Gdańsk: poniedziałek, 25 października 2021

Klasa okręgowa 2006/07, gr. 1

terminarz

Terminarz
 |   |   |   |   | 
1. kolejka (5 sie / 6 sie 2006)szczegóły
SierakowicePolonia0:0  (0:0)
RaduniaStolem3:0  (1:0)
SokółMotława3:0  (1:0)
SportingJantar2:2  (1:2)
IskraOlimpia2:0  (0:0)
KP SopotGrunke1:2  (0:1)
Lechia IIŻukowo2:1  (0:1)
KolbudyGedania1:1  (1:0)
2. kolejka (12 sie / 13 sie 2006)szczegóły
ŻukowoSokół1:1  (0:0)
IskraLechia II0:0  (0:0)
StolemSierakowice0:0  (0:0)
JantarRadunia2:6  (0:0)
MotławaKP Sopot1:4  (0:0)
OlimpiaGedania2:1  (1:0)
PoloniaKolbudy0:2  (0:0)
GrunkeSporting2:0  (1:0)
3. kolejka (19 sie / 20 sie 2006)szczegóły
GedaniaPolonia0:2  (0:1)
KP SopotŻukowo5:0  (2:0)
RaduniaGrunke1:2  (0:2)
SokółIskra2:1  (2:0)
SportingMotława1:4  (1:2)
Lechia IIOlimpia6:0  (3:0)
SierakowiceJantar2:1  (2:1)
KolbudyStolem0:2  (0:0)
4. kolejka (26 sie / 27 sie 2006)szczegóły
Lechia IISokół2:1  (2:0)
StolemGedania3:0  (1:0)
JantarKolbudy3:1  (2:0)
MotławaRadunia3:4  (3:2)
OlimpiaPolonia0:8  (0:0)
ŻukowoSporting4:2  (0:1)
IskraKP Sopot1:1  (0:0)
GrunkeSierakowice0:2  (0:0)
5. kolejka (2 wrz / 3 wrz 2006)szczegóły
RaduniaŻukowo5:1  (3:0)
KolbudyGrunke1:0  (0:0)
KP SopotLechia II2:1  (1:1)
SokółOlimpia2:0  (1:0)
SportingIskra0:1  (0:1)
GedaniaJantar3:0  (0:0)
SierakowiceMotława3:1  (0:1)
PoloniaStolem1:1  (1:0)
6. kolejka (9 wrz / 10 wrz 2006)szczegóły
JantarPolonia2:4  (0:0)
ŻukowoSierakowice0:1  (0:1)
MotławaKolbudy0:5  (0:3)
OlimpiaStolem0:4  (0:1)
SokółKP Sopot0:0  (0:0)
IskraRadunia0:1  (0:0)
Lechia IISporting2:0  (1:0)
GrunkeGedania1:2  (0:0)
7. kolejka (16 wrz / 17 wrz 2006)szczegóły
PoloniaGrunke0:5  (0:2)
SportingSokół2:0  (0:0)
StolemJantar7:0  (2:0)
GedaniaMotława1:0  (0:0)
KP SopotOlimpia6:0  (0:0)
RaduniaLechia II1:1  (0:0)
SierakowiceIskra0:1  (0:1)
KolbudyŻukowo4:2  (1:1)
8. kolejka (23 wrz / 24 wrz 2006)szczegóły
Lechia IISierakowice4:0  (1:0)
OlimpiaJantar3:1  (0:0)
KP SopotSporting0:1  (0:0)
ŻukowoGedania3:1  (2:0)
MotławaPolonia1:1  (0:0)
SokółRadunia1:2  (1:1)
IskraKolbudy0:1  (0:1)
GrunkeStolem0:0  (0:0)
9. kolejka (30 wrz / 1 paź 2006)szczegóły
PoloniaŻukowo6:0  (2:0)
StolemMotława1:2  (0:0)
KolbudyLechia II1:1  (1:1)
SportingOlimpia3:0  (0:0)
JantarGrunke0:1  (0:1)
RaduniaKP Sopot2:0  (2:0)
GedaniaIskra0:0  (0:0)
SierakowiceSokół0:1  (0:0)
10. kolejka (7 paź / 8 paź 2006)szczegóły
KP SopotSierakowice1:0  (1:0)
ŻukowoStolem2:2  (0:2)
OlimpiaGrunke1:1  (1:0)
MotławaJantar2:1  (0:0)
IskraPolonia2:3  (1:1)
Lechia IIGedania7:0  (4:0)
SportingRadunia4:2  (0:0)
SokółKolbudy0:4  (0:1)
11. kolejka (14 paź / 15 paź 2006)szczegóły
PoloniaLechia II0:6  (0:2)
GedaniaSokół1:0  (0:0)
JantarŻukowo4:1  (1:0)
StolemIskra3:1  (1:1)
