Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
ROZGRYWKI
Podstrony:

III liga
2010/11, gr. Bałtycka

terminarz

1. kolejka (14 sie 2010)
BłękitniEnergetyk2:0   (1:0)
BytoviaPogoń4:1   (2:0)
GwardiaCartusia0:0
KotwicaGryf S.4:1   (2:0)
Lechia IIRega2:0   (1:0)
OrlętaKaszubia2:2   (1:1)
Gryf W.Orkan2:1   (1:1)
D±bChemik0:2   (0:1)
2. kolejka (21 sie 2010)
CartusiaBytovia0:2   (0:0)
D±bKotwica0:0
KaszubiaGryf W.2:1   (1:1)
ChemikPogoń1:2   (1:1)
EnergetykGwardia1:2   (0:0)
Gryf S.Lechia II0:1   (0:1)
OrkanBłękitni4:0   (2:0)
RegaOrlęta4:0   (1:0)
3. kolejka (25 sie 2010)
BytoviaEnergetyk2:1   (1:0)
CartusiaPogoń1:0   (0:0)
GwardiaOrkan1:0   (0:0)
Lechia IID±b2:4   (2:3)
OrlętaGryf S.0:0
BłękitniKaszubia2:0   (1:0)
Gryf W.Rega2:1   (0:1)
KotwicaChemik1:1   (0:0)
4. kolejka (28 sie 2010)
D±bOrlęta1:0   (0:0)
ChemikCartusia0:1   (0:0)
EnergetykPogoń3:2   (1:2)
Gryf S.Gryf W.0:0
OrkanBytovia3:1   (2:1)
RegaBłękitni1:1   (0:1)
KotwicaLechia II2:2   (2:1)
KaszubiaGwardia2:1   (0:1)
5. kolejka (4 wrz 2010)
CartusiaEnergetyk1:0   (1:0)
OrlętaKotwica1:2   (1:0)
BłękitniGryf S.0:0
BytoviaKaszubia2:0   (1:0)
GwardiaRega2:2   (0:1)
Lechia IIChemik4:0   (3:0)
Gryf W.D±b0:1   (0:0)
PogońOrkan1:0   (0:0)
6. kolejka (11 wrz 2010)
D±bBłękitni0:4   (0:4)
KaszubiaPogoń1:0   (0:0)
ChemikEnergetyk1:3   (0:2)
KotwicaGryf W.1:0   (1:0)
OrkanCartusia4:1   (4:0)
RegaBytovia0:3   (0:2)
Lechia IIOrlęta3:1   (3:0)
Gryf S.Gwardia4:4   (3:2)
7. kolejka (18 wrz 2010)
CartusiaKaszubia2:1   (1:0)
EnergetykOrkan0:4   (0:2)
BłękitniKotwica1:0   (0:0)
BytoviaGryf S.2:1   (2:0)
GwardiaD±b4:0   (1:0)
PogońRega2:0   (1:0)
OrlętaChemik2:1   (2:0)
Gryf W.Lechia II1:0   (0:0)
8. kolejka (25 wrz 2010)
KaszubiaEnergetyk2:0   (1:0)
D±bBytovia2:1   (0:1)
ChemikOrkan2:3   (1:2)
Gryf S.Pogoń1:2   (0:0)
KotwicaGwardia5:1   (2:0)
RegaCartusia0:3   (0:1)
Lechia IIBłękitni3:0   (1:0)
OrlętaGryf W.0:2   (0:1)
9. kolejka (2 paĽ 2010)
CartusiaGryf S.1:0   (0:0)
EnergetykRega1:0   (0:0)
BłękitniOrlęta2:1   (1:0)
GwardiaLechia II1:1   (1:0)
OrkanKaszubia3:0   (2:0)
BytoviaKotwica2:0   (1:0)
PogońD±b1:0   (1:0)
Gryf W.Chemik3:4   (1:1)
10. kolejka (9 paĽ 2010)
Lechia IIBytovia0:1   (0:1)
D±bCartusia1:1   (1:1)
Gryf S.Energetyk1:2   (1:1)
