Gdańsk: wtorek, 20 sierpnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

Klasa okręgowa
2006/07, gr. 1

terminarz

1. kolejka (5 sie / 6 sie 2006)
SierakowicePolonia0:0
RaduniaStolem3:0   (1:0)
SokółMotława3:0   (1:0)
SportingJantar2:2   (1:2)
IskraOlimpia2:0   (0:0)
KP SopotGrunke1:2   (0:1)
Lechia IIŻukowo2:1   (0:1)
KolbudyGedania1:1   (1:0)
2. kolejka (12 sie / 13 sie 2006)
ŻukowoSokół1:1   (0:0)
IskraLechia II0:0
StolemSierakowice0:0
JantarRadunia2:6
MotławaKP Sopot1:4
OlimpiaGedania2:1   (1:0)
PoloniaKolbudy0:2   (0:0)
GrunkeSporting2:0   (1:0)
3. kolejka (19 sie / 20 sie 2006)
GedaniaPolonia0:2   (0:1)
KP SopotŻukowo5:0   (2:0)
RaduniaGrunke1:2   (0:2)
SokółIskra2:1   (2:0)
SportingMotława1:4   (1:2)
Lechia IIOlimpia6:0   (3:0)
SierakowiceJantar2:1   (2:1)
KolbudyStolem0:2   (0:0)
4. kolejka (26 sie / 27 sie 2006)
Lechia IISokół2:1   (2:0)
StolemGedania3:0   (1:0)
JantarKolbudy3:1   (2:0)
MotławaRadunia3:4   (3:2)
OlimpiaPolonia0:8
ŻukowoSporting4:2   (0:1)
IskraKP Sopot1:1   (0:0)
GrunkeSierakowice0:2   (0:0)
5. kolejka (2 wrz / 3 wrz 2006)
RaduniaŻukowo5:1   (3:0)
KolbudyGrunke1:0   (0:0)
KP SopotLechia II2:1   (1:1)
SokółOlimpia2:0   (1:0)
SportingIskra0:1   (0:1)
GedaniaJantar3:0   (0:0)
SierakowiceMotława3:1   (0:1)
PoloniaStolem1:1   (1:0)
6. kolejka (9 wrz / 10 wrz 2006)
JantarPolonia2:4
ŻukowoSierakowice0:1   (0:1)
MotławaKolbudy0:5   (0:3)
OlimpiaStolem0:4   (0:1)
SokółKP Sopot0:0
IskraRadunia0:1   (0:0)
Lechia IISporting2:0   (1:0)
GrunkeGedania1:2   (0:0)
7. kolejka (16 wrz / 17 wrz 2006)
PoloniaGrunke0:5   (0:2)
SportingSokół2:0   (0:0)
StolemJantar7:0   (2:0)
GedaniaMotława1:0   (0:0)
KP SopotOlimpia6:0
RaduniaLechia II1:1   (0:0)
SierakowiceIskra0:1   (0:1)
KolbudyŻukowo4:2   (1:1)
8. kolejka (23 wrz / 24 wrz 2006)
Lechia IISierakowice4:0   (1:0)
OlimpiaJantar3:1
KP SopotSporting0:1   (0:0)
ŻukowoGedania3:1   (2:0)
MotławaPolonia1:1
SokółRadunia1:2   (1:1)
IskraKolbudy0:1   (0:1)
GrunkeStolem0:0
9. kolejka (30 wrz / 1 paź 2006)
PoloniaŻukowo6:0   (2:0)
StolemMotława1:2
KolbudyLechia II1:1   (1:1)
SportingOlimpia3:0   (0:0)
JantarGrunke0:1   (0:1)
RaduniaKP Sopot2:0   (2:0)
GedaniaIskra0:0
SierakowiceSokół0:1   (0:0)
10. kolejka (7 paź / 8 paź 2006)
KP SopotSierakowice1:0   (1:0)
ŻukowoStolem2:2   (0:2)
OlimpiaGrunke1:1   (1:0)
MotławaJantar2:1
IskraPolonia2:3   (1:1)
Lechia IIGedania7:0   (4:0)
SportingRadunia4:2
SokółKolbudy0:4   (0:1)
11. kolejka (14 paź / 15 paź 2006)
PoloniaLechia II0:6   (0:2)
