Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 101 (13/2007)

24 kwietnia 2007

Po meczu przyjaźni Lechia-Śląsk
MARIUSZ KORDEK
30-letnia przyjaźń kibicowska Lechii i Śląska przełożyła się także na wydarzenia jakie miały miejsce na boisku. Mecz przypominał bardziej spotkanie towarzyskie, a nie rywalizację o ligowe punkty. Szkoda, że piłkarze nie uraczyli fanów zdobyciem chociażby po jednej bramce. Atmosfera na trybunach zrobiłaby się jeszcze okazalsza.
Oceniamy szanse Lechii na awans
KAROL SZELOŻYŃSKI
58 punktów. Tyle należało zdobyć w zeszłym sezonie, aby awansować do ekstraklasy. Uciułanie dwóch "oczek" mniej oznaczało grę w barażach. W bieżących rozgrywkach faworyci tracą punkty praktycznie w każdej kolejce, więc do awansu może wystarczyć nawet mniejsza zdobycz. Spróbujmy więc przeprowadzić symulację rozgrywek do końca sezonu.
Wypowiedzi Lechistów o Euro 2012
PAWEŁ DOCZYK
Środa 18 kwiecień 2007, godzina 11:39, Cardiff. Ten oto moment przejdzie do historii państwa polskiego. Po raz pierwszy w Polsce oraz na Ukrainie odbędzie się jedna z największych światowych imprez, czyli Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, które rozegrane zostaną w 2012 roku. Tą radosną dla nas wiadomość podał były piłkarz, a obecnie przewodniczący UEFA, Francuz Michel Platini.
Czy taką szansę można zmarnować?
MICHAŁ JERZYK
Wielkie uznanie dla wszystkich, którzy od samego początku wierzyli, że przyznanie Polsce organizacji Mistrzostw Europy ma jakikolwiek stopień realności. Ja nie wierzyłem.
II liga: Z Zagłębiem o 6 punktów
MARIUSZ KORDEK
Jeśli wygra Zagłębie, to na koncie będzie miało 51 punktów i 11 "oczek" przewagi nad Lechią. Jeśli wygrają biało-zieloni, to uzbierają 43 punkty i ich strata do sosnowiczan będzie wynosić tylko 5. Gdańszczanie mają o co walczyć. Na górze coraz bardziej tłoczno, do czołowki dołączyła warszawska Polonia.
Czy los Lechii odwróci się w maju?
DOMINIK SOŁTYSIAK
Wydaje się, że wszystkie czynniki wciąż sprzyjają lechistom. Wszystkie oprócz ich gry, wyników i zdobyczy punktowych.
30-letnia przyjaźń Śląska i Lechii
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Lechia-Śląsk 0:0
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.035