Gdańsk: poniedziałek, 25 października 2021

Liga Juniorów Starszych 2006/07

terminarz

Terminarz
 |   |   |   |   | 
1. kolejka (19 sie / 20 sie 2006)szczegóły
SWSiEMP ArkaCartusia1:1  (0:0)
GryfSUKP1:2  (0:0)
BytoviaWierzyca6:1  (3:0)
LechiaPolonia0:0  (0:0)
Arka SSAPiast6:1  (3:0)
PomezaniaRodło1:2  (1:1)
WisłaBałtyk0:3  (0:1)
ChojniczankaSopot0:0  (0:0)
2. kolejka (23 sie 2006)szczegóły
WierzycaCartusia0:0  (0:0)
BałtykArka SSA5:3  (4:1)
PiastGryf2:1  (0:1)
BytoviaChojniczanka0:1  (0:1)
RodłoWisła2:1  (0:0)
SopotLechia0:4  (0:0)
SUKPSWSiEMP Arka3:1  (0:0)
PoloniaPomezania3:2  (0:1)
3. kolejka (26 sie / 27 sie 2006)szczegóły
LechiaBytovia6:0  (3:0)
SWSiEMP ArkaPiast7:3  (4:0)
PomezaniaSopot2:1  (1:0)
GryfBałtyk0:3  (0:0)
Arka SSARodło3:0  (1:0)
CartusiaSUKP4:0  (2:0)
ChojniczankaWierzyca2:0  (0:0)
WisłaPolonia3:2  (2:1)
4. kolejka (2 wrz / 3 wrz 2006)szczegóły
WierzycaSUKP0:4  (0:1)
PiastCartusia0:2  (0:1)
PoloniaArka SSA0:5  (0:4)
BałtykSWSiEMP Arka1:4  (0:0)
BytoviaPomezania3:2  (1:0)
SopotWisła0:1  (0:1)
RodłoGryf5:5  (0:0)
ChojniczankaLechia0:2  (0:1)
5. kolejka (9 wrz / 10 wrz 2006)szczegóły
SWSiEMP ArkaRodło4:0  (0:0)
WisłaBytovia1:2  (1:1)
GryfPolonia1:6  (0:0)
PomezaniaChojniczanka0:1  (0:1)
SUKPPiast6:0  (3:0)
Arka SSASopot4:2  (4:1)
CartusiaBałtyk1:3  (0:0)
LechiaWierzyca5:0  (2:0)
6. kolejka (16 wrz / 17 wrz 2006)szczegóły
PoloniaSWSiEMP Arka1:1  (0:0)
BytoviaArka SSA0:3  (0:3)
SopotGryf2:2  (0:0)
LechiaPomezania0:0  (0:0)
RodłoCartusia1:1  (1:0)
WierzycaPiast2:1  (0:0)
BałtykSUKP0:1  (0:0)
ChojniczankaWisła1:1  (1:0)
7. kolejka (23 wrz / 24 wrz 2006)szczegóły
SWSiEMP ArkaSopot4:0  (0:0)
WisłaLechia1:4  (0:1)
GryfBytovia2:3  (1:1)
PomezaniaWierzyca3:1  (1:0)
SUKPRodło2:0  (0:0)
Arka SSAChojniczanka2:0  (0:0)
CartusiaPolonia0:1  (0:0)
PiastBałtyk2:1  (0:1)
8. kolejka (30 wrz / 1 paź 2006)szczegóły
BytoviaSWSiEMP Arka1:4  (1:0)
RodłoPiast0:1  (0:1)
PoloniaSUKP1:3  (0:0)
SopotCartusia7:0  (0:0)
LechiaArka SSA1:1  (0:1)
WierzycaBałtyk0:5  (0:0)
PomezaniaWisła0:1  (0:1)
ChojniczankaGryf1:2  (0:0)
9. kolejka (7 paź / 8 paź 2006)szczegóły
Arka SSAPomezania3:1  (2:0)
CartusiaBytovia0:3  (0:0)
SWSiEMP ArkaChojniczanka3:0   vo.
