Gdańsk: poniedziałek, 29 listopada 2021

III liga 2010/11, gr. Bałtycka

terminarz

Terminarz
 |   |   |   |   | 
1. kolejka (14 sie 2010)szczegóły
BłękitniEnergetyk2:0  (1:0)
BytoviaPogoń4:1  (2:0)
GwardiaCartusia0:0  (0:0)
KotwicaGryf S.4:1  (2:0)
Lechia IIRega2:0  (1:0)
OrlętaKaszubia2:2  (1:1)
Gryf W.Orkan2:1  (1:1)
DąbChemik0:2  (0:1)
2. kolejka (21 sie 2010)szczegóły
CartusiaBytovia0:2  (0:0)
DąbKotwica0:0  (0:0)
KaszubiaGryf W.2:1  (1:1)
ChemikPogoń1:2  (1:1)
EnergetykGwardia1:2  (0:0)
Gryf S.Lechia II0:1  (0:1)
OrkanBłękitni4:0  (2:0)
RegaOrlęta4:0  (1:0)
3. kolejka (25 sie 2010)szczegóły
BytoviaEnergetyk2:1  (1:0)
CartusiaPogoń1:0  (0:0)
GwardiaOrkan1:0  (0:0)
Lechia IIDąb2:4  (2:3)
OrlętaGryf S.0:0  (0:0)
BłękitniKaszubia2:0  (1:0)
Gryf W.Rega2:1  (0:1)
KotwicaChemik1:1  (0:0)
4. kolejka (28 sie 2010)szczegóły
DąbOrlęta1:0  (0:0)
ChemikCartusia0:1  (0:0)
EnergetykPogoń3:2  (1:2)
Gryf S.Gryf W.0:0  (0:0)
OrkanBytovia3:1  (2:1)
RegaBłękitni1:1  (0:1)
KotwicaLechia II2:2  (2:1)
KaszubiaGwardia2:1  (0:1)
5. kolejka (4 wrz 2010)szczegóły
CartusiaEnergetyk1:0  (1:0)
OrlętaKotwica1:2  (1:0)
BłękitniGryf S.0:0  (0:0)
BytoviaKaszubia2:0  (1:0)
GwardiaRega2:2  (0:1)
Lechia IIChemik4:0  (3:0)
Gryf W.Dąb0:1  (0:0)
PogońOrkan1:0  (0:0)
6. kolejka (11 wrz 2010)szczegóły
DąbBłękitni0:4  (0:4)
KaszubiaPogoń1:0  (0:0)
ChemikEnergetyk1:3  (0:2)
KotwicaGryf W.1:0  (1:0)
OrkanCartusia4:1  (4:0)
RegaBytovia0:3  (0:2)
Lechia IIOrlęta3:1  (3:0)
Gryf S.Gwardia4:4  (3:2)
7. kolejka (18 wrz 2010)szczegóły
CartusiaKaszubia2:1  (1:0)
EnergetykOrkan0:4  (0:2)
BłękitniKotwica1:0  (0:0)
BytoviaGryf S.2:1  (2:0)
GwardiaDąb4:0  (1:0)
PogońRega2:0  (1:0)
OrlętaChemik2:1  (2:0)
Gryf W.Lechia II1:0  (0:0)
8. kolejka (25 wrz 2010)szczegóły
KaszubiaEnergetyk2:0  (1:0)
DąbBytovia2:1  (0:1)
ChemikOrkan2:3  (1:2)
Gryf S.Pogoń1:2  (0:0)
KotwicaGwardia5:1  (2:0)
RegaCartusia0:3  (0:1)
Lechia IIBłękitni3:0  (1:0)
OrlętaGryf W.0:2  (0:1)
9. kolejka (2 paź 2010)szczegóły
CartusiaGryf S.1:0  (0:0)
EnergetykRega1:0  (0:0)
BłękitniOrlęta2:1  (1:0)
GwardiaLechia II1:1  (1:0)
OrkanKaszubia3:0  (2:0)
BytoviaKotwica2:0  (1:0)
PogońDąb1:0  (1:0)
Gryf W.Chemik3:4  (1:1)
10. kolejka (9 paź 2010)szczegóły
Lechia IIBytovia0:1  (0:1)
DąbCartusia1:1  (1:1)
Gryf S.Energetyk1:2  (1:1)
