Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

II liga
2006/07

terminarz

1. kolejka (29 lip / 30 lip 2006)
PiastZagłębie4:0   (3:0)
ZawiszaOdra1:0   (0:0)
MiedźŚląsk0:2   (0:1)
Unia J.Lechia2:2   (1:0)
KSZOJagiellonia0:2   (0:0)
KmitaPolonia W.0:1   (0:0)
StalPodbeskidzie3:1   (2:1)
Górnik P.Ruch1:1   (0:1)
ŁomżaPolonia B.1:3   (0:2)
2. kolejka (5 sie / 6 sie 2006)
Górnik P.Stal2:2   (0:0)
KSZOPiast1:0   (0:0)
OdraKmita3:2   (1:1)
PodbeskidzieUnia J.1:0   (0:0)
Polonia B.Zawisza0:1   (0:1)
Polonia W.Ruch3:4   (2:2)
ZagłębieMiedź2:1   (1:0)
JagielloniaLechia2:1   (0:1)
ŚląskŁomża0:0   (0:0)
3. kolejka (12 sie / 13 sie 2006)
RuchOdra1:0   (0:0)
PiastJagiellonia0:2   (0:1)
ZawiszaŚląsk2:0   (0:0)
MiedźKSZO1:2   (1:1)
LechiaPodbeskidzie3:1   (2:1)
ŁomżaZagłębie0:3   vo.
StalPolonia W.1:0   (0:0)
Unia J.Górnik P.0:0   (0:0)
KmitaPolonia B.3:3   (2:3)
4. kolejka (19 sie / 20 sie 2006)
PiastMiedź3:1   (2:0)
Górnik P.Lechia3:1   (2:1)
JagielloniaPodbeskidzie2:0   (0:0)
Polonia B.Ruch0:0   (0:0)
Polonia W.Unia J.2:2   (1:1)
ŚląskKmita2:0   (1:0)
ZagłębieZawisza0:1   (0:0)
KSZOŁomża1:1   (0:1)
OdraStal0:1   (0:1)
5. kolejka (26 sie / 27 sie 2006)
ŁomżaPiast0:1   (0:1)
MiedźJagiellonia1:1   (0:0)
PodbeskidzieGórnik P.0:1   (0:1)
StalPolonia B.0:5   (0:2)
Unia J.Odra2:3   (0:2)
RuchŚląsk3:0   (1:0)
ZawiszaKSZO3:1   (1:1)
KmitaZagłębie3:2   (1:2)
LechiaPolonia W.2:0   (1:0)
6. kolejka (30 sie 2006)
MiedźŁomża0:0   (0:0)
Polonia B.Unia J.3:1   (0:0)
ZagłębieRuch2:1   (1:0)
Polonia W.Podbeskidzie2:0   (2:0)
Górnik P.Jagiellonia1:0   (1:0)
KSZOKmita0:0   (0:0)
OdraLechia0:2   (0:1)
PiastZawisza0:2   (0:0)
ŚląskStal2:0   (2:0)
7. kolejka (2 wrz / 3 wrz 2006)
LechiaPolonia B.1:1   (0:1)
Górnik P.Polonia W.3:0   (1:0)
RuchKSZO2:1   (1:0)
StalZagłębie0:0   (0:0)
JagielloniaŁomża3:2   (0:2)
PodbeskidzieOdra0:0   (0:0)
Unia J.Śląsk2:0   (1:0)
ZawiszaMiedź0:1   (0:1)
KmitaPiast2:1   (2:0)
8. kolejka (9 wrz / 10 wrz 2006)
KSZOStal1:0   (1:0)
PiastRuch2:3   (0:1)
ŁomżaZawisza1:3   (1:3)
ZagłębieUnia J.3:0   (1:0)
MiedźKmita0:0   (0:0)
Polonia B.Podbeskidzie1:0   (0:0)
ŚląskLechia1:1   (1:1)
OdraGórnik P.1:0   (0:0)
JagielloniaPolonia W.3:2   (2:2)
9. kolejka (16 wrz / 17 wrz 2006)
Górnik P.Polonia B.2:1   (0:0)
RuchMiedź1:0   (0:0)
LechiaZagłębie2:2   (0:0)
PodbeskidzieŚląsk2:1   (1:1)
StalPiast0:0   (0:0)
