Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 104 (16/2007)

15 maja 2007

Zwycięstwa nad Piastem i Miedzią
OSKAR STANISZEWSKI
Po trzech remisach i czterech porażkach, w których biało-zieloni nie potrafili zdobyć nawet jednej bramki coś w zespole się przełamało. Zwycięstwa 3:2 z Piastem w Gliwicach oraz 2:0 z Miedzią Legnica na stadionie przy ul. Traugutta przedłużyły nadzieje gdańskich kibiców na awans do ekstraklasy.
Dariusz Łożyński dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
"Wiedziałem, że na mecze w Gdańsku przychodzi bardzo dużo ludzi, którzy są całym sercem za Lechią, ale po tym jak zagrałem praktycznie pierwszy mecz w życiu przed taką publicznością, ze Śląskiem, to było naprawdę niesamowite. W tym klubie publiczność to chyba numer jeden" - mówi dla lechia.gda.pl 25-letni lewy obrońca Lechii, Dariusz Łożyński.
Kto ma szanse na awans do I ligi?
OSKAR STANISZEWSKI
Przeanalizowaliśmy sześć najlepszych drugoligowych ekip, czekające ich mecze oraz rywali do awansu. Kto ma szansę na promocję do ekstraklasy na pięć kolejek do końca sezonu? Komu uda zdobyć się wystarczającą ilość punktów, aby odnieść sukces? I przede wszystkim komu będzie najłatwiej sięgnąć po mistrzostwo II ligi?
Głosem spikera: 1984 a 2007
MARCIN GAŁEK
Pamiętający ostatni awans Lechii do ekstraklasy, zawsze wspominają ten czas z rozrzewnieniem. Po latach, kiedy w pamięci zaciera się wiele szczegółów, wiosna 1984 roku jawi się jako legenda. Jak było naprawdę? Czy teraz, kiedy biało-zieloni ponownie walczą o awans do ligowej elity, jest podobnie? A może gra, styl i wszystko co dzieje się wokół, tzw. "atmosfera", odbiegają od tej sprzed 23 lat?
Sebastian Czajka murem za rezerwami
SEBASTIAN CZAJKA
Nam - rezerwom Lechii - oczywiście jest smutno, bo umyka moment świętowania upragnionego awansu, ale też nikt z nas, a ja już jako ostatni, nie będziemy winić się i lamentować z tytułu utraty w ostatnim czasie sporej ilości punktów i bramek.
Lechia-Miedź 2:0
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036