1. kolejka (18 sie 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Atlas | Oruński KP | 2:1 (0:0) |
Wisła D. | Orzeł | 4:0 (0:0) |
Czarni II | Fosfory | 4:3 (2:2) |
Kowale | Lechia III | 0:3 (0:0) |
Błękitni | Sokół | 2:4 (0:0) |
Wisła S. | Champion | 6:1 anul. |
Bałtyk | Osiczanka | 1:2 (0:0) |
2. kolejka (25 sie 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Bałtyk | Wisła S. | 1:1 (0:0) |
Osiczanka | Orzeł | 0:2 (0:0) |
Lechia III | Atlas | 3:1 (0:0) |
Fosfory | Kowale | 1:2 (0:0) |
Oruński KP | Błękitni | 1:2 (0:0) |
Sokół | Wisła D. | 2:0 (0:0) |
Champion | Czarni II | 1:4 anul. |
3. kolejka (1 wrz 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Atlas | Fosfory | 1:0 (0:0) |
Orzeł | Sokół | 1:3 (0:0) |
Wisła D. | Oruński KP | 1:0 (0:0) |
Wisła S. | Osiczanka | 2:1 (0:0) |
Czarni II | Bałtyk | 4:0 (2:0) |
Kowale | Champion | 6:0 anul. |
Błękitni | Lechia III | 2:2 (1:1) |
4. kolejka (8 wrz 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Lechia III | Wisła D. | 5:3 (0:0) |
Bałtyk | Kowale | 1:0 (0:0) |
Wisła S. | Czarni II | 0:3 (0:0) |
Fosfory | Błękitni | 1:1 (0:0) |
Champion | Atlas | 0:6 anul. |
Osiczanka | Sokół | 2:1 (0:0) |
Oruński KP | Orzeł | 4:0 (0:0) |
5. kolejka (15 wrz 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Atlas | Bałtyk | 2:1 (0:0) |
Wisła D. | Fosfory | 1:2 (0:0) |
Czarni II | Osiczanka | 3:2 (0:0) |
Orzeł | Lechia III | 4:1 (0:0) |
Kowale | Wisła S. | 2:0 (0:0) |
Błękitni | Champion | 3:0 anul. |
Sokół | Oruński KP | 2:1 (0:0) |
6. kolejka (22 wrz 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Lechia III | Sokół | 5:1 (3:0) |
Bałtyk | Błękitni | 3:2 (0:0) |
Czarni II | Kowale | 3:1 (0:0) |
Wisła S. | Atlas | 3:1 (0:0) |
Fosfory | Orzeł | 4:3 (0:0) |
Champion | Wisła D. | 0:3 anul. |
Osiczanka | Oruński KP | 1:2 (0:0) |
7. kolejka (29 wrz 2007) | szczegóły | |
---|---|---|
Kowale | Osiczanka | 0:4 (0:0) |
Atlas | Czarni II | 1:0 (0:0) |
Orzeł | Champion | 3:0 anul. |
Wisła D. | Bałtyk | 8:1 (0:0) |
Błękitni | Wisła S. | 4:2 (0:0) |
Sokół | Fosfory | 1:0 (0:0) |
Oruński KP | Lechia III | 3:5 (1:2) |
8. kolejka (6 paź 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Bałtyk | Orzeł | 3:4 (0:0) | |
Czarni II | Błękitni | 0:2 (0:0) | |
Fosfory | Oruński KP | 2:2 (0:0) | |
Kowale | Atlas | 1:3 (0:0) | |
Wisła S. | Wisła D. | 3:2 (0:0) | |
Osiczanka | Lechia III | 3:1 (0:0) | |
Champion | Sokół | - |
9. kolejka (13 paź 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Orzeł | Wisła S. | 1:6 (1:5) | |
Wisła D. | Czarni II | 1:2 (1:0) | |
Atlas | Osiczanka | 0:0 (0:0) | |
Błękitni | Kowale | 4:1 (0:0) | |
Sokół | Bałtyk | 2:0 (0:0) | |
