Gdańsk: poniedziałek, 18 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
ROZGRYWKI
Podstrony:

Klasa A
2007/08, gr. Gr. II

terminarz

1. kolejka (18 sie 2007)
AtlasOruński KP2:1
Wisła D.Orzeł4:0
Czarni IIFosfory4:3   (2:2)
KowaleLechia III0:3
BłękitniSokół2:4
Wisła S.Champion6:1   anul.
BałtykOsiczanka1:2
2. kolejka (25 sie 2007)
BałtykWisła S.1:1
OsiczankaOrzeł0:2
Lechia IIIAtlas3:1
FosforyKowale1:2
Oruński KPBłękitni1:2
SokółWisła D.2:0
ChampionCzarni II1:4   anul.
3. kolejka (1 wrz 2007)
AtlasFosfory1:0
OrzełSokół1:3
Wisła D.Oruński KP1:0
Wisła S.Osiczanka2:1
Czarni IIBałtyk4:0   (2:0)
KowaleChampion6:0   anul.
BłękitniLechia III2:2   (1:1)
4. kolejka (8 wrz 2007)
Lechia IIIWisła D.5:3
BałtykKowale1:0   (0:0)
Wisła S.Czarni II0:3   (0:0)
FosforyBłękitni1:1
ChampionAtlas0:6   anul.
OsiczankaSokół2:1
Oruński KPOrzeł4:0
5. kolejka (15 wrz 2007)
AtlasBałtyk2:1
Wisła D.Fosfory1:2
Czarni IIOsiczanka3:2
OrzełLechia III4:1
KowaleWisła S.2:0
BłękitniChampion3:0   anul.
SokółOruński KP2:1
6. kolejka (22 wrz 2007)
Lechia IIISokół5:1   (3:0)
BałtykBłękitni3:2
Czarni IIKowale3:1
Wisła S.Atlas3:1
FosforyOrzeł4:3
ChampionWisła D.0:3   anul.
OsiczankaOruński KP1:2
7. kolejka (29 wrz 2007)
KowaleOsiczanka0:4
AtlasCzarni II1:0
OrzełChampion3:0   anul.
Wisła D.Bałtyk8:1
BłękitniWisła S.4:2
SokółFosfory1:0
Oruński KPLechia III3:5   (1:2)
8. kolejka (6 paź 2007)
BałtykOrzeł3:4
Czarni IIBłękitni0:2
FosforyOruński KP2:2
KowaleAtlas1:3
Wisła S.Wisła D.3:2
OsiczankaLechia III3:1
ChampionSokół-
9. kolejka (13 paź 2007)
OrzełWisła S.1:6   (1:5)
Wisła D.Czarni II1:2   (1:0)
AtlasOsiczanka0:0
BłękitniKowale4:1
SokółBałtyk2:0
Lechia IIIFosfory11:2
Oruński KPChampion-
10. kolejka (20 paź 2007)
AtlasBłękitni2:1
BałtykOruński KP1:4
Czarni IIOrzeł1:0
KowaleWisła D.0:2
Wisła S.Sokół0:1
OsiczankaFosfory1:1
ChampionLechia III-
11. kolejka (27 paź 2007)
OrzełKowale4:5
Wisła D.Atlas2:1
SokółCzarni II0:1
BłękitniOsiczanka0:0
Lechia IIIBałtyk3:0
Oruński KPWisła S.3:5
FosforyChampion-
12. kolejka (3 lis 2007)
BałtykFosfory3:0
Wisła S.Lechia III3:0
Czarni IIOruński KP3:3
AtlasOrzeł8:0
KowaleSokół1:2
BłękitniWisła D.1:0
OsiczankaChampion-
13. kolejka (10 lis 2007)
Lechia IIICzarni II1:3
OrzełBłękitni0:3   vo.
Wisła D.Osiczanka1:3
FosforyWisła S.2:9
Oruński KPKowale6:1
SokółAtlas2:3
ChampionBałtyk-
14. kolejka (29 mar 2008)
Lechia IIIKowale1:1
Oruński KPAtlas0:3
OrzełWisła D.1:1
FosforyCzarni II0:3
OsiczankaBałtyk2:2
SokółBłękitni0:3   vo.
ChampionWisła S.-
15. kolejka (5 kwi 2008)
BłękitniOruński KP4:2
OrzełOsiczanka0:2
AtlasLechia III1:1
Wisła D.Sokół0:1
Wisła S.Bałtyk3:1
KowaleFosfory0:0
Czarni IIChampion-
16. kolejka (12 kwi 2008)
Oruński KPWisła D.0:2
BałtykCzarni II0:4
OsiczankaWisła S.2:1
FosforyAtlas0:5
Lechia IIIBłękitni3:1
SokółOrzeł6:1
ChampionKowale-
17. kolejka (19 kwi 2008)
OrzełOruński KP2:6
KowaleBałtyk4:1
Wisła D.Lechia III0:0
Czarni IIWisła S.1:2
BłękitniFosfory1:0
SokółOsiczanka0:2
AtlasChampion-
18. kolejka (26 kwi 2008)
Lechia IIIOrzeł8:1
Oruński KPSokół1:1
BałtykAtlas2:9   (0:3)
Wisła S.Kowale3:1
OsiczankaCzarni II1:2   (1:1)
FosforyWisła D.0:2
ChampionBłękitni-
19. kolejka (30 kwi / 1 maj 2008)
AtlasWisła S.4:1
KowaleCzarni II0:5
Oruński KPOsiczanka3:3
BłękitniBałtyk4:1
OrzełFosfory1:0
SokółLechia III2:2
Wisła D.Champion-
20. kolejka (4 maj 2008)
Czarni IIAtlas2:1
Lechia IIIOruński KP6:0
FosforySokół1:1
OsiczankaKowale3:0
BałtykWisła D.0:4
Wisła S.Błękitni0:4
ChampionOrzeł-
21. kolejka (10 maj 2008)
AtlasKowale4:0
Oruński KPFosfory1:2
OrzełBałtyk2:0
Wisła D.Wisła S.1:2
BłękitniCzarni II3:1   (1:0)
Lechia IIIOsiczanka5:1
SokółChampion-
22. kolejka (17 maj 2008)
BałtykSokół0:1   (0:1)
Czarni IIWisła D.3:0
Wisła S.Orzeł5:1
OsiczankaAtlas0:3
FosforyLechia III0:3
KowaleBłękitni0:2
ChampionOruński KP-
23. kolejka (21 maj 2008)
FosforyOsiczanka1:0
BłękitniAtlas1:2
OrzełCzarni II0:2
SokółWisła S.3:3
Wisła D.Kowale3:1
Oruński KPBałtyk3:3
Lechia IIIChampion-
24. kolejka (24 maj 2008)
BałtykLechia III3:7
OsiczankaBłękitni0:3
AtlasWisła D.2:1
Czarni IISokół4:0
Wisła S.Oruński KP1:1
KowaleOrzeł5:1
ChampionFosfory-
25. kolejka (1 cze 2008)
FosforyBałtyk6:1
Lechia IIIWisła S.7:2
Oruński KPCzarni II1:3   (1:1)
OrzełAtlas0:6
SokółKowale4:0
Wisła D.Błękitni2:5
ChampionOsiczanka-
26. kolejka (8 cze 2008)
OsiczankaWisła D.0:2
AtlasSokół6:1
BłękitniOrzeł7:0
Czarni IILechia III2:1   (1:0)
KowaleOruński KP1:4
Wisła S.Fosfory1:2
BałtykChampion-
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.108