Gdańsk: czwartek, 22 sierpnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

Młoda Ekstraklasa
2009/10

terminarz

1. kolejka (1 sie / 2 sie 2009)
ArkaLechia2:2   (0:0)
BełchatówPolonia B.1:3   (0:3)
CracoviaŚląsk3:1   (2:1)
OdraJagiellonia2:1   (1:0)
RuchWisla0:0
LechPiast0:3   vo.
Polonia W.Korona0:3   vo.
ZagłębieLegia2:1   (0:0)
2. kolejka (8 sie / 9 sie 2009)
LegiaArka1:1   (1:1)
WislaZagłębie3:4   (1:3)
Polonia B.Odra0:0
JagielloniaBełchatów1:3   (0:1)
LechKorona1:2   (1:0)
PiastRuch2:2   (1:0)
ŚląskPolonia W.2:3   (1:2)
LechiaCracovia2:3   (1:0)
3. kolejka (15 sie / 16 sie 2009)
ArkaRuch0:2   (0:2)
Polonia B.Śląsk1:0   (1:0)
CracoviaLegia0:2   (0:1)
KoronaJagiellonia1:1   (1:0)
BełchatówWisla0:2   (0:1)
ZagłębiePiast2:1   (1:1)
OdraLechia1:1   (1:0)
Polonia W.Lech3:3   (2:1)
4. kolejka (22 sie / 23 sie 2009)
WislaArka1:1   (1:0)
RuchZagłębie2:0   (1:0)
KoronaPolonia B.2:5   (0:3)
PiastBełchatów1:5   (1:3)
LechiaPolonia W.4:4   (4:2)
ŚląskJagiellonia2:1   (0:1)
LegiaOdra0:1   (0:0)
LechCracovia2:2   (2:1)
5. kolejka (29 sie / 30 sie 2009)
OdraPiast3:1   (1:1)
Polonia B.Legia1:2   (0:0)
CracoviaKorona1:2   (1:1)
JagielloniaWisla0:0
ŚląskLechia1:2   (0:0)
ArkaZagłębie2:0   (1:0)
Polonia W.Ruch1:1   (0:0)
BełchatówLech0:2   (0:2)
6. kolejka (12 wrz / 13 wrz 2009)
PiastPolonia B.1:0   (1:0)
KoronaOdra1:3   (1:2)
LechJagiellonia6:0   (4:0)
ArkaCracovia3:1   (2:1)
LegiaŚląsk3:1   (2:1)
RuchBełchatów6:3   (4:1)
WislaLechia2:2   (0:0)
ZagłębiePolonia W.2:0   (1:0)
7. kolejka (19 wrz / 20 wrz 2009)
Polonia B.Wisla3:2   (0:1)
ŚląskKorona3:2   (0:0)
BełchatówZagłębie2:0   (1:0)
OdraLech1:1   (1:0)
CracoviaRuch1:2   (0:0)
JagielloniaPiast1:1   (0:0)
Polonia W.Arka2:0   (1:0)
LechiaLegia0:1   (0:0)
8. kolejka (26 wrz / 27 wrz 2009)
ZagłębieLechia1:0   (1:0)
CracoviaJagiellonia3:1   (1:0)
PiastKorona2:0   (1:0)
BełchatówOdra3:1   (2:0)
Polonia W.Wisla0:2   (0:1)
RuchŚląsk0:0
LechLegia2:0   (1:0)
ArkaPolonia B.3:2   (2:1)
9. kolejka (3 paź / 4 paź 2009)
LechiaPolonia B.3:1   (3:1)
PiastPolonia W.4:2   (1:0)
WislaŚląsk2:0   (2:0)
ZagłębieCracovia3:0   (0:0)
KoronaBełchatów0:3   (0:1)
LegiaJagiellonia4:2   (2:2)
LechArka3:0   (1:0)
RuchOdra0:0
10. kolejka (17 paź / 18 paź 2009)
ŚląskBełchatów2:1   (0:1)
OdraPolonia W.2:3   (1:0)
LegiaPiast4:0   (2:0)
Polonia B.Cracovia2:3   (1:3)
ArkaKorona0:1   (0:0)
LechiaRuch0:2   (0:1)
WislaLech1:0   (1:0)
JagielloniaZagłębie0:2   (0:1)
11. kolejka (24 paź / 25 paź 2009)
JagielloniaArka2:1   (1:1)
RuchPolonia B.2:1   (1:0)
ZagłębieŚląsk5:1   (1:0)
PiastWisla3:1   (2:1)
LechLechia1:1   (1:1)
Polonia W.Bełchatów1:1   (0:0)
CracoviaOdra2:1   (2:1)
KoronaLegia4:2   (1:2)
12. kolejka (31 paź / 1 lis 2009)
RuchLegia0:0
Polonia B.Zagłębie0:2   (0:1)
LechiaPiast0:2   (0:1)
OdraArka1:0   (1:0)
BełchatówCracovia2:2   (1:0)
WislaKorona3:2   (3:0)
Polonia W.Jagiellonia0:1   (0:0)
ŚląskLech0:1   (0:0)
13. kolejka (7 lis / 8 lis 2009)
ZagłębieOdra1:0   (1:0)
KoronaLechia1:0   (1:0)
LechPolonia B.0:3   vo.