Gryf W.Błękitni1:0   (0:0)
KotwicaPogoń0:0
RegaOrkan1:1   (0:0)
ChemikKaszubia0:0
OrlętaGwardia2:3   (1:1)
11. kolejka (16 paĽ 2010)
CartusiaKotwica2:0   (0:0)
EnergetykD±b0:0
KaszubiaRega0:1   (0:0)
PogońLechia II1:0   (0:0)
BłękitniChemik4:0   (2:0)
GwardiaGryf W.1:3   (0:2)
OrkanGryf S.4:4   (3:1)
BytoviaOrlęta1:0   (0:0)
12. kolejka (23 paĽ 2010)
BłękitniGwardia0:1   (0:0)
Gryf S.Kaszubia2:2   (0:0)
ChemikRega2:1   (1:1)
D±bOrkan1:0   (1:0)
Gryf W.Bytovia0:3   (0:0)
KotwicaEnergetyk1:1   (0:0)
Lechia IICartusia0:3   (0:2)
OrlętaPogoń2:1   (0:0)
13. kolejka (30 paĽ 2010)
CartusiaOrlęta0:0
PogońGryf W.1:0   (0:0)
BytoviaBłękitni0:3   (0:1)
EnergetykLechia II1:1   (1:0)
GwardiaChemik2:0   (1:0)
KaszubiaD±b0:2   (0:0)
OrkanKotwica1:3   (0:2)
RegaGryf S.2:2   (1:0)
14. kolejka (6 lis 2010)
BłękitniPogoń3:1   (1:0)
GwardiaBytovia0:3   (0:0)
ChemikGryf S.1:1   (0:1)
D±bRega3:2   (2:0)
Gryf W.Cartusia1:1   (1:1)
KotwicaKaszubia0:2   (0:2)
Lechia IIOrkan0:2   (0:1)
OrlętaEnergetyk2:1   (1:0)
15. kolejka (13 lis 2010)
Lechia IIKaszubia1:1   (1:0)
PogońGwardia0:4   (0:2)
CartusiaBłękitni0:1   (0:0)
BytoviaChemik3:1   (1:0)
EnergetykGryf W.1:3   (0:1)
Gryf S.D±b0:1   (0:0)
OrkanOrlęta3:0   (1:0)
RegaKotwica2:1   (1:0)
16. kolejka (19 mar 2011)
PogońBytovia0:1   (0:1)
CartusiaGwardia3:3   (1:1)
ChemikD±b1:0   (0:0)
EnergetykBłękitni1:1   (0:1)
RegaLechia II1:2   (0:1)
Gryf S.Kotwica2:1   (1:0)
KaszubiaOrlęta5:0   (2:0)
OrkanGryf W.2:3   (1:2)
17. kolejka (26 mar 2011)
BytoviaCartusia4:1   (1:0)
Gryf W.Kaszubia1:1   (0:1)
BłękitniOrkan4:1   (2:1)
GwardiaEnergetyk0:3   (0:1)
KotwicaD±b4:0   (2:0)
Lechia IIGryf S.0:0
PogońChemik0:1   (0:1)
OrlętaRega0:1   (0:0)
18. kolejka (2 kwi 2011)
RegaGryf W.0:5   (0:4)
ChemikKotwica1:2   (0:0)
EnergetykBytovia1:1   (0:1)
OrkanGwardia2:0   (2:0)
CartusiaPogoń1:3   (1:2)
D±bLechia II1:1   (1:1)
Gryf S.Orlęta3:0   (2:0)
KaszubiaBłękitni0:1   (0:1)
19. kolejka (9 kwi 2011)
PogońEnergetyk2:0   (1:0)
BytoviaOrkan0:0
CartusiaChemik2:3   (1:1)
BłękitniRega6:1   (3:0)
Gryf W.Gryf S.2:4   (0:2)
GwardiaKaszubia2:2   (1:0)
OrlętaD±b0:2   (0:2)
Lechia IIKotwica1:0   (0:0)
20. kolejka (16 kwi 2011)
ChemikLechia II1:0   (0:0)
EnergetykCartusia0:0
RegaGwardia0:3   vo.