WisłaWierzyca1:1  (1:1)
PiastPolonia2:1  (1:1)
SUKPSopot1:1  (0:1)
BałtykRodło4:1  (0:0)
GryfLechia1:4  (0:0)
10. kolejka (14 paź / 15 paź 2006)szczegóły
BytoviaSUKP2:2  (0:1)
WisłaArka SSA2:5  (1:2)
SopotPiast4:1  (2:1)
LechiaSWSiEMP Arka4:0  (2:0)
WierzycaRodło1:1  (0:0)
PomezaniaGryf0:4  (0:0)
ChojniczankaCartusia0:2  (0:0)
PoloniaBałtyk1:3  (0:0)
11. kolejka (21 paź / 22 paź 2006)szczegóły
Arka SSAWierzyca2:0  (2:0)
CartusiaLechia1:2  (0:0)
GryfWisła3:0  (0:0)
PiastBytovia2:4  (1:1)
SUKPChojniczanka3:0   vo.
SWSiEMP ArkaPomezania2:2  (0:0)
BałtykSopot1:0  (1:0)
RodłoPolonia1:1  (0:0)
12. kolejka (28 paź / 29 paź 2006)szczegóły
Arka SSAGryf1:1  (0:1)
BytoviaBałtyk2:1  (1:0)
ChojniczankaPiast2:2  (1:0)
SopotRodło3:3  (0:0)
LechiaSUKP4:1  (0:0)
WierzycaPolonia2:3  (2:0)
WisłaSWSiEMP Arka2:2  (1:2)
PomezaniaCartusia4:1  (0:0)
13. kolejka (4 lis / 5 lis 2006)szczegóły
BałtykChojniczanka2:1  (0:0)
PoloniaSopot2:0  (0:0)
GryfWierzyca2:0  (0:0)
PiastLechia0:8  (0:5)
RodłoBytovia2:1  (2:1)
SUKPPomezania3:4  (2:1)
SWSiEMP ArkaArka SSA1:1  (0:1)
CartusiaWisła2:2  (0:0)
14. kolejka (11 lis / 12 lis 2006)szczegóły
Arka SSACartusia3:0  (0:0)
ChojniczankaRodło4:0  (0:0)
BytoviaPolonia2:3  (2:0)
LechiaBałtyk2:0  (0:0)
WierzycaSopot1:0  (0:0)
WisłaSUKP2:3  (0:0)
GryfSWSiEMP Arka4:0  (0:0)
PomezaniaPiast3:0  (1:0)
15. kolejka (18 lis / 19 lis 2006)szczegóły
SopotBytovia4:1  (1:1)
SWSiEMP ArkaWierzyca4:0  (0:0)
PiastWisła3:1  (1:1)
PoloniaChojniczanka0:0  (0:0)
SUKPArka SSA2:2  (0:1)
BałtykPomezania4:3  (0:1)
CartusiaGryf1:2  (0:0)
RodłoLechia0:4  (0:0)
16. kolejka (10 mar 2007)szczegóły
PoloniaLechia0:2  (0:0)
PiastArka SSA0:0  (0:0)
CartusiaSWSiEMP Arka0:1  (0:0)
SopotChojniczanka0:0  (0:0)
RodłoPomezania2:1  (2:1)
BałtykWisła5:0   vo.
SUKPGryf4:1  (0:1)
WierzycaBytovia4:4  (2:3)
17. kolejka (17 mar 2007)szczegóły
LechiaSopot7:0  (0:0)
SWSiEMP ArkaSUKP1:4  (0:0)
ChojniczankaBytovia2:0  (0:0)
Arka SSABałtyk2:2  (1:1)
CartusiaWierzyca0:2  (0:0)
WisłaRodło0:3   vo.
GryfPiast2:3  (0:3)
PomezaniaPolonia2:0  (0:0)
18. kolejka (24 mar 2007)szczegóły
BytoviaLechia2:3  (1:2)
PiastSWSiEMP Arka1:2  (0:1)
SUKPCartusia4:1  (0:0)
BałtykGryf1:1  (0:1)
SopotPomezania0:1  (0:0)
PoloniaWisła3:2  (0:0)
RodłoArka SSA1:0  (0:0)
WierzycaChojniczanka0:0  (0:0)
19. kolejka (31 mar 2007)szczegóły
SWSiEMP ArkaBałtyk1:1  (0:1)
GryfRodło5:1  (0:0)
Arka SSAPolonia3:0  (1:0)
LechiaChojniczanka2:1  (0:0)
WisłaSopot2:3  (2:0)
PomezaniaBytovia3:2  (0:1)
SUKPWierzyca2:1  (0:0)
CartusiaPiast5:1  (1:1)
20. kolejka (7 kwi 2007)szczegóły
BytoviaWisła1:2  (1:1)
PoloniaGryf0:1  (0:0)
PiastSUKP0:5   vo.
