Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 103 (15/2007)

8 maja 2007

Bezbramkowy remis z KSZO
OSKAR STANISZEWSKI
Tak skomentował siódme spotkanie z rzędu, w którym lechiści nie potrafili strzelić nawet bramki, piłkarz gdańskiej Lechii, Jacek Manuszewski. Wypowiedź zawodnika może być co najmniej zaskakująca, biorąc pod uwagę fakt, iż na 21 możliwych punktów, biało-zieloni zdobyli 3. A gdzie podziały się plany awansu?
Ekspert od boisk trawiastych i sztucznych wyjaśnia
MARIUSZ KORDEK, KAROL SZELOŻYŃSKI
"Na dziś mamy najgorsze boisko w II lidze. Przykładowo przy rzucie rożnym jest spad na około pół metra. Firma, która robiła boki murawy powinna za to dostać Nobla. Nie ma gorszego boiska w Polsce na szczeblu centralnym" - mówi na temat murawy przy Traugutta Dariusz Gładyś, trener bramkarzy w Lechii.
Arkadiusz Miklosik dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, MARIUSZ KORDEK
"Jak przychodziłem do Gdańska to mówiłem, że cieszę się, że jest to Lechia Gdańsk, bo Lechii Gdańsk nie da się przenieść do innego miasta" - mówi dla lechia.gda.pl Arkadiusz Miklosik, 31-letni pomocnik biało-zielonych, który grał ostatnio w Kujawiaku Włocławek, który został przeniesiony od Bydgoszczy, a wcześniej w Ceramice Opoczno, która została przeniesiona do Ostrowca Świętokrzyskiego.
Ile zespołów ma szanse na awans?
DOMINIK SOŁTYSIAK
Lechia przegrywa i remisuje, nie strzela bramek, ale pomimo tego wciąż ma szanse na awans do ekstraklasy. Wszystko zależy od piłkarzy, ale także Polskiego Związku Piłki Nożnej i jego decyzji w sprawie miejsc premiowanych awansem w przypadku degradacji innych zespołów.
II liga: Czołówka w kratkę
OSKAR STANISZEWSKI
Ruch wygrywa 1:0, Jagiellonia bezbramkowo remisuje, Zagłębie zaś przegrywa 1:2 - to tylko wyniki czołówki w ramach 27. kolejki zaplecza ekstraklasy.
Juniorzy: remis i zwycięstwo
PAWEŁ DOCZYK
W weekend w Gdyni zostały rozegrane derby Pomorza. W Pomorskiej Lidze Juniorów młodzi piłkarze Lechii Gdańsk zagrali dwumecz z Arką Gdynia. Podopieczni Marka Szutowicza zaledwie zremisowali 1:1, natomiast Juniorzy Starsi rozgromili gdyńską Arkę 4:0.
Lechia-KSZO 0:0
PIOTR MATUSEWICZ, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032