChojniczankaArka SSA0:2  (0:1)
9. kolejka (1 paź / 2 paź 2005)szczegóły
Arka SSADebiutant3:1  (0:0)
CartusiaMUKS Żaki2:7  (0:0)
Canal+Pomezania3:3  (0:0)
GryfRodło6:0  (0:0)
PiastSWSiEMP Arka2:1  (0:0)
BałtykPolonia7:0  (0:0)
WierzycaChojniczanka5:1  (0:0)
SopotLechia0:0  (0:0)
10. kolejka (8 paź / 9 paź 2005)szczegóły
DebiutantWierzyca1:1  (0:0)
MUKS ŻakiArka SSA0:1  (0:1)
PoloniaCanal+1:3  (0:1)
SWSiEMP ArkaPomezania0:2  (0:0)
PiastSopot1:0  (0:0)
LechiaGryf1:2  (0:0)
RodłoCartusia3:0   vo.
ChojniczankaBałtyk1:0  (0:0)
11. kolejka (15 paź / 16 paź 2005)szczegóły
CartusiaLechia0:4  (0:0)
Canal+Chojniczanka4:2  (0:0)
GryfPiast7:1  (0:0)
WierzycaMUKS Żaki3:1  (0:0)
BałtykDebiutant3:0  (0:0)
PomezaniaPolonia6:0  (0:0)
Arka SSARodło4:1  (0:0)
SopotSWSiEMP Arka4:1  (0:0)
12. kolejka (22 paź / 23 paź 2005)szczegóły
DebiutantCanal+1:3  (0:0)
MUKS ŻakiBałtyk1:4  (0:0)
SWSiEMP ArkaPolonia2:0  (0:0)
PiastCartusia2:0  (0:0)
SopotGryf0:1  (0:0)
LechiaArka SSA2:0  (0:0)
ChojniczankaPomezania1:2  (0:0)
RodłoWierzyca3:0  (0:0)
13. kolejka (29 paź / 30 paź 2005)szczegóły
CartusiaSopot1:1  (0:0)
Canal+MUKS Żaki3:0  (0:0)
GryfSWSiEMP Arka2:1  (0:0)
WierzycaLechia0:7  (0:0)
BałtykRodło2:3  (0:0)
PoloniaChojniczanka1:7  (0:0)
PomezaniaDebiutant3:0  (0:0)
Arka SSAPiast5:1  (3:0)
14. kolejka (5 lis / 6 lis 2005)szczegóły
DebiutantPolonia0:0  (0:0)
MUKS ŻakiPomezania1:9  (0:0)
SWSiEMP ArkaChojniczanka4:1  (0:0)
SopotArka SSA0:1  (0:0)
PiastWierzyca4:1  (3:0)
LechiaBałtyk4:1  (0:0)
RodłoCanal+1:3  (0:0)
GryfCartusia0:4  (0:0)
15. kolejka (12 lis / 13 lis 2005)szczegóły
Canal+Lechia2:2  (0:0)
PoloniaMUKS Żaki1:3  (0:0)
BałtykPiast2:3  (0:0)
PomezaniaRodło7:2  (0:0)
Arka SSAGryf1:1  (0:0)
CartusiaSWSiEMP Arka1:0  (0:0)
ChojniczankaDebiutant6:2  (0:0)
WierzycaSopot2:4  (0:0)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021