Polonia W.Odra0:0   (0:0)
ZawiszaJagiellonia3:1   (2:1)
KmitaŁomża2:1   (1:1)
Unia J.KSZO0:0   (0:0)
10. kolejka (23 wrz / 24 wrz 2006)
KSZOLechia0:0   (0:0)
PiastUnia J.1:0   (0:0)
ZawiszaKmita3:0   (1:0)
ZagłębiePodbeskidzie5:2   (3:0)
JagielloniaOdra2:1   (1:1)
MiedźStal3:2   (1:1)
Polonia B.Polonia W.1:1   (1:0)
ŁomżaRuch2:3   (0:1)
ŚląskGórnik P.1:0   (0:0)
11. kolejka (30 wrz / 1 paź 2006)
Górnik P.Zagłębie1:2   (0:1)
StalŁomża0:0   (0:0)
LechiaPiast1:0   (1:0)
PodbeskidzieKSZO2:0   (2:0)
Unia J.Miedź1:5   (0:1)
OdraPolonia B.0:3   (0:2)
Polonia W.Śląsk5:1   (3:0)
RuchZawisza2:0   (0:0)
KmitaJagiellonia0:0   (0:0)
12. kolejka (7 paź / 8 paź 2006)
KSZOGórnik P.5:0   (2:0)
PiastPodbeskidzie0:1   (0:0)
ZawiszaStal2:0   (1:0)
ZagłębiePolonia W.3:1   (0:0)
ŁomżaUnia J.1:3   (1:1)
MiedźLechia1:2   (0:1)
ŚląskOdra0:0
JagielloniaPolonia B.2:2   (1:1)
KmitaRuch1:2   (0:1)
13. kolejka (14 paź / 15 paź 2006)
RuchJagiellonia0:1   (0:1)
LechiaŁomża3:1   (1:0)
PodbeskidzieMiedź1:0   (1:0)
Polonia B.Śląsk1:0   (1:0)
Unia J.Zawisza1:1   (1:0)
OdraZagłębie1:3   (1:3)
Polonia W.KSZO0:0   (0:0)
Górnik P.Piast2:1   (0:1)
StalKmita0:0   (0:0)
14. kolejka (21 paź / 22 paź 2006)
PiastPolonia W.1:0   (1:0)
RuchStal2:0   (1:0)
MiedźGórnik P.0:2   (0:1)
JagielloniaŚląsk3:0   (1:0)
ŁomżaPodbeskidzie1:1   (0:0)
KSZOOdra1:1   (0:1)
ZagłębiePolonia B.0:1   (0:1)
ZawiszaLechia2:1   (2:0)
KmitaUnia J.3:2   (0:1)
15. kolejka (28 paź / 29 paź 2006)
OdraPiast1:0   (0:0)
StalJagiellonia2:2   (0:1)
Unia J.Ruch4:0   (1:0)
PodbeskidzieZawisza3:2   (3:2)
LechiaKmita5:1   (2:1)
Polonia W.Miedź5:0   (1:0)
Górnik P.Łomża0:1   (0:1)
Polonia B.KSZO2:1   (0:1)
ŚląskZagłębie0:1   (0:0)
16. kolejka (4 lis / 5 lis 2006)
PiastPolonia B.2:1   (1:0)
RuchLechia1:0   (0:0)
MiedźOdra2:1   (0:1)
JagielloniaZagłębie0:2   (0:1)
ŁomżaPolonia W.1:0   (0:0)
StalUnia J.2:1   (0:1)
ZawiszaGórnik P.2:0   (0:0)
KmitaPodbeskidzie0:0
KSZOŚląsk2:1   (0:0)
17. kolejka (11 lis / 12 lis 2006)
ZagłębieKSZO1:1   (0:1)
Górnik P.Kmita1:1   (0:1)
LechiaStal3:0   (0:0)
Unia J.Jagiellonia1:2   (1:1)
OdraŁomża1:2   (0:1)
ŚląskPiast2:0   (1:0)
Polonia W.Zawisza2:2   (1:2)
Polonia B.Miedź3:1   (2:1)
PodbeskidzieRuch0:1   (0:0)
18. kolejka (10 mar / 11 mar 2007)
RuchGórnik P.1:0   (0:0)
PodbeskidzieStal0:0   (0:0)
Polonia B.Łomża2:3   (1:1)
ZagłębiePiast1:0   (0:0)
OdraZawisza3:0   vo.
