Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

III liga
2012/13

terminarz

1. kolejka (18 sie / 19 sie 2012)
Pogoń IIBłękitni1:2   (1:2)
PoloniaBałtyk0:2   (0:0)
KoralGwardia2:1   (1:1)
DąbEnergetyk2:1   (0:1)
DrawaChemik0:0
GryfArka II1:1   (1:0)
BarlinekCartusia0:1   (0:1)
Lechia IIKotwica3:0   (1:0)
2. kolejka (25 sie / 26 sie 2012)
BłękitniBarlinek0:3   (0:1)
ChemikLechia II0:0
EnergetykKoral1:0   (1:0)
KotwicaDąb1:0   (0:0)
GryfPolonia1:1   (0:1)
BałtykPogoń II1:2   (0:1)
CartusiaDrawa1:3   (0:2)
Arka IIGwardia1:4   (1:4)
3. kolejka (1 wrz / 2 wrz 2012)
DąbChemik5:5   (1:2)
Lechia IICartusia3:0   (1:0)
Pogoń IIGryf4:3   (2:1)
PoloniaArka II5:0   (2:0)
KoralKotwica1:2   (1:1)
BarlinekBałtyk2:2   (2:1)
DrawaBłękitni1:1   (0:0)
GwardiaEnergetyk2:3   (1:1)
4. kolejka (8 wrz / 9 wrz 2012)
BałtykDrawa0:0
PoloniaPogoń II3:0   (3:0)
BłękitniLechia II0:1   (0:0)
ChemikKoral1:1   (1:0)
CartusiaDąb2:0   (1:0)
Arka IIEnergetyk2:1   (0:0)
GryfBarlinek3:0   (1:0)
KotwicaGwardia0:0
5. kolejka (15 wrz / 16 wrz 2012)
KoralCartusia1:2   (1:1)
Pogoń IIArka II2:0   (1:0)
EnergetykKotwica0:1   (0:0)
DąbBłękitni0:3   (0:1)
DrawaGryf4:2   (3:1)
GwardiaChemik4:1   (2:0)
BarlinekPolonia3:1   (0:0)
Lechia IIBałtyk3:0   (1:0)
6. kolejka (22 wrz / 23 wrz 2012)
BałtykDąb4:0   (1:0)
CartusiaGwardia0:3   (0:0)
Pogoń IIBarlinek0:1   (0:0)
PoloniaDrawa0:3   (0:0)
ChemikEnergetyk0:0
BłękitniKoral3:1   (3:1)
GryfLechia II0:2   (0:0)
Arka IIKotwica1:0   (0:0)
7. kolejka (29 wrz / 30 wrz 2012)
EnergetykCartusia2:1   (1:1)
BarlinekArka II4:1   (2:1)
DąbGryf3:0   vo.
DrawaPogoń II1:2   (0:1)
GwardiaBłękitni4:3   (3:1)
KoralBałtyk0:2   (0:1)
KotwicaChemik0:4   (0:1)
Lechia IIPolonia2:1   (1:1)
8. kolejka (6 paź / 7 paź 2012)
CartusiaKotwica1:1   (1:1)
Pogoń IILechia II2:2   (1:0)
PoloniaDąb4:2   (0:2)
BłękitniEnergetyk4:0   (1:0)
GryfKoral2:2   (1:2)
BarlinekDrawa3:0   (0:0)
BałtykGwardia0:3   (0:1)
Arka IIChemik0:2   (0:1)
9. kolejka (13 paź / 14 paź 2012)
ChemikCartusia1:2   (0:1)
EnergetykBałtyk0:1   (0:1)
DąbPogoń II2:1   (1:0)
DrawaArka II1:0   (0:0)
GwardiaGryf0:1   (0:1)
KoralPolonia1:1   (0:0)
KotwicaBłękitni0:2   (0:1)
Lechia IIBarlinek2:0   (1:0)
10. kolejka (20 paź / 21 paź 2012)
BałtykKotwica1:2   (1:1)
Pogoń IIKoral1:1   (0:1)
PoloniaGwardia1:1   (0:1)
