Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2019
ROZGRYWKI
Podstrony:

III liga
2013/14

terminarz

1. kolejka (10 sie 2013)
PoloniaLechia II0:3   (0:2)
KaszubiaKoral2:1   (2:0)
KotwicaBałtyk G.0:0
Bałtyk K.Cartusia0:1   (0:0)
Leśnik/RosaChemik0:1   (0:0)
PomorzePogoń II4:0   (2:0)
DrawaEnergetyk1:1   (1:0)
Arka IIGwardia1:1   (0:0)
2. kolejka (14 sie 2013)
ChemikPomorze2:0   (0:0)
Bałtyk G.Kaszubia1:3   (1:2)
DrawaArka II3:1   (0:0)
EnergetykCartusia1:3   (0:3)
Pogoń IIKotwica3:1   (2:0)
Lechia IIBałtyk K.2:2   (1:0)
GwardiaLeśnik/Rosa0:0
KoralPolonia2:2   (2:1)
3. kolejka (17 sie 2013)
Leśnik/RosaDrawa0:1   (0:0)
CartusiaLechia II0:1   (0:0)
KotwicaChemik2:1   (1:1)
PoloniaBałtyk G.1:1   (1:1)
PomorzeGwardia3:1   (1:1)
Bałtyk K.Koral6:0   (2:0)
KaszubiaPogoń II2:2   (0:2)
Arka IIEnergetyk3:0   (1:0)
4. kolejka (24 sie 2013)
Bałtyk G.Bałtyk K.0:3   (0:1)
ChemikKaszubia0:2   (0:1)
Pogoń IIPolonia4:1   (1:0)
DrawaPomorze6:0   (3:0)
EnergetykLechia II3:3   (2:0)
GwardiaKotwica2:0   (2:0)
KoralCartusia1:1   (0:1)
Arka IILeśnik/Rosa1:2   (1:0)
5. kolejka (31 sie 2013)
Lechia IIKoral2:2   (0:1)
CartusiaBałtyk G.0:0
KaszubiaGwardia1:3   (0:0)
KotwicaDrawa2:3   (1:1)
Bałtyk K.Pogoń II3:1   (2:0)
Leśnik/RosaEnergetyk0:0
PoloniaChemik0:2   (0:0)
PomorzeArka II1:0   (1:0)
6. kolejka (7 wrz 2013)
GwardiaPolonia1:0   (0:0)
Pogoń IICartusia2:0   (1:0)
ChemikBałtyk K.2:2   (1:0)
EnergetykKoral1:0   (0:0)
Bałtyk G.Lechia II3:2   (1:1)
DrawaKaszubia1:1   (1:0)
Leśnik/RosaPomorze2:1   (1:1)
Arka IIKotwica1:2   (0:2)
7. kolejka (14 wrz 2013)
Lechia IIPogoń II8:2   (4:2)
CartusiaChemik1:1   (1:0)
KaszubiaArka II2:1   (0:1)
Bałtyk K.Gwardia2:1   (1:0)
KoralBałtyk G.0:4   (0:2)
KotwicaLeśnik/Rosa4:2   (2:1)
PomorzeEnergetyk0:0
PoloniaDrawa1:0   (0:0)
8. kolejka (21 wrz 2013)
Pogoń IIKoral4:1   (0:1)
Leśnik/RosaKaszubia0:2   (0:0)
DrawaBałtyk K.1:2   (1:0)
EnergetykBałtyk G.0:2   (0:0)
GwardiaCartusia1:0   (0:0)
PomorzeKotwica3:0   (2:0)
ChemikLechia II0:6   (0:3)
Arka IIPolonia3:1   (0:0)
9. kolejka (28 wrz 2013)
Lechia IIGwardia2:1   (1:1)
KaszubiaPomorze3:2   (2:1)
PoloniaLeśnik/Rosa2:0   (1:0)
KoralChemik2:1   (0:1)
Bałtyk K.Arka II3:0   (0:0)
KotwicaEnergetyk1:0   (1:0)
Bałtyk G.Pogoń II2:4   (0:1)
CartusiaDrawa4:2   (2:1)
10. kolejka (5 paź 2013)
ChemikBałtyk G.1:1   (1:0)
Leśnik/RosaBałtyk K.0:0
DrawaLechia II3:0   (1:0)
EnergetykPogoń II0:0
GwardiaKoral0:1   (0:1)
PomorzePolonia4:1   (2:1)