GedaniaSokół1:0   (0:0)
JantarŻukowo4:1   (1:0)
StolemIskra3:1   (1:1)
SierakowiceSporting0:0
GrunkeMotława2:1
KolbudyKP Sopot3:1   (1:1)
RaduniaOlimpia3:0   (0:0)
12. kolejka (21 paź / 22 paź 2006)
KP SopotGedania2:1   (1:1)
Lechia IIStolem1:0   (1:0)
OlimpiaMotława0:3
IskraJantar0:2   (0:1)
SportingKolbudy0:0
SokółPolonia2:0   (0:0)
RaduniaSierakowice1:2   (1:1)
ŻukowoGrunke0:0
13. kolejka (28 paź / 29 paź 2006)
PoloniaKP Sopot3:3   (3:2)
StolemSokół0:0
GedaniaSporting1:1   (0:0)
JantarLechia II0:4
MotławaŻukowo4:1
SierakowiceOlimpia8:0   (4:0)
GrunkeIskra2:0   (2:0)
KolbudyRadunia1:0   (0:0)
14. kolejka (4 lis / 5 lis 2006)
Lechia IIGrunke0:0
IskraMotława3:0   (0:0)
SportingPolonia3:1
SokółJantar1:0   (0:0)
RaduniaGedania0:1   (0:0)
SierakowiceKolbudy0:0
KP SopotStolem0:1
OlimpiaŻukowo0:4   (0:1)
15. kolejka (11 lis / 12 lis 2006)
PoloniaRadunia2:2
ŻukowoIskra1:4   (1:0)
StolemSporting4:0
GedaniaSierakowice0:1   (0:1)
JantarKP Sopot3:0
KolbudyOlimpia5:1   (1:1)
MotławaLechia II2:10   (0:4)
GrunkeSokół0:0
16. kolejka (17 mar / 18 mar 2007)
GedaniaKolbudy2:2   (1:0)
JantarSporting1:0
GrunkeKP Sopot3:2
StolemRadunia1:1   (0:1)
OlimpiaIskra0:2   (0:1)
ŻukowoLechia II0:1   (0:0)
MotławaSokół1:2   (1:1)
PoloniaSierakowice1:0   (1:0)
17. kolejka (24 mar / 25 mar 2007)
GedaniaOlimpia2:0   (1:0)
KP SopotMotława3:2   (1:1)
SokółŻukowo0:1   (0:1)
SportingGrunke1:1
Lechia IIIskra2:1   (1:0)
SierakowiceStolem1:0   (1:0)
RaduniaJantar3:1   (1:0)
KolbudyPolonia1:2   (0:1)
18. kolejka (31 mar / 1 kwi 2007)
ŻukowoKP Sopot0:4   (0:3)
PoloniaGedania2:2   (1:1)
JantarSierakowice0:2   (0:2)
GrunkeRadunia3:2
StolemKolbudy2:3
MotławaSporting2:1
OlimpiaLechia II0:4   (0:1)
IskraSokół2:2   (0:1)
19. kolejka (7 kwi 2007)
GedaniaStolem2:0   (1:0)
KP SopotIskra0:0
PoloniaOlimpia2:0
SportingŻukowo4:1
SierakowiceGrunke2:0   (1:0)
KolbudyJantar5:2   (3:1)
RaduniaMotława2:0
SokółLechia II0:2   (0:2)
20. kolejka (14 kwi / 15 kwi 2007)
ŻukowoRadunia0:3
Lechia IIKP Sopot0:0
JantarGedania0:1   (0:1)
GrunkeKolbudy1:1   (0:0)
StolemPolonia1:2
IskraSporting3:1   (1:0)
OlimpiaSokół1:5   (0:2)
MotławaSierakowice2:1   (0:1)
21. kolejka (21 kwi / 22 kwi 2007)
GedaniaGrunke0:2
PoloniaJantar2:0
StolemOlimpia1:0
KP SopotSokół0:2   (0:1)
SportingLechia II0:3   (0:0)
SierakowiceŻukowo7:1   (1:0)
RaduniaIskra0:0
KolbudyMotława1:2
22. kolejka (28 kwi / 29 kwi 2007)
JantarStolem1:0
GrunkePolonia1:0
IskraSierakowice0:3   (0:1)
MotławaGedania1:3
OlimpiaKP Sopot0:3   vo.