BarlinekDąb0:0
GryfEnergetyk1:2   (0:1)
BłękitniChemik1:0   (1:0)
DrawaLechia II1:3   (1:1)
Arka IICartusia1:0   (0:0)
11. kolejka (27 paź / 28 paź 2012)
ChemikBałtyk2:0   (1:0)
CartusiaBłękitni2:2   (0:1)
DąbDrawa4:0   (1:0)
EnergetykPolonia4:2   (2:1)
GwardiaPogoń II0:1   (0:0)
KoralBarlinek0:0
KotwicaGryf2:0   (0:0)
Lechia IIArka II3:0   (2:0)
12. kolejka (3 lis / 4 lis 2012)
Pogoń IIEnergetyk2:3   (1:2)
PoloniaKotwica0:1   (0:0)
GryfChemik1:2   (1:2)
BarlinekGwardia0:2   (0:0)
DrawaKoral2:0   (1:0)
BałtykCartusia0:2   (0:2)
Lechia IIDąb3:2   (2:0)
Arka IIBłękitni0:0
13. kolejka (10 lis / 11 lis 2012)
CartusiaGryf0:0
ChemikPolonia0:1   (0:0)
EnergetykBarlinek1:0   (0:0)
GwardiaDrawa4:1   (3:0)
BłękitniBałtyk0:0
DąbArka II1:2   (0:2)
KoralLechia II1:0   (0:0)
KotwicaPogoń II4:1   (0:0)
14. kolejka (17 lis / 18 lis 2012)
PoloniaCartusia0:2   (0:0)
DrawaEnergetyk3:1   (1:1)
GryfBłękitni0:4   (0:2)
BarlinekKotwica1:1   (1:0)
DąbKoral1:1   (0:1)
Arka IIBałtyk2:3   (2:1)
Pogoń IIChemik2:1   (1:0)
Lechia IIGwardia1:1   (1:0)
15. kolejka (24 lis / 25 lis 2012)
CartusiaPogoń II0:0
ChemikBarlinek0:1   (0:1)
EnergetykLechia II1:1   (0:1)
GwardiaDąb2:3   (1:2)
BłękitniPolonia2:1   (2:0)
KoralArka II2:0   (2:0)
BałtykGryf2:0   (0:0)
KotwicaDrawa2:0   (1:0)
16. kolejka (16 mar / 17 mar 2013)
BałtykPolonia1:0   (1:0)
BłękitniPogoń II2:1   (1:1)
EnergetykDąb1:1   (0:1)
Arka IIGryf4:0   (2:0)
KotwicaLechia II1:0   (0:0)
ChemikDrawa1:0   (0:0)
CartusiaBarlinek1:0   (1:0)
GwardiaKoral0:1   (0:1)
17. kolejka (23 mar / 24 mar 2013)
Pogoń IIBałtyk1:1   (0:0)
DrawaCartusia2:1   (1:0)
PoloniaGryf1:2   (0:1)
Lechia IIChemik3:1   (1:0)
GwardiaArka II1:2   (1:1)
KoralEnergetyk3:1   (0:1)
BarlinekBłękitni0:3   (0:2)
DąbKotwica3:4   (0:3)
18. kolejka (29 mar / 30 mar 2013)
KotwicaKoral0:1   (0:0)
BałtykBarlinek4:1   (1:0)
Arka IIPolonia4:1   (1:1)
GryfPogoń II1:2   (0:1)
BłękitniDrawa2:1   (1:0)
CartusiaLechia II0:0
EnergetykGwardia1:1   (0:0)
ChemikDąb0:1   (0:0)
19. kolejka (6 kwi / 7 kwi 2013)
Lechia IIBłękitni0:1   (0:1)
Pogoń IIPolonia1:4   (0:1)
DrawaBałtyk1:0   (0:0)
EnergetykArka II0:1   (0:1)
DąbCartusia0:1   (0:1)
BarlinekGryf5:0   (4:0)
GwardiaKotwica3:0   (1:0)
KoralChemik0:2   (0:2)
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087