Gryf W.Błękitni1:0  (0:0)
KotwicaPogoń0:0  (0:0)
RegaOrkan1:1  (0:0)
ChemikKaszubia0:0  (0:0)
OrlętaGwardia2:3  (1:1)
11. kolejka (16 paź 2010)szczegóły
CartusiaKotwica2:0  (0:0)
EnergetykDąb0:0  (0:0)
KaszubiaRega0:1  (0:0)
PogońLechia II1:0  (0:0)
BłękitniChemik4:0  (2:0)
GwardiaGryf W.1:3  (0:2)
OrkanGryf S.4:4  (3:1)
BytoviaOrlęta1:0  (0:0)
12. kolejka (23 paź 2010)szczegóły
BłękitniGwardia0:1  (0:0)
Gryf S.Kaszubia2:2  (0:0)
ChemikRega2:1  (1:1)
DąbOrkan1:0  (1:0)
Gryf W.Bytovia0:3  (0:0)
KotwicaEnergetyk1:1  (0:0)
Lechia IICartusia0:3  (0:2)
OrlętaPogoń2:1  (0:0)
13. kolejka (30 paź 2010)szczegóły
CartusiaOrlęta0:0  (0:0)
PogońGryf W.1:0  (0:0)
BytoviaBłękitni0:3  (0:1)
EnergetykLechia II1:1  (1:0)
GwardiaChemik2:0  (1:0)
KaszubiaDąb0:2  (0:0)
OrkanKotwica1:3  (0:2)
RegaGryf S.2:2  (1:0)
14. kolejka (6 lis 2010)szczegóły
BłękitniPogoń3:1  (1:0)
GwardiaBytovia0:3  (0:0)
ChemikGryf S.1:1  (0:1)
DąbRega3:2  (2:0)
Gryf W.Cartusia1:1  (1:1)
KotwicaKaszubia0:2  (0:2)
Lechia IIOrkan0:2  (0:1)
OrlętaEnergetyk2:1  (1:0)
15. kolejka (13 lis 2010)szczegóły
Lechia IIKaszubia1:1  (1:0)
PogońGwardia0:4  (0:2)
CartusiaBłękitni0:1  (0:0)
BytoviaChemik3:1  (1:0)
EnergetykGryf W.1:3  (0:1)
Gryf S.Dąb0:1  (0:0)
OrkanOrlęta3:0  (1:0)
RegaKotwica2:1  (1:0)
16. kolejka (19 mar 2011)szczegóły
PogońBytovia0:1  (0:1)
CartusiaGwardia3:3  (1:1)
ChemikDąb1:0  (0:0)
EnergetykBłękitni1:1  (0:1)
RegaLechia II1:2  (0:1)
Gryf S.Kotwica2:1  (1:0)
KaszubiaOrlęta5:0  (2:0)
OrkanGryf W.2:3  (1:2)
17. kolejka (26 mar 2011)szczegóły
BytoviaCartusia4:1  (1:0)
Gryf W.Kaszubia1:1  (0:1)
BłękitniOrkan4:1  (2:1)
GwardiaEnergetyk0:3  (0:1)
KotwicaDąb4:0  (2:0)
Lechia IIGryf S.0:0  (0:0)
PogońChemik0:1  (0:1)
OrlętaRega0:1  (0:0)
18. kolejka (2 kwi 2011)szczegóły
RegaGryf W.0:5  (0:4)
ChemikKotwica1:2  (0:0)
EnergetykBytovia1:1  (0:1)
OrkanGwardia2:0  (2:0)
CartusiaPogoń1:3  (1:2)
DąbLechia II1:1  (1:1)
Gryf S.Orlęta3:0  (2:0)
KaszubiaBłękitni0:1  (0:1)
19. kolejka (9 kwi 2011)szczegóły
PogońEnergetyk2:0  (1:0)
BytoviaOrkan0:0  (0:0)
CartusiaChemik2:3  (1:1)
BłękitniRega6:1  (3:0)
Gryf W.Gryf S.2:4  (0:2)
GwardiaKaszubia2:2  (1:0)
OrlętaDąb0:2  (0:2)
Lechia IIKotwica1:0  (0:0)
20. kolejka (16 kwi 2011)szczegóły
ChemikLechia II1:0  (0:0)
EnergetykCartusia0:0  (0:0)
RegaGwardia0:3   vo.