SokółSporting2:0   (0:0)
Lechia IIRadunia2:0   (0:0)
ŻukowoKolbudy0:3   (0:0)
23. kolejka (3 maj 2007)
GedaniaŻukowo0:2   (0:1)
PoloniaMotława1:0   (0:0)
SierakowiceLechia II2:2   (0:1)
RaduniaSokół1:1   (0:1)
StolemGrunke2:2
KolbudyIskra2:3   (2:0)
JantarOlimpia3:1   (2:0)
SportingKP Sopot0:3   (0:2)
24. kolejka (6 maj 2007)
SokółSierakowice0:0
MotławaStolem0:2
Lechia IIKolbudy2:2   (0:0)
IskraGedania2:1   (2:1)
GrunkeJantar2:1
OlimpiaSporting0:0
KP SopotRadunia1:0   (0:0)
ŻukowoPolonia0:1   (0:0)
25. kolejka (12 maj / 13 maj 2007)
PoloniaIskra1:0   (0:0)
StolemŻukowo4:0
GrunkeOlimpia5:1
RaduniaSporting0:0   (0:0)
JantarMotława7:0
SierakowiceKP Sopot2:2   (1:0)
GedaniaLechia II1:0   (1:0)
KolbudySokół2:1   (0:0)
26. kolejka (19 maj / 20 maj 2007)
IskraStolem2:1   (0:0)
KP SopotKolbudy3:3   (1:3)
MotławaGrunke2:1
OlimpiaRadunia3:0
SportingSierakowice0:3   (0:1)
Lechia IIPolonia4:1   (0:1)
SokółGedania0:1   (0:0)
ŻukowoJantar1:0
27. kolejka (26 maj / 27 maj 2007)
GedaniaKP Sopot1:2   (0:1)
PoloniaSokół1:0   (1:0)
StolemLechia II0:2   (0:1)
GrunkeŻukowo3:1
JantarIskra1:0
MotławaOlimpia5:2   (1:2)
SierakowiceRadunia3:1   (1:0)
KolbudySporting6:0   (3:0)
28. kolejka (2 cze / 3 cze 2007)
IskraGrunke1:1   (1:0)
KP SopotPolonia0:2   (0:1)
ŻukowoMotława4:2   (2:1)
OlimpiaSierakowice0:1   (0:0)
SportingGedania0:1
SokółStolem2:0   (1:0)
Lechia IIJantar2:2   (2:0)
RaduniaKolbudy1:4   (1:2)
29. kolejka (7 cze 2007)
GedaniaRadunia0:2
GrunkeLechia II1:0   (1:0)
KolbudySierakowice0:2   (0:1)
JantarSokół1:0   (1:0)
ŻukowoOlimpia4:0   (3:0)
MotławaIskra6:2   (4:0)
PoloniaSporting1:2
StolemKP Sopot0:0
30. kolejka (10 cze 2007)
SierakowiceGedania0:2   (0:0)
IskraŻukowo5:1
KP SopotJantar3:2   (3:0)
Lechia IIMotława1:0   (0:0)
OlimpiaKolbudy1:2
RaduniaPolonia2:3
SokółGrunke1:0   (0:0)
SportingStolem0:5
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086