KotwicaKaszubia1:1   (1:0)
Arka IICartusia2:1   (0:0)
11. kolejka (12 paź 2013)
Lechia IIArka II1:1   (0:1)
Pogoń IIChemik3:1   (0:0)
CartusiaLeśnik/Rosa0:2   (0:1)
KaszubiaEnergetyk0:0
KoralDrawa2:3   (0:2)
PoloniaKotwica0:5   (0:1)
Bałtyk K.Pomorze0:0
Bałtyk G.Gwardia0:1   (0:0)
12. kolejka (19 paź 2013)
Leśnik/RosaLechia II1:2   (0:1)
GwardiaPogoń II0:0
KaszubiaPolonia4:0   (3:0)
PomorzeCartusia0:5   (0:1)
EnergetykChemik0:1   (0:1)
Arka IIKoral4:0   (0:0)
DrawaBałtyk G.1:0   (1:0)
KotwicaBałtyk K.3:1   (2:0)
13. kolejka (26 paź 2013)
PoloniaEnergetyk0:0
ChemikGwardia1:1   (1:1)
Lechia IIPomorze3:1   (2:0)
CartusiaKotwica1:3   (1:3)
KoralLeśnik/Rosa0:3   (0:1)
Bałtyk K.Kaszubia0:0
Bałtyk G.Arka II2:1   (1:0)
Pogoń IIDrawa1:2   (0:0)
14. kolejka (2 lis 2013)
KotwicaLechia II0:2   (0:0)
PoloniaBałtyk K.0:0
KaszubiaCartusia1:2   (1:2)
PomorzeKoral2:1   (1:0)
DrawaChemik2:0   (0:0)
EnergetykGwardia0:1   (0:0)
Leśnik/RosaBałtyk G.4:3   (3:0)
Arka IIPogoń II1:0   (0:0)
15. kolejka (9 lis 2013)
Bałtyk K.Energetyk2:2   (0:0)
Lechia IIKaszubia1:3   (1:1)
ChemikArka II0:0
GwardiaDrawa4:0   (4:0)
KoralKotwica0:4   (0:2)
CartusiaPolonia1:2   (0:1)
Bałtyk G.Pomorze1:2   (0:1)
Pogoń IILeśnik/Rosa4:0   (3:0)
16. kolejka (1 mar 2014)
Lechia IIPolonia3:2   (3:0)
Pogoń IIPomorze1:2   (1:0)
CartusiaBałtyk K.1:3   (0:1)
ChemikLeśnik/Rosa0:2   (0:1)
EnergetykDrawa1:2   (0:1)
GwardiaArka II0:2   (0:0)
KoralKaszubia2:1   (2:0)
Bałtyk G.Kotwica1:1   (1:0)
17. kolejka (8 mar 2014)
Bałtyk K.Lechia II4:0   (2:0)
KaszubiaBałtyk G.1:1   (1:1)
Leśnik/RosaGwardia0:0
PoloniaKoral1:0   (0:0)
CartusiaEnergetyk1:0   (1:0)
PomorzeChemik3:2   (3:0)
KotwicaPogoń II5:1   (3:1)
Arka IIDrawa2:0   (0:0)
18. kolejka (15 mar 2014)
Pogoń IIKaszubia3:0   (2:0)
ChemikKotwica0:0
DrawaLeśnik/Rosa0:1   (0:1)
GwardiaPomorze1:0   (0:0)
EnergetykArka II2:1   (2:0)
KoralBałtyk K.0:5   (0:4)
Bałtyk G.Polonia2:0   (1:0)
Lechia IICartusia0:1   (0:1)
19. kolejka (22 mar 2014)
Bałtyk K.Bałtyk G.0:0
KaszubiaChemik1:0   (1:0)
PoloniaPogoń II1:1   (1:0)
CartusiaKoral3:1   (0:1)
Leśnik/RosaArka II1:1   (0:0)
PomorzeDrawa1:1   (1:0)
KotwicaGwardia2:0   (1:0)
Lechia IIEnergetyk3:1   (1:1)
20. kolejka (29 mar 2014)
Bałtyk G.Cartusia1:2   (1:0)
Pogoń IIBałtyk K.3:0   (1:0)
ChemikPolonia4:1   (3:0)
DrawaKotwica0:2   (0:0)
EnergetykLeśnik/Rosa3:2   (2:2)
GwardiaKaszubia1:2   (0:1)
KoralLechia II2:1   (2:0)
Arka IIPomorze2:0   (1:0)
21. kolejka (5 kwi 2014)
PoloniaGwardia0:1   (0:0)