OrkanPogoń1:0   (1:0)
D±bGryf W.0:0
Gryf S.Błękitni2:2   (1:1)
KaszubiaBytovia0:0
KotwicaOrlęta3:1   (1:0)
21. kolejka (23 kwi 2011)
BytoviaRega1:1   (1:1)
PogońKaszubia4:1   (2:0)
CartusiaOrkan2:1   (0:0)
EnergetykChemik1:1   (1:1)
BłękitniD±b0:0
OrlętaLechia II1:3
GwardiaGryf S.1:0   (1:0)
Gryf W.Kotwica0:1   (0:1)
22. kolejka (30 kwi 2011)
Lechia IIGryf W.2:1   (1:1)
KotwicaBłękitni1:2   (1:1)
RegaPogoń1:2   (1:0)
ChemikOrlęta1:1   (0:1)
D±bGwardia0:0
Gryf S.Bytovia1:2   (0:1)
KaszubiaCartusia1:0   (1:0)
OrkanEnergetyk2:1   (0:0)
23. kolejka (3 maj 2011)
OrkanChemik1:1   (0:1)
BytoviaD±b2:1   (1:0)
CartusiaRega1:1   (1:0)
EnergetykKaszubia0:3   vo.
BłękitniLechia II1:0   (0:0)
PogońGryf S.1:0   (1:0)
Gryf W.Orlęta2:0   (0:0)
GwardiaKotwica1:1   (0:0)
24. kolejka (7 maj 2011)
D±bPogoń1:1   (0:1)
RegaEnergetyk1:1   (0:1)
ChemikGryf W.0:0
Lechia IIGwardia3:0   (0:0)
KotwicaBytovia0:1   (0:0)
Gryf S.Cartusia3:1   (2:0)
KaszubiaOrkan0:0
OrlętaBłękitni1:1   (1:1)
25. kolejka (14 maj 2011)
PogońKotwica0:1   (0:0)
CartusiaD±b0:0
EnergetykGryf S.1:0   (0:0)
BłękitniGryf W.1:0   (1:0)
OrkanRega2:0   (2:0)
BytoviaLechia II1:0   (1:0)
GwardiaOrlęta3:0   (3:0)
KaszubiaChemik1:1   (0:0)
26. kolejka (21 maj 2011)
KotwicaCartusia2:1   (1:0)
RegaKaszubia1:1   (0:0)
ChemikBłękitni2:2   (1:1)
Lechia IIPogoń2:0   (2:0)
D±bEnergetyk1:0   (0:0)
Gryf S.Orkan2:1   (1:1)
Gryf W.Gwardia4:1   (2:1)
OrlętaBytovia0:1   (0:0)
27. kolejka (28 maj 2011)
CartusiaLechia II2:0   (0:0)
PogońOrlęta3:0   (2:0)
RegaChemik0:1   (0:0)
EnergetykKotwica0:1   (0:0)
OrkanD±b1:1   (1:1)
BytoviaGryf W.0:0
GwardiaBłękitni3:4   (2:1)
KaszubiaGryf S.0:1   (0:1)
28. kolejka (4 cze 2011)
ChemikGwardia2:0   (1:0)
Lechia IIEnergetyk0:0
BłękitniBytovia0:1   (0:1)
D±bKaszubia2:2   (1:1)
Gryf S.Rega4:2   (3:0)
Gryf W.Pogoń1:2   (1:1)
OrlętaCartusia0:1   (0:1)
KotwicaOrkan3:1   (1:0)
29. kolejka (11 cze 2011)
RegaD±b0:2   (0:1)
BytoviaGwardia1:0   (1:0)
CartusiaGryf W.1:1   (1:1)
EnergetykOrlęta1:1   (0:0)
Gryf S.Chemik3:0   (0:0)
KaszubiaKotwica2:1   (2:0)
OrkanLechia II0:3   (0:2)
PogońBłękitni1:1   (1:0)
30. kolejka (18 cze 2011)
BłękitniCartusia2:2   (1:2)
ChemikBytovia3:3   (3:2)
D±bGryf S.2:1   (1:0)
Gryf W.Energetyk3:0   (2:0)
GwardiaPogoń1:0   (0:0)
KaszubiaLechia II4:0   (1:0)
KotwicaRega6:1   (1:1)
OrlętaOrkan0:2   (0:2)
WeĽ udział w nowej, ekscytuj±cej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okr±gło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
WyraĽ swoj± opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.070