Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 102 (14/2007)

1 maja 2007

Korespondencja z Sosnowca
MICHAŁ JERZYK
Gorszy od lechistów w tabeli kwietnia był tylko... Zawisza Bydgoszcz, który nie rozegrał żadnego meczu. Nawet jeśli jakimś cudem udałoby się jeszcze włączyć do walki o ekstraklasę, to nie bardzo wiadomo - po co.
Dariusz Gładyś dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Mentalność Polaków jest taka, że jak jednemu bramkarzowi powiesz, że jutro nie gra, to on sobie pójdzie z kolegami na piwo, bo i tak jutro tylko odsiedzi 90 minut. A jednak tak nie jest. Bardzo ważne jest by obydwoje byli skoncentrowani na tym, że mogą grać. I to cały czas im wpajam" - mówi dla lechia.gda.pl 38-letni trener bramkarzy w Lechii Gdańsk, Dariusz Gładyś.
Głosem spikera: żurek bez kiełbasy
MARCIN GAŁEK
Przed rundą wiosenną przypuszczano, iż gra o awans rozegra się pomiędzy Ruchem, Jagiellonią, Zagłębiem, Polonią Bytom, Lechią oraz ewentualnie Śląskiem. Uzależniając poziom rozgrywek od postawy wymienionych zespołów, można śmiało stwierdzić, iż jest on katastrofalny! Każdy z wymienionych zespołów zdążył się już w trakcie minionych dziewięciu kolejek totalnie zbłaźnić.
II liga: Zwycięstwo czołowej trójki
PAWEŁ DOCZYK
Rozgrywki II ligi nabierają rozmachu. Co prawda pierwsze i drugie miejsce jest już praktycznie zaklepane dla Ruchu Chorzów i Zagłębia Sosnowiec, ale walka o trzecie miejsce barażowe roztrzygnie się między Polonią Bytom, Lechią, Jagiellonią Białystok oraz Polonią Warszawa. W niedzielę piłkarze Lechii Gdańsk ponieśli kolejną porażkę.
Lechia II 2-0 Radunia
MARIUSZ HUBA
Trener bramkarzy w obiektywie lechia.gda.pl
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043