Lechia III | Fosfory | 11:2 (0:0) | |
Oruński KP | Champion | - |
10. kolejka (20 paź 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Atlas | Błękitni | 2:1 (0:0) | |
Bałtyk | Oruński KP | 1:4 (0:0) | |
Czarni II | Orzeł | 1:0 (0:0) | |
Kowale | Wisła D. | 0:2 (0:0) | |
Wisła S. | Sokół | 0:1 (0:0) | |
Osiczanka | Fosfory | 1:1 (0:0) | |
Champion | Lechia III | - |
11. kolejka (27 paź 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Orzeł | Kowale | 4:5 (0:0) | |
Wisła D. | Atlas | 2:1 (0:0) | |
Sokół | Czarni II | 0:1 (0:0) | |
Błękitni | Osiczanka | 0:0 (0:0) | |
Lechia III | Bałtyk | 3:0 (0:0) | |
Oruński KP | Wisła S. | 3:5 (0:0) | |
Fosfory | Champion | - |
12. kolejka (3 lis 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Bałtyk | Fosfory | 3:0 (0:0) | |
Wisła S. | Lechia III | 3:0 (0:0) | |
Czarni II | Oruński KP | 3:3 (0:0) | |
Atlas | Orzeł | 8:0 (0:0) | |
Kowale | Sokół | 1:2 (0:0) | |
Błękitni | Wisła D. | 1:0 (0:0) | |
Osiczanka | Champion | - |
13. kolejka (10 lis 2007) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Lechia III | Czarni II | 1:3 (0:0) | |
Orzeł | Błękitni | 0:3 vo. | |
Wisła D. | Osiczanka | 1:3 (0:0) | |
Fosfory | Wisła S. | 2:9 (0:0) | |
Oruński KP | Kowale | 6:1 (0:0) | |
Sokół | Atlas | 2:3 (0:0) | |
Champion | Bałtyk | - |
14. kolejka (29 mar 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Lechia III | Kowale | 1:1 (0:0) | |
Oruński KP | Atlas | 0:3 (0:0) | |
Orzeł | Wisła D. | 1:1 (0:0) | |
Fosfory | Czarni II | 0:3 (0:0) | |
Osiczanka | Bałtyk | 2:2 (0:0) | |
Sokół | Błękitni | 0:3 vo. | |
Champion | Wisła S. | - |
15. kolejka (5 kwi 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Błękitni | Oruński KP | 4:2 (0:0) | |
Orzeł | Osiczanka | 0:2 (0:0) | |
Atlas | Lechia III | 1:1 (0:0) | |
Wisła D. | Sokół | 0:1 (0:0) | |
Wisła S. | Bałtyk | 3:1 (0:0) | |
Kowale | Fosfory | 0:0 (0:0) | |
Czarni II | Champion | - |
16. kolejka (12 kwi 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Oruński KP | Wisła D. | 0:2 (0:0) | |
Bałtyk | Czarni II | 0:4 (0:0) | |
Osiczanka | Wisła S. | 2:1 (0:0) | |
Fosfory | Atlas | 0:5 (0:0) | |
Lechia III | Błękitni | 3:1 (0:0) | |
Sokół | Orzeł | 6:1 (0:0) | |
Champion | Kowale | - |
17. kolejka (19 kwi 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Orzeł | Oruński KP | 2:6 (0:0) | |
Kowale | Bałtyk | 4:1 (0:0) | |
Wisła D. | Lechia III | 0:0 (0:0) | |
Czarni II | Wisła S. | 1:2 (0:0) | |
Błękitni | Fosfory | 1:0 (0:0) | |
Sokół | Osiczanka | 0:2 (0:0) | |
Atlas | Champion | - |
18. kolejka (26 kwi 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Lechia III | Orzeł | 8:1 (0:0) | |