CartusiaPogoń II1:3   (0:1)
KoralEnergetyk1:2   (0:1)
Bałtyk K.Chemik1:0   (1:0)
KotwicaArka II2:0   (1:0)
PomorzeLeśnik/Rosa1:2   (0:1)
Lechia IIBałtyk G.1:2   (0:0)
KaszubiaDrawa0:3   (0:3)
22. kolejka (12 kwi 2014)
Bałtyk G.Koral0:0
ChemikCartusia1:1   (1:1)
EnergetykPomorze1:2   (1:1)
DrawaPolonia2:0   (0:0)
GwardiaBałtyk K.1:0   (0:0)
Leśnik/RosaKotwica2:2   (2:0)
Arka IIKaszubia3:1   (2:0)
Pogoń IILechia II1:1   (0:1)
23. kolejka (19 kwi 2014)
KotwicaPomorze6:0   (2:0)
Bałtyk G.Energetyk1:0   (1:0)
Bałtyk K.Drawa1:1   (0:0)
KoralPogoń II4:0   (2:0)
PoloniaArka II1:1   (1:0)
Lechia IIChemik0:3   (0:2)
KaszubiaLeśnik/Rosa2:0   (1:0)
CartusiaGwardia0:2   (0:2)
24. kolejka (26 kwi 2014)
Pogoń IIBałtyk G.1:2   (1:1)
ChemikKoral0:0
DrawaCartusia0:1   (0:1)
Leśnik/RosaPolonia4:0   (0:0)
EnergetykKotwica0:4   (0:2)
GwardiaLechia II3:1   (1:1)
PomorzeKaszubia2:2   (2:0)
Arka IIBałtyk K.1:0   (1:0)
25. kolejka (3 maj 2014)
Bałtyk G.Chemik4:1   (2:0)
Pogoń IIEnergetyk1:0   (1:0)
PoloniaPomorze0:1   (0:1)
CartusiaArka II3:2   (1:1)
KoralGwardia1:3   (0:2)
Bałtyk K.Leśnik/Rosa2:1   (1:0)
KaszubiaKotwica2:3   (1:1)
Lechia IIDrawa0:1   (0:1)
26. kolejka (10 maj 2014)
ChemikPogoń II1:1   (0:1)
DrawaKoral4:2   (0:2)
EnergetykKaszubia2:1   (2:0)
KotwicaPolonia1:0   (0:0)
Leśnik/RosaCartusia1:1   (1:1)
GwardiaBałtyk G.0:1   (0:0)
PomorzeBałtyk K.0:4   (0:0)
Arka IILechia II2:0   (0:0)
27. kolejka (17 maj 2014)
Pogoń IIGwardia1:1   (1:0)
PoloniaKaszubia1:4   (0:3)
ChemikEnergetyk3:1   (1:1)
Lechia IILeśnik/Rosa1:1   (0:0)
CartusiaPomorze3:1   (2:1)
Bałtyk K.Kotwica2:2   (0:0)
Bałtyk G.Drawa3:1   (1:0)
KoralArka II0:1   (0:1)
28. kolejka (24 maj 2014)
EnergetykPolonia1:2   (0:1)
KaszubiaBałtyk K.1:2   (0:2)
KotwicaCartusia5:1   (1:0)
Leśnik/RosaKoral0:3   (0:0)
Arka IIBałtyk G.1:3   (1:1)
DrawaPogoń II1:2   (0:1)
GwardiaChemik4:2   (1:2)
PomorzeLechia II1:3   (0:0)
29. kolejka (31 maj 2014)
Bałtyk G.Leśnik/Rosa1:1   (0:1)
Pogoń IIArka II2:1   (1:0)
Bałtyk K.Polonia2:1   (1:0)
CartusiaKaszubia2:1   (1:0)
ChemikDrawa1:0   (0:0)
KoralPomorze3:1   (0:0)
GwardiaEnergetyk1:0   (0:0)
Lechia IIKotwica5:2   (2:1)
30. kolejka (7 cze 2014)
Arka IIChemik3:0   (1:0)
DrawaGwardia1:1   (0:1)
EnergetykBałtyk K.1:4   (0:1)
KaszubiaLechia II3:2   (2:1)
KotwicaKoral4:0   (1:0)
Leśnik/RosaPogoń II5:1   (2:0)
PoloniaCartusia1:2   (1:1)
PomorzeBałtyk G.2:4   (1:3)
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058