SierakowiceSporting0:0  (0:0)
GrunkeMotława2:1  (0:0)
KolbudyKP Sopot3:1  (1:1)
RaduniaOlimpia3:0  (0:0)
12. kolejka (21 paź / 22 paź 2006)szczegóły
KP SopotGedania2:1  (1:1)
Lechia IIStolem1:0  (1:0)
OlimpiaMotława0:3  (0:0)
IskraJantar0:2  (0:1)
SportingKolbudy0:0  (0:0)
SokółPolonia2:0  (0:0)
RaduniaSierakowice1:2  (1:1)
ŻukowoGrunke0:0  (0:0)
13. kolejka (28 paź / 29 paź 2006)szczegóły
PoloniaKP Sopot3:3  (3:2)
StolemSokół0:0  (0:0)
GedaniaSporting1:1  (0:0)
JantarLechia II0:4  (0:0)
MotławaŻukowo4:1  (0:0)
SierakowiceOlimpia8:0  (4:0)
GrunkeIskra2:0  (2:0)
KolbudyRadunia1:0  (0:0)
14. kolejka (4 lis / 5 lis 2006)szczegóły
Lechia IIGrunke0:0  (0:0)
IskraMotława3:0  (0:0)
SportingPolonia3:1  (0:0)
SokółJantar1:0  (0:0)
RaduniaGedania0:1  (0:0)
SierakowiceKolbudy0:0  (0:0)
KP SopotStolem0:1  (0:0)
OlimpiaŻukowo0:4  (0:1)
15. kolejka (11 lis / 12 lis 2006)szczegóły
PoloniaRadunia2:2  (0:0)
ŻukowoIskra1:4  (1:0)
StolemSporting4:0  (0:0)
GedaniaSierakowice0:1  (0:1)
JantarKP Sopot3:0  (0:0)
KolbudyOlimpia5:1  (1:1)
MotławaLechia II2:10  (0:4)
GrunkeSokół0:0  (0:0)
16. kolejka (17 mar / 18 mar 2007)szczegóły
GedaniaKolbudy2:2  (1:0)
JantarSporting1:0  (0:0)
GrunkeKP Sopot3:2  (0:0)
StolemRadunia1:1  (0:1)
OlimpiaIskra0:2  (0:1)
ŻukowoLechia II0:1  (0:0)
MotławaSokół1:2  (1:1)
PoloniaSierakowice1:0  (1:0)
17. kolejka (24 mar / 25 mar 2007)szczegóły
GedaniaOlimpia2:0  (1:0)
KP SopotMotława3:2  (1:1)
SokółŻukowo0:1  (0:1)
SportingGrunke1:1  (0:0)
Lechia IIIskra2:1  (1:0)
SierakowiceStolem1:0  (1:0)
RaduniaJantar3:1  (1:0)
KolbudyPolonia1:2  (0:1)
18. kolejka (31 mar / 1 kwi 2007)szczegóły
ŻukowoKP Sopot0:4  (0:3)
PoloniaGedania2:2  (1:1)
JantarSierakowice0:2  (0:2)
GrunkeRadunia3:2  (0:0)
StolemKolbudy2:3  (0:0)
MotławaSporting2:1  (0:0)
OlimpiaLechia II0:4  (0:1)
IskraSokół2:2  (0:1)
19. kolejka (7 kwi 2007)szczegóły
GedaniaStolem2:0  (1:0)
KP SopotIskra0:0  (0:0)
PoloniaOlimpia2:0  (0:0)
SportingŻukowo4:1  (0:0)
SierakowiceGrunke2:0  (1:0)
KolbudyJantar5:2  (3:1)
RaduniaMotława2:0  (0:0)
SokółLechia II0:2  (0:2)
20. kolejka (14 kwi / 15 kwi 2007)szczegóły
ŻukowoRadunia0:3  (0:0)
Lechia IIKP Sopot0:0  (0:0)
JantarGedania0:1  (0:1)
GrunkeKolbudy1:1  (0:0)
StolemPolonia1:2  (0:0)
IskraSporting3:1  (1:0)
OlimpiaSokół1:5  (0:2)
MotławaSierakowice2:1  (0:1)
21. kolejka (21 kwi / 22 kwi 2007)szczegóły
GedaniaGrunke0:2  (0:0)
PoloniaJantar2:0  (0:0)
StolemOlimpia1:0  (0:0)
KP SopotSokół0:2  (0:1)
SportingLechia II0:3  (0:0)
SierakowiceŻukowo7:1  (1:0)
RaduniaIskra0:0  (0:0)
KolbudyMotława1:2  (0:0)
22. kolejka (28 kwi / 29 kwi 2007)szczegóły
JantarStolem1:0  (0:0)
GrunkePolonia1:0  (0:0)
IskraSierakowice0:3  (0:1)
MotławaGedania1:3  (0:0)
OlimpiaKP Sopot0:3   vo.