CracoviaPolonia W.1:2   (0:1)
JagielloniaRuch1:1   (0:0)
PiastŚląsk2:3   (0:0)
ArkaBełchatów0:1   (0:0)
LegiaWisla1:0   (1:0)
14. kolejka (21 lis / 22 lis 2009)
JagielloniaPolonia B.0:1   (0:0)
ZagłębieKorona5:2   (2:1)
ArkaPiast2:1   (0:0)
BełchatówLechia1:2   (0:0)
OdraŚląsk0:2   (0:0)
RuchLech1:1   (0:0)
CracoviaWisla1:0   (0:0)
Polonia W.Legia0:1   (0:0)
15. kolejka (28 lis / 29 lis 2009)
PiastCracovia4:3   (2:1)
ŚląskArka3:1   (2:0)
Polonia B.Polonia W.0:1   (0:0)
KoronaRuch0:0
LegiaBełchatów2:1   (1:1)
LechiaJagiellonia1:1   (0:0)
WislaOdra1:3   (1:2)
LechZagłębie1:0   (1:0)
16. kolejka (5 gru / 6 gru 2009)
PiastLech0:1   (0:1)
WislaRuch1:1   (0:0)
Polonia B.Bełchatów0:1   (0:0)
ŚląskCracovia2:5   (1:2)
JagielloniaOdra3:1   (1:1)
KoronaPolonia W.2:1   (2:1)
LegiaZagłębie0:1   (0:0)
LechiaArka1:0   (0:0)
17. kolejka (10 paź / 11 paź 2009)
KoronaLech0:2   (0:1)
OdraPolonia B.3:0   (2:0)
Polonia W.Śląsk0:4   (0:0)
BełchatówJagiellonia1:1   (0:0)
RuchPiast1:0   (1:0)
CracoviaLechia3:1   (2:0)
ZagłębieWisla1:0   (0:0)
ArkaLegia0:0
18. kolejka (29 maj 2010)
LechiaOdra1:3   (1:2)
RuchArka3:1   (1:0)
LechPolonia W.2:0   (1:0)
PiastZagłębie0:1   (0:1)
WislaBełchatów1:2   (1:1)
JagielloniaKorona3:2   (1:2)
LegiaCracovia1:1   (0:0)
ŚląskPolonia B.3:0   (0:0)
19. kolejka (6 mar / 7 mar 2010)
OdraLegia2:2   (1:1)
Polonia B.Korona2:0   (1:0)
ArkaWisla2:2   (2:1)
Polonia W.Lechia3:0   (1:0)
ZagłębieRuch0:0
CracoviaLech0:3   (0:0)
BełchatówPiast4:2   (4:0)
JagielloniaŚląsk0:4   (0:4)
20. kolejka (13 mar / 14 mar 2010)
LegiaPolonia B.1:0   (0:0)
ZagłębieArka1:1   (0:1)
RuchPolonia W.1:0   (0:0)
LechiaŚląsk1:0   (0:0)
LechBełchatów1:1   (1:1)
PiastOdra0:0
KoronaCracovia2:3   (2:1)
WislaJagiellonia3:0   (1:0)
21. kolejka (20 mar / 21 mar 2010)
Polonia B.Piast2:1   (1:1)
BełchatówRuch2:0   (1:0)
OdraKorona1:1   (1:0)
CracoviaArka2:1   (1:1)
JagielloniaLech0:4   (0:1)
ŚląskLegia3:2   (0:1)
LechiaWisla1:2   (0:2)
Polonia W.Zagłębie4:0   (1:0)
22. kolejka (27 mar / 28 mar 2010)
LechOdra0:1   (0:1)
LegiaLechia4:0   (2:0)