OrkanPogoń1:0  (1:0)
DąbGryf W.0:0  (0:0)
Gryf S.Błękitni2:2  (1:1)
KaszubiaBytovia0:0  (0:0)
KotwicaOrlęta3:1  (1:0)
21. kolejka (23 kwi 2011)szczegóły
BytoviaRega1:1  (1:1)
PogońKaszubia4:1  (2:0)
CartusiaOrkan2:1  (0:0)
EnergetykChemik1:1  (1:1)
BłękitniDąb0:0  (0:0)
OrlętaLechia II1:3  (0:0)
GwardiaGryf S.1:0  (1:0)
Gryf W.Kotwica0:1  (0:1)
22. kolejka (30 kwi 2011)szczegóły
Lechia IIGryf W.2:1  (1:1)
KotwicaBłękitni1:2  (1:1)
RegaPogoń1:2  (1:0)
ChemikOrlęta1:1  (0:1)
DąbGwardia0:0  (0:0)
Gryf S.Bytovia1:2  (0:1)
KaszubiaCartusia1:0  (1:0)
OrkanEnergetyk2:1  (0:0)
23. kolejka (3 maj 2011)szczegóły
OrkanChemik1:1  (0:1)
BytoviaDąb2:1  (1:0)
CartusiaRega1:1  (1:0)
EnergetykKaszubia0:3   vo.
BłękitniLechia II1:0  (0:0)
PogońGryf S.1:0  (1:0)
Gryf W.Orlęta2:0  (0:0)
GwardiaKotwica1:1  (0:0)
24. kolejka (7 maj 2011)szczegóły
DąbPogoń1:1  (0:1)
RegaEnergetyk1:1  (0:1)
ChemikGryf W.0:0  (0:0)
Lechia IIGwardia3:0  (0:0)
KotwicaBytovia0:1  (0:0)
Gryf S.Cartusia3:1  (2:0)
KaszubiaOrkan0:0  (0:0)
OrlętaBłękitni1:1  (1:1)
25. kolejka (14 maj 2011)szczegóły
PogońKotwica0:1  (0:0)
CartusiaDąb0:0  (0:0)
EnergetykGryf S.1:0  (0:0)
BłękitniGryf W.1:0  (1:0)
OrkanRega2:0  (2:0)
BytoviaLechia II1:0  (1:0)
GwardiaOrlęta3:0  (3:0)
KaszubiaChemik1:1  (0:0)
26. kolejka (21 maj 2011)szczegóły
KotwicaCartusia2:1  (1:0)
RegaKaszubia1:1  (0:0)
ChemikBłękitni2:2  (1:1)
Lechia IIPogoń2:0  (2:0)
DąbEnergetyk1:0  (0:0)
Gryf S.Orkan2:1  (1:1)
Gryf W.Gwardia4:1  (2:1)
OrlętaBytovia0:1  (0:0)
27. kolejka (28 maj 2011)szczegóły
CartusiaLechia II2:0  (0:0)
PogońOrlęta3:0  (2:0)
RegaChemik0:1  (0:0)
EnergetykKotwica0:1  (0:0)
OrkanDąb1:1  (1:1)
BytoviaGryf W.0:0  (0:0)
GwardiaBłękitni3:4  (2:1)
KaszubiaGryf S.0:1  (0:1)
28. kolejka (4 cze 2011)szczegóły
ChemikGwardia2:0  (1:0)
Lechia IIEnergetyk0:0  (0:0)
BłękitniBytovia0:1  (0:1)
DąbKaszubia2:2  (1:1)
Gryf S.Rega4:2  (3:0)
Gryf W.Pogoń1:2  (1:1)
OrlętaCartusia0:1  (0:1)
KotwicaOrkan3:1  (1:0)
29. kolejka (11 cze 2011)szczegóły
RegaDąb0:2  (0:1)
BytoviaGwardia1:0  (1:0)
CartusiaGryf W.1:1  (1:1)
EnergetykOrlęta1:1  (0:0)
Gryf S.Chemik3:0  (0:0)
KaszubiaKotwica2:1  (2:0)
OrkanLechia II0:3  (0:2)
PogońBłękitni1:1  (1:0)
30. kolejka (18 cze 2011)szczegóły
BłękitniCartusia2:2  (1:2)
ChemikBytovia3:3  (3:2)
DąbGryf S.2:1  (1:0)
Gryf W.Energetyk3:0  (2:0)
GwardiaPogoń1:0  (0:0)
KaszubiaLechia II4:0  (1:0)
KotwicaRega6:1  (1:1)
OrlętaOrkan0:2  (0:2)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.069