SokółSporting2:0  (0:0)
Lechia IIRadunia2:0  (0:0)
ŻukowoKolbudy0:3  (0:0)
23. kolejka (3 maj 2007)szczegóły
GedaniaŻukowo0:2  (0:1)
PoloniaMotława1:0  (0:0)
SierakowiceLechia II2:2  (0:1)
RaduniaSokół1:1  (0:1)
StolemGrunke2:2  (0:0)
KolbudyIskra2:3  (2:0)
JantarOlimpia3:1  (2:0)
SportingKP Sopot0:3  (0:2)
24. kolejka (6 maj 2007)szczegóły
SokółSierakowice0:0  (0:0)
MotławaStolem0:2  (0:0)
Lechia IIKolbudy2:2  (0:0)
IskraGedania2:1  (2:1)
GrunkeJantar2:1  (0:0)
OlimpiaSporting0:0  (0:0)
KP SopotRadunia1:0  (0:0)
ŻukowoPolonia0:1  (0:0)
25. kolejka (12 maj / 13 maj 2007)szczegóły
PoloniaIskra1:0  (0:0)
StolemŻukowo4:0  (0:0)
GrunkeOlimpia5:1  (0:0)
RaduniaSporting0:0  (0:0)
JantarMotława7:0  (0:0)
SierakowiceKP Sopot2:2  (1:0)
GedaniaLechia II1:0  (1:0)
KolbudySokół2:1  (0:0)
26. kolejka (19 maj / 20 maj 2007)szczegóły
IskraStolem2:1  (0:0)
KP SopotKolbudy3:3  (1:3)
MotławaGrunke2:1  (0:0)
OlimpiaRadunia3:0  (0:0)
SportingSierakowice0:3  (0:1)
Lechia IIPolonia4:1  (0:1)
SokółGedania0:1  (0:0)
ŻukowoJantar1:0  (0:0)
27. kolejka (26 maj / 27 maj 2007)szczegóły
GedaniaKP Sopot1:2  (0:1)
PoloniaSokół1:0  (1:0)
StolemLechia II0:2  (0:1)
GrunkeŻukowo3:1  (0:0)
JantarIskra1:0  (0:0)
MotławaOlimpia5:2  (1:2)
SierakowiceRadunia3:1  (1:0)
KolbudySporting6:0  (3:0)
28. kolejka (2 cze / 3 cze 2007)szczegóły
IskraGrunke1:1  (1:0)
KP SopotPolonia0:2  (0:1)
ŻukowoMotława4:2  (2:1)
OlimpiaSierakowice0:1  (0:0)
SportingGedania0:1  (0:0)
SokółStolem2:0  (1:0)
Lechia IIJantar2:2  (2:0)
RaduniaKolbudy1:4  (1:2)
29. kolejka (7 cze 2007)szczegóły
GedaniaRadunia0:2  (0:0)
GrunkeLechia II1:0  (1:0)
KolbudySierakowice0:2  (0:1)
JantarSokół1:0  (1:0)
ŻukowoOlimpia4:0  (3:0)
MotławaIskra6:2  (4:0)
PoloniaSporting1:2  (0:0)
StolemKP Sopot0:0  (0:0)
30. kolejka (10 cze 2007)szczegóły
SierakowiceGedania0:2  (0:0)
IskraŻukowo5:1  (0:0)
KP SopotJantar3:2  (3:0)
Lechia IIMotława1:0  (0:0)
OlimpiaKolbudy1:2  (0:0)
RaduniaPolonia2:3  (0:0)
SokółGrunke1:0  (0:0)
SportingStolem0:5  (0:0)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.080