Gdańsk: niedziela, 24 października 2021

Liga Juniorów Młodszych 2008/09

terminarz

1. kolejka (16 sie 2008)szczegóły
Lechia IGedania3:2  (1:0)
JantarPolonia4:0  (1:0)
OrkanBytovia1:1  (1:0)
ChojniczankaLechia II3:5  (2:2)
WierzycaBałtyk2:6  (1:1)
Arka SSAGryf5:0  (4:0)
WisłaRodło8:1  (4:1)
2. kolejka (23 sie 2008)szczegóły
Lechia IILechia I0:2  (0:1)
GryfJantar3:1  (0:1)
GedaniaArka SSA2:1  (1:0)
RodłoChojniczanka3:1  (0:1)
BałtykWisła2:1  (2:0)
OrkanWierzyca0:3  (0:1)
BytoviaPolonia1:0  (1:0)
3. kolejka (30 sie 2008)szczegóły
JantarGedania1:2  (1:0)
PoloniaGryf1:3  (1:0)
Arka SSALechia II1:0  (0:0)
Lechia IRodło4:0  (0:0)
WierzycaBytovia2:1  (0:1)
WisłaOrkan3:0  (1:0)
ChojniczankaBałtyk4:2  (1:1)
4. kolejka (3 wrz 2008)szczegóły
Lechia IIJantar2:0  (2:0)
BałtykLechia I1:13  (1:7)
BytoviaGryf1:0  (1:0)
OrkanChojniczanka1:3  (1:1)
RodłoArka SSA0:7  (0:4)
WierzycaWisła1:4  (1:2)
GedaniaPolonia3:3  (1:2)
5. kolejka (6 wrz 2008)szczegóły
Arka SSABałtyk9:1  (3:0)
ChojniczankaWierzyca1:3  (1:1)
JantarRodło5:1  (2:1)
GryfGedania3:4  (2:3)
WisłaBytovia6:0  (4:0)
Lechia IOrkan12:0  (7:0)
PoloniaLechia II2:4  (0:3)
6. kolejka (13 wrz 2008)szczegóły
WisłaChojniczanka4:0  (1:0)
OrkanArka SSA0:4  (0:1)
BałtykJantar1:3  (0:1)
Lechia IIGryf0:2  (0:1)
RodłoPolonia4:1  (3:0)
BytoviaGedania0:1  (0:0)
WierzycaLechia I1:3  (1:2)
7. kolejka (20 wrz 2008)szczegóły
JantarOrkan9:0  (4:0)
GedaniaLechia II1:0  (0:0)
Arka SSAWierzyca11:1  (3:0)
ChojniczankaBytovia1:3  (1:1)
GryfRodło3:3  (2:2)
Lechia IWisła4:1  (2:0)
PoloniaBałtyk3:1  (2:1)
8. kolejka (27 wrz 2008)szczegóły
WierzycaJantar2:5  (0:2)
WisłaArka SSA1:0  (1:0)
OrkanPolonia0:7  (0:3)
BałtykGryf4:2  (2:2)
ChojniczankaLechia I0:7  (0:1)
BytoviaLechia II2:1  (1:1)
RodłoGedania1:3  (1:1)
9. kolejka (4 paź 2008)szczegóły
JantarWisła2:3  (1:1)
Lechia IBytovia4:0  (2:0)
Arka SSAChojniczanka4:0  (2:0)
GedaniaBałtyk0:1  (0:1)
PoloniaWierzyca4:0  (0:0)
GryfOrkan5:1  (3:1)
Lechia IIRodło3:2  (0:1)
10. kolejka (11 paź 2008)szczegóły
WierzycaGryf1:2  (1:1)
WisłaPolonia4:5  (2:4)
OrkanGedania0:1  (0:0)
BałtykLechia II1:0  (0:0)
Lechia IArka SSA4:2  (3:1)
ChojniczankaJantar1:2  (1:1)
BytoviaRodło3:3  (3:0)
11. kolejka (18 paź 2008)szczegóły
JantarLechia I0:5  (0:3)
Arka SSABytovia4:0  (0:0)
GedaniaWierzyca4:0  (3:0)
PoloniaChojniczanka6:1  (4:0)
GryfWisła2:0  (0:0)
Lechia IIOrkan2:0  (0:0)
RodłoBałtyk1:5  (0:1)
12. kolejka (25 paź 2008)szczegóły
Arka SSAJantar5:0  (3:0)
Lechia IPolonia1:0  (1:0)
WierzycaLechia II2:4  (1:2)
WisłaGedania1:1  (1:1)
ChojniczankaGryf0:2  (0:1)
OrkanRodło1:2  (1:1)
BytoviaBałtyk0:4  (0:1)
13. kolejka (8 lis 2008)szczegóły
JantarBytovia1:1  (0:0)
GryfLechia I1:3  (0:1)
Lechia IIWisła5:0  (4:0)
GedaniaChojniczanka5:0  (3:0)
PoloniaArka SSA0:5  (0:3)
BałtykOrkan8:0  (3:0)
RodłoWierzyca2:3  (2:2)