JagielloniaKSZO1:2   (0:0)
LechiaUnia J.5:1   (3:1)
Polonia W.Kmita1:0   (1:0)
ŚląskMiedź3:1   (2:1)
19. kolejka (17 mar / 18 mar 2007)
ŁomżaŚląsk2:1   (1:0)
MiedźZagłębie1:1   (0:1)
StalGórnik P.1:1   (0:0)
Unia J.Podbeskidzie0:0   (0:0)
ZawiszaPolonia B.0:3   vo.
KmitaOdra0:0   (0:0)
PiastKSZO0:0   (0:0)
LechiaJagiellonia1:0   (0:0)
RuchPolonia W.0:2   (0:2)
20. kolejka (24 mar / 25 mar 2007)
JagielloniaPiast1:1   (0:0)
PodbeskidzieLechia0:2   (0:1)
Polonia B.Kmita2:0   (0:0)
ŚląskZawisza3:0   vo.
ZagłębieŁomża1:2   (0:1)
OdraRuch1:0   (1:0)
Polonia W.Stal3:0   (0:0)
KSZOMiedź0:0   (0:0)
Górnik P.Unia J.3:1   (1:0)
21. kolejka (31 mar / 1 kwi 2007)
RuchPolonia B.1:0   (0:0)
KmitaŚląsk2:0   (1:0)
ŁomżaKSZO0:0   (0:0)
MiedźPiast0:1   (0:0)
Unia J.Polonia W.0:4   (0:3)
ZawiszaZagłębie0:3   vo.
PodbeskidzieJagiellonia0:2   (0:0)
LechiaGórnik P.0:0   (0:0)
StalOdra1:1   (1:1)
22. kolejka (7 kwi / 8 kwi 2007)
PiastŁomża3:0   (2:0)
Górnik P.Podbeskidzie0:0   (0:0)
JagielloniaMiedź3:0   (2:0)
ZagłębieKmita3:0   (1:0)
Polonia B.Stal2:2   (1:1)
OdraUnia J.1:0   (1:0)
Polonia W.Lechia3:1   (2:1)
ŚląskRuch1:0   (1:0)
KSZOZawisza3:0   vo.
23. kolejka (14 kwi / 15 kwi 2007)
KmitaKSZO0:1   (0:0)
ŁomżaMiedź0:0   (0:0)
PodbeskidziePolonia W.2:1   (1:0)
StalŚląsk0:0   (0:0)
Unia J.Polonia B.1:0   (1:0)
LechiaOdra0:2   (0:0)
RuchZagłębie0:0   (0:0)
ZawiszaPiast0:3   vo.
JagielloniaGórnik P.0:1   (0:1)
24. kolejka (18 kwi 2007)
PiastKmita2:2   (0:0)
ŁomżaJagiellonia1:1   (1:1)
Polonia B.Lechia1:0   (1:0)
ZagłębieStal2:2   (1:0)
OdraPodbeskidzie2:0   (1:0)
KSZORuch1:2   (1:0)
Polonia W.Górnik P.4:1   (3:1)
ŚląskUnia J.1:0   (0:0)
MiedźZawisza3:0   vo.
25. kolejka (21 kwi / 22 kwi 2007)
StalKSZO1:0   (0:0)
Unia J.Zagłębie1:2   (1:1)
LechiaŚląsk0:0   (0:0)
ZawiszaŁomża0:3   vo.
PodbeskidziePolonia B.1:3   (0:0)
KmitaMiedź1:0   (1:0)
Polonia W.Jagiellonia1:0   (0:0)
RuchPiast0:0   (0:0)
Górnik P.Odra0:0   (0:0)
26. kolejka (28 kwi / 29 kwi 2007)
KSZOUnia J.0:0   (0:0)
PiastStal4:1   (1:1)
ŁomżaKmita1:1   (1:0)
MiedźRuch1:3   (1:0)
Polonia B.Górnik P.2:1   (1:0)
OdraPolonia W.2:2   (1:1)
JagielloniaZawisza3:0   vo.