SopotArka SSA0:1  (0:1)
RodłoSWSiEMP Arka2:1  (0:0)
BałtykCartusia3:3  (2:2)
WierzycaLechia0:6  (0:0)
ChojniczankaPomezania3:3  (1:0)
21. kolejka (14 kwi 2007)szczegóły
Arka SSABytovia3:1  (2:0)
SUKPBałtyk3:0  (0:0)
CartusiaRodło3:1  (0:0)
SWSiEMP ArkaPolonia0:3  (0:1)
GryfSopot0:4  (0:0)
PomezaniaLechia0:1  (0:0)
WisłaChojniczanka2:1  (2:1)
PiastWierzyca0:3   vo.
22. kolejka (21 kwi 2007)szczegóły
BytoviaGryf0:1  (0:0)
LechiaWisła3:0  (0:0)
PoloniaCartusia2:0  (0:0)
BałtykPiast3:0   vo.
SopotSWSiEMP Arka1:1  (0:0)
RodłoSUKP2:2  (0:2)
ChojniczankaArka SSA1:2  (1:1)
WierzycaPomezania2:1  (1:0)
23. kolejka (28 kwi 2007)szczegóły
Arka SSALechia0:4  (0:1)
GryfChojniczanka1:1  (0:0)
PiastRodło0:3   vo.
CartusiaSopot4:0   vo.
SWSiEMP ArkaBytovia9:1  (0:0)
BałtykWierzyca2:1  (0:1)
SUKPPolonia4:0  (0:0)
WisłaPomezania2:3  (1:2)
24. kolejka (5 maj 2007)szczegóły
BytoviaCartusia0:3  (0:0)
LechiaGryf2:0  (0:0)
ChojniczankaSWSiEMP Arka3:0   vo.
PoloniaPiast6:0  (0:0)
SopotSUKP0:3   vo.
RodłoBałtyk3:1  (0:0)
PomezaniaArka SSA0:3   vo.
WierzycaWisła3:5  (0:0)
25. kolejka (12 maj 2007)szczegóły
Arka SSAWisła3:4  (1:3)
RodłoWierzyca1:1  (0:0)
SUKPBytovia5:2  (3:1)
GryfPomezania3:0   vo.
CartusiaChojniczanka2:1  (0:0)
SWSiEMP ArkaLechia0:3  (0:0)
BałtykPolonia4:6  (2:2)
PiastSopot3:0   vo.
26. kolejka (19 maj 2007)szczegóły
BytoviaPiast3:4  (2:2)
LechiaCartusia2:2  (0:0)
PoloniaRodło5:1  (0:0)
SopotBałtyk1:3  (1:1)
ChojniczankaSUKP1:3  (1:1)
PomezaniaSWSiEMP Arka0:5   vo.
WierzycaArka SSA1:2  (0:1)
WisłaGryf4:0  (1:0)
27. kolejka (26 maj 2007)szczegóły
SWSiEMP ArkaWisła3:2  (0:0)
GryfArka SSA3:0   vo.
BałtykBytovia4:3  (1:2)
CartusiaPomezania5:0  (0:0)
RodłoSopot1:3  (0:0)
SUKPLechia1:2  (0:0)
PiastChojniczanka2:1  (1:1)
PoloniaWierzyca9:0  (0:0)
28. kolejka (2 cze 2007)szczegóły
Arka SSASWSiEMP Arka0:3   vo.
BytoviaRodło5:0  (0:0)
SopotPolonia4:0  (0:0)
LechiaPiast3:0   vo.
ChojniczankaBałtyk4:0  (2:0)
PomezaniaSUKP0:6   vo.
WierzycaGryf0:2  (0:0)
WisłaCartusia0:3  (0:0)
29. kolejka (9 cze 2007)szczegóły
SopotWierzyca5:0  (0:0)
PoloniaBytovia6:3  (2:2)
PiastPomezania3:0   vo.
BałtykLechia0:3   vo.
CartusiaArka SSA4:0   vo.
RodłoChojniczanka0:0  (0:0)
SUKPWisła3:0   vo.
SWSiEMP ArkaGryf4:2  (0:0)
30. kolejka (16 cze 2007)szczegóły
Arka SSASUKP0:2  (0:1)
BytoviaSopot2:5  (0:0)
ChojniczankaPolonia1:1  (0:0)
GryfCartusia2:1  (0:0)
LechiaRodło8:0  (0:0)
PomezaniaBałtyk0:3   vo.
WierzycaSWSiEMP Arka2:2  (0:0)
WisłaPiast0:3   vo.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040