PiastJagiellonia3:3   (2:2)
ZagłębieBełchatów1:0   (0:0)
ArkaPolonia W.1:2   (1:1)
KoronaŚląsk3:0   (2:0)
WislaPolonia B.0:3   (0:2)
RuchCracovia1:1   (1:1)
23. kolejka (6 kwi 2010)
JagielloniaCracovia2:1   (0:1)
Polonia B.Arka1:2   (1:1)
KoronaPiast0:1   (0:0)
LegiaLech4:1   (3:1)
LechiaZagłębie0:1   (0:0)
WislaPolonia W.2:2   (1:0)
OdraBełchatów0:0
ŚląskRuch1:2   (0:0)
24. kolejka (10 kwi / 11 kwi 2010)
ArkaLech1:4   (0:2)
JagielloniaLegia2:6   (1:3)
Polonia W.Piast2:2   (1:2)
CracoviaZagłębie1:0   (1:0)
Polonia B.Lechia2:0   (2:0)
ŚląskWisla1:1   (0:0)
BełchatówKorona4:0   (2:0)
OdraRuch0:5   (0:4)
25. kolejka (17 kwi / 18 kwi 2010)
KoronaArka1:0   (0:0)
PiastLegia1:4   (1:3)
RuchLechia1:2   (0:1)
ZagłębieJagiellonia2:1   (0:1)
CracoviaPolonia B.2:3   (2:2)
Polonia W.Odra1:3   (0:1)
BełchatówŚląsk1:0   (0:0)
LechWisla0:0
26. kolejka (24 kwi / 25 kwi 2010)
LegiaKorona3:1   (0:0)
LechiaLech0:1   (0:1)
ArkaJagiellonia3:0   (0:0)
BełchatówPolonia W.0:0
OdraCracovia1:0   (0:0)
WislaPiast4:0   (2:0)
ŚląskZagłębie0:2   (0:1)
Polonia B.Ruch2:2   (2:1)
27. kolejka (1 maj / 2 maj 2010)
KoronaWisla2:1   (1:0)
PiastLechia3:0   (1:0)
CracoviaBełchatów2:0   (1:0)
ArkaOdra0:2   (0:1)
JagielloniaPolonia W.2:3   (2:2)
LechŚląsk1:0   (1:0)
ZagłębiePolonia B.4:2   (2:1)
LegiaRuch2:1   (0:1)
28. kolejka (8 maj / 9 maj 2010)
BełchatówArka0:0
LechiaKorona1:4   (1:1)
Polonia B.Lech1:2   (0:0)
RuchJagiellonia2:0   (1:0)
Polonia W.Cracovia2:1   (0:0)
WislaLegia2:1   (0:1)
ŚląskPiast3:4   (2:2)
OdraZagłębie0:2   (0:1)
29. kolejka (23 maj 2010)
KoronaZagłębie0:1   (0:1)
LechiaBełchatów1:1   (0:0)
LechRuch2:1   (1:1)
LegiaPolonia W.3:0   (1:0)
PiastArka1:2   (1:2)
Polonia B.Jagiellonia3:2   (1:2)
ŚląskOdra2:2   (2:2)
WislaCracovia1:0   (0:0)
30. kolejka (15 maj / 16 maj 2010)
ArkaŚląsk1:2   (0:1)
BełchatówLegia1:1   (1:1)
JagielloniaLechia5:0   (3:0)
OdraWisla1:2   (0:2)
Polonia W.Polonia B.3:2   (1:1)
ZagłębieLech1:0   (0:0)
CracoviaPiast1:0   (0:0)
RuchKorona1:2
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.078