ZagłębieLechia2:0   (1:0)
ŚląskPodbeskidzie3:0   (2:0)
27. kolejka (5 maj / 6 maj 2007)
RuchŁomża1:0   (1:0)
Unia J.Piast1:0   (1:0)
OdraJagiellonia0:0   (0:0)
PodbeskidzieZagłębie2:1   (2:1)
StalMiedź2:0   (2:0)
Polonia W.Polonia B.1:0   (0:0)
KmitaZawisza3:0   vo.
Górnik P.Śląsk1:0   (1:0)
LechiaKSZO0:0   (0:0)
28. kolejka (9 maj 2007)
ZagłębieGórnik P.2:1   (1:0)
JagielloniaKmita1:0   (0:0)
ŁomżaStal2:0   (1:0)
MiedźUnia J.0:1   (0:0)
Polonia B.Odra3:1   (1:0)
KSZOPodbeskidzie1:0   (0:0)
ŚląskPolonia W.0:0   (0:0)
ZawiszaRuch0:3   vo.
PiastLechia2:3   (1:3)
29. kolejka (12 maj / 13 maj 2007)
Unia J.Łomża1:1   (0:1)
OdraŚląsk1:1   (1:1)
RuchKmita3:0   (1:0)
StalZawisza3:0   vo.
Polonia B.Jagiellonia1:3   (1:1)
Górnik P.KSZO2:0   (0:0)
LechiaMiedź2:0   (1:0)
PodbeskidziePiast0:2   (0:1)
Polonia W.Zagłębie1:0   (1:0)
30. kolejka (19 maj / 20 maj 2007)
PiastGórnik P.1:1   (0:0)
JagielloniaRuch1:0   (0:0)
ŁomżaLechia1:1   (1:1)
MiedźPodbeskidzie0:1   (0:0)
ZagłębieOdra2:0   (0:0)
ŚląskPolonia B.2:0   (1:0)
KSZOPolonia W.0:1   (0:0)
ZawiszaUnia J.0:3   vo.
KmitaStal2:0   (1:0)
31. kolejka (23 maj 2007)
Unia J.Kmita1:0   (0:0)
OdraKSZO1:0   (0:0)
PodbeskidzieŁomża2:0   (1:0)
StalRuch0:0
ŚląskJagiellonia0:0
Polonia B.Zagłębie1:0   (0:0)
Górnik P.Miedź2:2   (2:1)
Polonia W.Piast3:0   (2:0)
LechiaZawisza3:0   vo.
32. kolejka (26 maj / 27 maj 2007)
ŁomżaGórnik P.2:5   (1:2)
MiedźPolonia W.4:0   (0:0)
ZagłębieŚląsk1:1   (0:0)
KSZOPolonia B.0:2   (0:2)
RuchUnia J.3:1   (1:1)
ZawiszaPodbeskidzie0:3   vo.
JagielloniaStal2:0   (1:0)
KmitaLechia2:3   (1:1)
PiastOdra2:0   (1:0)
33. kolejka (2 cze 2007)
Górnik P.Zawisza3:0   vo.
LechiaRuch1:1   (0:0)
OdraMiedź0:1   (0:1)
PodbeskidzieKmita0:3   (0:3)
Polonia B.Piast3:2   (1:1)
Polonia W.Łomża2:4   (1:3)
ŚląskKSZO2:0   (0:0)
Unia J.Stal2:1   (2:1)
ZagłębieJagiellonia0:1   (0:0)
34. kolejka (9 cze 2007)
JagielloniaUnia J.2:2   (2:0)
KmitaGórnik P.1:2   (1:2)
KSZOZagłębie2:2   (0:1)
ŁomżaOdra1:1   (1:0)
MiedźPolonia B.0:4   (0:1)
PiastŚląsk3:0   (1:0)
RuchPodbeskidzie4:0   (3:0)
StalLechia2:1   (1:1)
ZawiszaPolonia W.0:3   vo.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033