Oruński KP | Sokół | 1:1 (0:0) | |
Bałtyk | Atlas | 2:9 (0:3) | |
Wisła S. | Kowale | 3:1 (0:0) | |
Osiczanka | Czarni II | 1:2 (1:1) | |
Fosfory | Wisła D. | 0:2 (0:0) | |
Champion | Błękitni | - |
19. kolejka (30 kwi / 1 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Atlas | Wisła S. | 4:1 (0:0) | |
Kowale | Czarni II | 0:5 (0:0) | |
Oruński KP | Osiczanka | 3:3 (0:0) | |
Błękitni | Bałtyk | 4:1 (0:0) | |
Orzeł | Fosfory | 1:0 (0:0) | |
Sokół | Lechia III | 2:2 (0:0) | |
Wisła D. | Champion | - |
20. kolejka (4 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Czarni II | Atlas | 2:1 (0:0) | |
Lechia III | Oruński KP | 6:0 (0:0) | |
Fosfory | Sokół | 1:1 (0:0) | |
Osiczanka | Kowale | 3:0 (0:0) | |
Bałtyk | Wisła D. | 0:4 (0:0) | |
Wisła S. | Błękitni | 0:4 (0:0) | |
Champion | Orzeł | - |
21. kolejka (10 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Atlas | Kowale | 4:0 (0:0) | |
Oruński KP | Fosfory | 1:2 (0:0) | |
Orzeł | Bałtyk | 2:0 (0:0) | |
Wisła D. | Wisła S. | 1:2 (0:0) | |
Błękitni | Czarni II | 3:1 (1:0) | |
Lechia III | Osiczanka | 5:1 (0:0) | |
Sokół | Champion | - |
22. kolejka (17 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Bałtyk | Sokół | 0:1 (0:1) | |
Czarni II | Wisła D. | 3:0 (0:0) | |
Wisła S. | Orzeł | 5:1 (0:0) | |
Osiczanka | Atlas | 0:3 (0:0) | |
Fosfory | Lechia III | 0:3 (0:0) | |
Kowale | Błękitni | 0:2 (0:0) | |
Champion | Oruński KP | - |
23. kolejka (21 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Fosfory | Osiczanka | 1:0 (0:0) | |
Błękitni | Atlas | 1:2 (0:0) | |
Orzeł | Czarni II | 0:2 (0:0) | |
Sokół | Wisła S. | 3:3 (0:0) | |
Wisła D. | Kowale | 3:1 (0:0) | |
Oruński KP | Bałtyk | 3:3 (0:0) | |
Lechia III | Champion | - |
24. kolejka (24 maj 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Bałtyk | Lechia III | 3:7 (0:0) | |
Osiczanka | Błękitni | 0:3 (0:0) | |
Atlas | Wisła D. | 2:1 (0:0) | |
Czarni II | Sokół | 4:0 (0:0) | |
Wisła S. | Oruński KP | 1:1 (0:0) | |
Kowale | Orzeł | 5:1 (0:0) | |
Champion | Fosfory | - |
25. kolejka (1 cze 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Fosfory | Bałtyk | 6:1 (0:0) | |
Lechia III | Wisła S. | 7:2 (0:0) | |
Oruński KP | Czarni II | 1:3 (1:1) | |
Orzeł | Atlas | 0:6 (0:0) | |
Sokół | Kowale | 4:0 (0:0) | |
Wisła D. | Błękitni | 2:5 (0:0) | |
Champion | Osiczanka | - |
26. kolejka (8 cze 2008) | szczegóły | ||
---|---|---|---|
Osiczanka | Wisła D. | 0:2 (0:0) | |
Atlas | Sokół | 6:1 (0:0) | |
Błękitni | Orzeł | 7:0 (0:0) | |
Czarni II | Lechia III | 2:1 (1:0) | |
Kowale | Oruński KP | 1:4 (0:0) | |
Wisła S. | Fosfory | 1:2 (0:0) | |
Bałtyk | Champion | - |