14. kolejka (14 mar / 15 mar 2009)szczegóły
Lechia IIChojniczanka3:1  (1:1)
GedaniaLechia I0:2  (0:1)
PoloniaJantar0:3  (0:2)
BałtykWierzyca3:1  (1:1)
BytoviaOrkan3:0  (1:0)
GryfArka SSA2:1  (1:0)
RodłoWisła1:2  (0:0)
15. kolejka (21 mar / 22 mar 2009)szczegóły
Lechia ILechia II2:2  (1:1)
JantarGryf1:0  (0:0)
Arka SSAGedania1:1  (0:1)
ChojniczankaRodło1:1  (1:1)
WierzycaOrkan2:0  (0:0)
PoloniaBytovia4:0  (1:0)
WisłaBałtyk1:1  (1:1)
16. kolejka (4 kwi 2009)szczegóły
Lechia IIArka SSA0:2  (0:0)
BałtykChojniczanka6:4  (4:0)
GryfPolonia1:0  (0:0)
OrkanWisła0:3  (0:0)
BytoviaWierzyca1:0  (0:0)
GedaniaJantar3:0  (1:0)
RodłoLechia I0:6  (0:3)
17. kolejka (11 kwi 2009)szczegóły
JantarLechia II1:2  (0:1)
Arka SSARodło7:0  (3:0)
PoloniaGedania0:0  (0:0)
WisłaWierzyca2:2  (0:2)
ChojniczankaOrkan3:0  (1:0)
Lechia IBałtyk4:1  (2:0)
GryfBytovia3:1  (2:0)
18. kolejka (18 kwi 2009)szczegóły
Lechia IIPolonia4:1  (3:0)
WierzycaChojniczanka4:1  (1:0)
GedaniaGryf2:1  (1:0)
OrkanLechia I1:4  (1:4)
RodłoJantar1:0  (0:0)
BałtykArka SSA0:5  (0:0)
BytoviaWisła1:2  (1:0)
19. kolejka (25 kwi 2009)szczegóły
GedaniaBytovia3:0  (2:0)
JantarBałtyk1:0  (1:0)
Arka SSAOrkan9:0  (3:0)
ChojniczankaWisła2:4  (0:1)
PoloniaRodło0:2  (0:1)
GryfLechia II0:2  (0:1)
Lechia IWierzyca7:0  (2:0)
20. kolejka (2 maj 2009)szczegóły
WierzycaArka SSA0:2  (0:1)
OrkanJantar1:2  (0:1)
RodłoGryf2:0  (0:0)
BytoviaChojniczanka5:0  (4:0)
Lechia IIGedania1:3  (0:2)
WisłaLechia I0:6  (0:3)
BałtykPolonia2:0  (2:0)
21. kolejka (9 maj 2009)szczegóły
Arka SSAWisła9:0  (2:0)
GedaniaRodło0:0  (0:0)
JantarWierzyca3:4  (0:1)
PoloniaOrkan6:0  (2:0)
Lechia IIBytovia4:1  (2:1)
GryfBałtyk2:3  (1:1)
Lechia IChojniczanka5:0  (3:0)
22. kolejka (16 maj 2009)szczegóły
ChojniczankaArka SSA0:5  (0:2)
WierzycaPolonia0:1  (0:1)
OrkanGryf1:6  (1:3)
RodłoLechia II2:3  (1:1)
BałtykGedania4:1  (1:0)
BytoviaLechia I3:2  (2:0)
WisłaJantar0:2  (0:1)
23. kolejka (23 maj 2009)szczegóły
Arka SSALechia I1:1  (1:0)
GedaniaOrkan1:0  (1:0)
PoloniaWisła1:2  (0:2)
JantarChojniczanka2:2  (2:1)
RodłoBytovia3:0  (0:0)
Lechia IIBałtyk0:3  (0:0)
GryfWierzyca2:3  (2:1)
24. kolejka (30 maj 2009)szczegóły
ChojniczankaPolonia2:3  (0:3)
WierzycaGedania0:1  (0:1)
OrkanLechia II2:10  (0:4)
BałtykRodło4:1  (3:1)
WisłaGryf0:3  (0:1)
BytoviaArka SSA2:6  (0:3)
Lechia IJantar5:3  (1:1)
25. kolejka (6 cze 2009)szczegóły
BałtykBytovia3:4  (0:2)
GedaniaWisła3:0  (1:0)
GryfChojniczanka3:2  (2:2)
JantarArka SSA0:1  (0:0)
Lechia IIWierzyca1:1  (1:1)
PoloniaLechia I2:3  (1:2)
RodłoOrkan2:0  (2:0)
26. kolejka (13 cze 2009)szczegóły
Arka SSAPolonia4:1  (0:1)
BytoviaJantar4:3  (2:2)
ChojniczankaGedania5:0  (4:0)
Lechia IGryf6:0  (2:0)
OrkanBałtyk3:0  (2:0)
WierzycaRodło2:0  (1:0)
WisłaLechia II3:5  (2:1)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.014